Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

cum instalez windows Xp sau Vista pe un Macbook ?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

bobocbbb

bobocbbb

Junior Member

• Grup: Members
merge orice disc original sau copie,sa fie xp sp2 sau orice vista.

Gunar

Gunar

Member

View Postbobocbbb, on May 14 2009, 21:17, said:

merge orice disc original sau copie,sa fie xp sp2 sau orice vista.

Multumesc.

nightfever

nightfever

Senior Member

• Grup: Banned
la ce ti-ai mai luat mac ca sa bagi windows pe el? :huh:

floriniaru

floriniaru

Member

View Postbelle_pasado, on 26th April 2009, 09:44, said:

deci pe tiger e imposibil sa instalez windows??
Era posibil. Dar BootCamp de Tiger NU mai e funcțional. De aceea, singura posibilitate e Leopard sau SnowLeopard. Nu te speria. Costă numai 129 de lei.
Sau mai poți face ceva: scoate funcția de sincronizare automată a ceasului. Treci pe manual. Apoi, dă data calculatorului înapoi, în 2007. Apoi re-lansează Boot Camp. Va merge (sper).
Nu pot să cred că iar nu m-am uitat la dată! Am confundat 2009 cu 2010, pînă am văzut data de 14 mai? Oricum, ăsta cred că e sfatul valabil. :)

Edited by floriniaru, 04 May 2010 - 12:46.

adyzds

adyzds

Junior Member

View Postfloriniaru, on 26th July 2008, 20:09, said:

Ei, ce sa inlocuiasca? Are un mac chel venit fara discuri de instalare si tot ce stie e Windows.
buna ziua , sunt la o facultate de informatica si eu inpreuna cu niste mai multi colegi de ai mei am creat un sistem de operare FANTASTIC,dar inca mai are nevoie de ajustari,cine vrea sa ma ajute,sa imi spune pe acest forum,( cred ca o sa scot bani buni pe el)..........daca doriti sa vedeti proiectul meu dati click pe linkul urmator (nu veti fi dezamagiti) [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_FG7zWeEYVQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

andreigherghe

andreigherghe

Think different

• Grup: Senior Members

View Postadyzds, on 6th May 2010, 11:28, said:

buna ziua , sunt la o facultate de informatica si eu inpreuna cu niste mai multi colegi de ai mei am creat un sistem de operare FANTASTIC,dar inca mai are nevoie de ajustari,cine vrea sa ma ajute,sa imi spune pe acest forum,( cred ca o sa scot bani buni pe el)..........daca doriti sa vedeti proiectul meu dati click pe linkul urmator (nu veti fi dezamagiti) [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_FG7zWeEYVQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

E o porcarie de film. Tot ce vad sunt niste "lovituri comice". In plus, doar 10 oameni nu pot crea un sistem de operare. Fara suparare, dar daca tu ai facut filmul, suferi de sindromul UIDY (Useri Idioti De pe Youtube) Youtube nu e pentru asta!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate