Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

STEAUA - BESIKTAS

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
tra_k

tra_k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 12.11.2004

burvi2001, pe Dec 2 2004, 16:28, a scris:

Cind spuneam ca va cistiga, ma refeream ca se va califica, lucru imposibil pentru majoritatea, atunci cind scriam eu asta...

Acum, as vrea sa vina cei cu care am facut pariu sa spuna "nene, iarta-ma, nu mai fac pariu niciodata cu Maria Ta !".

<{POST_SNAPBACK}>



Nu am cautat unde spuneai ca Steaua se califica, era destul postul ala pe care am dat reply (e suficient si 25 nov).

Am dat reply pe el doar pentru ca spuneai ca se califica Steaua. Alte chestii nu m-au interesat pentru "statistica". RESPECT!

Edited by tra_k, 02 December 2004 - 17:03.


#20
BrownEye

BrownEye

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 30.04.2004

burvi2001, pe Dec 2 2004, 16:28, a scris:

Cind spuneam ca va cistiga, ma refeream ca se va califica, lucru imposibil pentru majoritatea, atunci cind scriam eu asta...

Acum, as vrea sa vina cei cu care am facut pariu sa spuna "nene, iarta-ma, nu mai fac pariu niciodata cu Maria Ta !".

<{POST_SNAPBACK}>


burvi esti un adevarat clar-vazator mai ales acum dupa meciul cu athletico cand steaua e calificata 99.99%

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate