Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

VANZARI/CUMPARARI

- - - - -
  • Please log in to reply
1170 replies to this topic

#1135
Yseo

Yseo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.05.2006
Vand caine ciobanesc de bucovina are 3 ani este mascul,vaccinuri facute din pacate nu am carnet de sanatate,agresiv, foarte bun pentru paza, latrat gros, mananca orice... Mai multe detalii pe site!

http://www.tarc.ro/c...covina/170.html

#1136
don_King

don_King

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,013
  • Înscris: 26.11.2001
Donez un mascul golden retriever, face 3 ani in martie 2017. Cumparat de la canisa http://www.goldenret...er-romania.com/ . Castrat, cipat, acte, vaccinat, sanatos, fara displazie de sold.

Din pacate copii au crescut si nu avem timp suficient sa ne ocupam de el si se plictiseste. Este un caine activ care adora sa se joace si sa se faca placut.

Cine este interesat este rugat sa ma contacteze privat. Mergem impreuna la un medic veterinar ales de Dvs (in Bucuresti), il verificati si daca totul este ok este al Dvs.

Edited by don_King, 24 January 2017 - 16:51.


#1137
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007
Pentru donatii este topic separat.

#1138
stineru

stineru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.12.2008
Buna ziua! Caut o pisicuta de british shorthair silver chinchilla! Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

#1139
pattynbp

pattynbp

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.01.2017
Buna ziua! Caut și eu un pui de Vidra sau doi.. fata și băiat , astept un email la [email protected] sau in privat va las nr de telefon! Mulțumesc anticipat

#1140
roDabomb

roDabomb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.06.2011
Salut. Donez o nimfa cu tot cu colivie. In Bucuresti. O am cam de 4 ani. Daca este cineva interesat pot sa dau mai multe detalii.

#1141
MadaP75000

MadaP75000

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 17.05.2017
Trimis mesaj privat.

#1142
touche

touche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 771
  • Înscris: 14.02.2006
Am un singur baietel de vanzare rasa british shorthair de culoare blue.
Nu trimit in tara, doar predare personala in Brasov.
Nu poate fi luat mai repede de luna iulie (adica numai cand o sa aiba 2 luni) si dupa ce o sa manance mancare uscata si o sa fie invatat la litiera.

#1143
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010
Vreau să cumpăr un pui de ciobănesc german (băiat), la un preț decent. Aștept PM.

#1144
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,491
  • Înscris: 15.09.2010
Erata

Edited by Freddy12, 13 February 2020 - 11:12.


#1145
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 71,989
  • Înscris: 15.06.2007
Am vazut odata un caine care semana izbitor cu lupii. Ciobanescul elvetian am vazut ca e alb complet. Ar mai fi o varianta sa fi fost ciobanesc belgian ?

#1146
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
lup cehoslovac

#1147
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,608
  • Înscris: 24.10.2015
Sunt si unii ciobanesti Germani din linii mai vechi de lucru care seamana mult cu lupii.

#1148
lexman

lexman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 01.07.2005
Vand o catelusa de 8 luni, mix de buldog francez cu bichon, cuminte si inteligenta. Are carnet de sanatate si toate vaccinurile facute, vine cu absolut tot ce are nevoie, pernuta ei de dormit, castroane, jucarii, ham și lesa, mancare uscata si umedă pentru o săptămână, multe treat-uri si bete de rontait. Se intelege bine si cu alti caini si uneori pisici.
Se poate vedea in zona Berceni. Pret 500 lei.

Attached Files


Edited by lexman, 16 May 2020 - 15:54.


#1149
Sheng

Sheng

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 21.04.2006
As dori sa cumpar un pui de british shorthair blue. Locuiesc in Bucuresti si nu dispun de masina insa, deci as prefera un crescator de aici. Ma poate indruma cineva?

#1150
COSMIN_Z

COSMIN_Z

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 23.09.2012
dorim sa cumparam un pui de doberman, o femela mai precis. daca are cineva as fi dispus sa merg si in alt judet dupa el, eu locuies in alba. multumesc

#1151
Donnie

Donnie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 23.03.2007
buna ziua.
doresc sa cumpar un pui de lup alb (ciobanesc elvetian). stau la casa in judetul neamt.

#1152
laurscr

laurscr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 15.04.2006
Buna!
Caut si eu de zor sa cumpar un cocker spaniel. Locuiesc la casa in Bucuresti. Poate stie cineva un pui frumos ...
Pana acum am gasit doar poze si filmulete de la diversi vanzatori. Mi-as dori macar sa vad parintii si puii inainte de a cumpara.
tel. 0745-655-776
Multumesc frumos!

Edited by laurscr, 01 July 2020 - 15:44.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate