Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Nelamurire instalare internet

Cheie licenta Windows11

Sfat plantare arbori pentru o mic...
 rachiu din gemuri si dulceturi

Bara de cautare sa o mut jos?

Accesorii multitool Black and Dec...

Suma maxima.
 Pilonul II - date de piata, tendi...

Geam la baie: va place sau nu va ...

izolație balcon exterior

Izolatie balcon inchis
 Device atasat instalatie PV

Greseala mp - 1/2 - in actul de v...

[CUM] SPV ANAF - Gestionare cont ...

Presiune gaz scazuta

PS2 ca dvd-player

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Vierro

Vierro

Junior Member

• Grup: Members
/Initial am postat in sectiunea Console dar cum baietii de acolo "doar se joaca" nimeni nu m-a putut ajuta cu un sfat"
Salut!
Vreau si eu sa imi iau PS2.Problema e ca nu stiu ce model.
Am vazut ca sunt mai multe modele 75XXX ,77XXX, 79XXX , 90XXX pentru PS2 pe un "site" dar cand am vrut sa caut informatii despre seriile respective m-am impotmolit. Stiiti voi detalii despre ele?Si de unde se pot achizitiona?M-am uitat pe siturile romanesti si nu spuneau ce versiune este.
Ce ma intereseaza pe mine la PS2 este faptul de a rula filme.Ce formate suporta?Dar codecuri?In legatura cu subtitrarea ce font are?Se poate alege marimea fontului?Ce tipuri de subtitrare recunoaste?Recunoaste *.ssa si *.ass?
Daca suporta subtitrarile mentionate mai sus PS va afisa subtitrarea built-in sau cea din ass sau ssa(ma refer la elementele grafice-culoare,marime si font).

Multumesc anticipat!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate