Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED
 Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Master Online sau in strainatate

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Confuz

Confuz

Junior Member

• Grup: Banned
Am terminat doua facultati de profil economic: Economia Comertului, Turismului si Serviciilor si Finante, Asigurari, Banci si Burse de Valori. Deocamdata lucrez intr-o banca si mi-ar place sa cresc cat mai mult in acest domeniu.

Ma tenteaza un master online de la ASE, masteratul acesta in finante, imi face cu ochiul desi nu stiu cat de usor se poate obtine si statutul de evaluator dupa aceea. As dori sa aflu pareri de la cei care sunt inscrisi la un master online la ASE in general sau acesta in special, cum decurg cursurile, examenele, daca profesorii sunt ok, mai ales ca eu i-am avut pe unii dintre profesori si in perioada facultatii.

Pe de alta parte ma gandesc serios sa ma inscriu la un master in afara, dar sa imi permita sa si lucrez in acelasi timp aici in tara, tot ceva online sau cu prezenta doar la examen, ceva gen CFA. Aveti vreo sugestie, pentru domeniul economic in general, bancar sau turism in special?

Orice alt master la distanta sau online din domeniile mentionate anterior ma intereseaza atata timp cat se face carte si este cat mai mult apreciat de angajatori dupa terminarea acestuia.

Thx.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate