Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
livefm

livefm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 14.03.2006
am si eu 2 probleme, am luat un template si am primti la el si un script numit super news, treaba e ca nu prea ma descurc cu ele, am creeat cu el coloana dreapta si acum am incercat si in stanga
Am nevoie de ajutor cu meniul, daca dau sus pe blog sau news sau contact la mine pe site nu imi mai apare coloana dreapta cu toate ca in modulul super news am specificat all si nu pe o singura categorie.. iar in Firefox imi apare fara fondul alb si tot asa fara coloana din dreapta.
A doua problema este acel modul super news cu care trebuie sa creez totul in meniu, coloane, absolut tot (orcum destept script) vreau sa fie in mijloc sus la fel ca la siteul "mama" cu bulinele acelea si imaginea sau daca se poate sa fie chiar video in loc de imagine. Siteul meu este www.oltenitatv.ro si adresa de une este templateul luat si asa trebuie sa arate este http://demo.bonusthe...ogate/index.php
Am tot incercat o groaza si degeaba si eu si un prieten.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate