Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Ciobanesc German

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,984
  • Înscris: 10.07.2007
Na, nu știu ce să spun.. Sănătate multă cățelului.. și sper să își revină cât de curând posibil! Și să dea Domnul să găsești pe cineva care să-i acorde atenția și îngrijirile de care are nevoie..

#20
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

 LauriciD, on Oct 17 2008, 19:47, said:

Na, nu știu ce să spun.. Sănătate multă cățelului.. și sper să își revină cât de curând posibil! Și să dea Domnul să găsești pe cineva care să-i acorde atenția și îngrijirile de care are nevoie..

Merci frumos!
Acum face crize foarte rar si mult mai putin intense. Totusi e cam in lumea lui saracutul, l-am adus acasa, dar e slabit si extenuat, sper sa-si revina curand.

#21
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Din pacate Charlei e acum printre ingeri, nu a supravietuit noptii dintre duminica si luni, iar dimineata la ora 7 deja plecase dintre noi :((((

Topicul poate fi inchis!

#22
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,984
  • Înscris: 10.07.2007
Săracul.. :( Nu am ce să spun.. îmi pare rău..

#23
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Ms. si mie imi pare...inca imi vine sa plang :(

#24
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,984
  • Înscris: 10.07.2007
Și mie când mă gândesc prin ce chinuri o fi trecut bietul cățel.. :( Nu vreau să-mi imaginez ce simțea..

#25
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Era foarte confuz, nu mai recunoastea nimic si pe nimeni...cred ca ar fi murit de miercuri daca nu l-am fi dus la clinica unde s-au bagat la perfuzii si injectii in el...a mancat, dar degeaba, cred ca era prea slabit...a murit in cusca lui...oricum, nu putem sti exact care era starea lui si ... cu creierul nu te joci...

Dumnezeu sa-l odihneasca! N-o sa-mi mai iau curand alt caine, am suferit prea mult acum...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate