Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sugestie mobilare bucatarie+camara

Cutie de viteza distrusa la pleca...

Motorola Moto G Stylus 5G

Telefon cu butoane care face hots...
 Centrala Bloc - ce trebuie sa fac

"Inspector Montalbano" 1999

De ce unele medicamente se dau pe...

Personalul din magazine: intre ig...
 Evitati sectia de hematologie Fun...

13 mini dual sim

Cat de sanatoasa este apa din bid...

Kosovo
 Transformatoare de RF de pe un ra...

aparat de tuns barba

Cea mai buna banca pentru elevi/s...

BBC 4 - se inchide in banda LW

caut o melodie ale carei versuri...

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

unna

unna

Junior Member

• Grup: Members
va rog mult..dacava mai aduceti aminte...e veche piesa.
am ascultat-o de vreo 15 ani si de atunci n-am mai auzit-o. e o piesa romaneasca (gen folk) a carei versuri, la refren, sunau cam asa (nu e intocmai, din pacate...):""zadarnic strig, zadarnic strig/cuvintele se sparg de zid/cad umbre negre de pe dig/zadarnic strig..." il banuiam pe doru stanculescu, dar n-am gasit in repertoriul lui.
va multumesc!
o zi buna!

hipppaul

hipppaul

Junior Member

andante (raul carstea) - zadarnicie ?

unna

unna

Junior Member

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :thumbup:
multumesc mult...mult..
versurile le-am facut varza...dar...sunt ani multi de cand nu am auzit-o
multumesc inca odata!

florynyk_92

florynyk_92

Member

Am auzit acum cateva zile o melodie care suna cam asa:: versuri: ma uit in pat dar nu te gasesc, in mii de locuri ai putea fi, incep sa strig dar nu imi raspunzi, iar ai plecat fara mn, spuneai ca o data in viata, te trezesti cu iubirea in fata, ce simplu-i sa crezi o minciuna, cand inima nu te-asculta deloc......Pls spuneti-mi cum se numeste.. imi place mult :D.... a si canta o fata

Edited by florynyk_92, 21 September 2008 - 20:09.

alexandru_core

alexandru_core

New Member

salut si eu ma tot chinui sa caut o melodie am o inregistrare care nu se aude prea bine poate recunoaste careva
http://files.filefro...;/fileinfo.html

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate