Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Epilare baieti

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
AndR3SSiTo

AndR3SSiTo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.04.2008
Salut! As vrea ca cineva sa imi spuna si mie unde gasesc un salon (in Bucuresti) unde sa epileze baietzi. Complet! :)Pana acum nu am reusit sa gasesc un astfel de loc, asa ca daca cineva dintre voi cu mai multa "experientza in domeniu" m-ar putea ajuta as fi recunoscator. Va multumesc anticipat.

#2
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Pai cred ca majoritatea epileaza si baieti.

#3
opossum

opossum

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 02.07.2008
inclusiv in zona inghinala? sper ca angajatele is buuune... :D

#4
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
vine Natasha cu mainile ei de framantatoreasa de iti cade paru de frica :)

#5
Flegmatic

Flegmatic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 508
  • Înscris: 24.06.2008
Super tare subiectul, ma sunteti baieti macar nu "barfiti" de lucrul asta in public.  In curand o sa va intrebati "unde va faceti unghiile? raspuns: stiu eu pe o tipa mi le'a dat cu sclipici ce marfa sunt".

Aveau dreptate aia de la Suie Paparude: "in timp situatia s'a cam denaturat, baietii sunt gay femeile barbati"

#6
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
flegmatic poate unora nu le place sa aiba floci..la asta te-ai gandit ?

#7
Flegmatic

Flegmatic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 508
  • Înscris: 24.06.2008
De acord, dar nu trebe sa ne povestesti pe forum cum iti iei tu cu ceara flocii?  Adica na ..dracu au ajuns si baietii sa discute pe teme dastea? In loc de fotbal, masini femei tigari politica vreme au ajuns sa dea sugestii despre epilat..

De acord?

#8
AndR3SSiTo

AndR3SSiTo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.04.2008
Va multumesc pentru raspunsuri, desi nici unul concret. Eu am intrebat pe la cateva saloane de genul si m-au privit un pic cam ciudat.

Flegmatic, tin sa te anunt ca sunt foarte barbat :) si mi se pare o chestie de igiena sa ma epilez in zona inghinala. Nu stiu daca nu cumva nu m-ai inteles gresit. In nici un moment nu am povestit cum ma epilez, si din bun simt...nici nu am vrut sa amintesc in concret zona/zonele.  Oricum, ce sa zic? Fiecare este liber sa isi faca ce vrea.

Valy1, ....:))) sa mi-o prezinti si mie pe Natasha.

Hehehe! Va astept cu raspunsuri.

#9
Flegmatic

Flegmatic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 508
  • Înscris: 24.06.2008
Pai eu nu sunt impotriva epilatului, chiar incurajez decat sa ai acolo padure tropicala... dar nu e ok sa intrebi lucrul asta pe forum..

#10
AndR3SSiTo

AndR3SSiTo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.04.2008
esti tare frate!:))) pai atunci unde sa intreb! ?habar nu am unde pot sa gasesc un astfel de loc :) Mie mi se pare ca e un loc destul de potrivit. Sorry....ptr divergentze! Toate cele bune

#11
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

 Flegmatic, on Jul 13 2008, 23:29, said:

Doar a intrebat UNDE , nu a precizat si modul in care vrea sa o faca :)

De ce barbatii nu ar putea sa puna intrebarile astea pe un forum iar femeile da ? asta-i discriminare... :lol:

#12
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008

 AndR3SSiTo, on Jul 13 2008, 22:36, said:

Salut! As vrea ca cineva sa imi spuna si mie unde gasesc un salon (in Bucuresti) unde sa epileze baietzi. Complet! :)Pana acum nu am reusit sa gasesc un astfel de loc, asa ca daca cineva dintre voi cu mai multa "experientza in domeniu" m-ar putea ajuta as fi recunoscator. Va multumesc anticipat.
Penitenciarul Rahova!





adica te mananca cu fulgi cu tot...

#13
alexander11

alexander11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 21.11.2013
Salutari fete baieti, etc... am si eu o problema, sunt paros ca un urs, pe tot corpul.
Chestia e ca nu stiu cum sa fac sa ma epilez.... calumea, lama nu merge, dureaza cam 2 ore, cu aparatu nu imi iese frate`, am avut un remington bunicel insa tot nu imi iesea, mai ales pe spate.... imi puteti recomanda ceva ? nu vreau epilare definitiva, nu am bani de asa ceva...
cam care ar fi cel mai bun aparat pentru epilat / ras electric pe piata ? merci

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate