Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 

cluj-giurgiu

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006
pe valea oltului prin pitesti ca sa prind cat mai putina centura din bucuresti sau pe valea prahovei pe unde am mai fost si drumul este bun, dincolo nu stiu cum este. astept pareri.ms

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
pe valea prahovei
pana in brasov esti oarecum limitat de camere si radare multe dar de aici incolo spre sighisoara ai drum liber prin camp/padure si poti merge ca pe autostrada mai ales ca e drumul ok
valea oltului e aglomerata tot timpul de tiruri

#3
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006

 again, on Jun 29 2008, 22:37, said:

pe valea prahovei
pana in brasov esti oarecum limitat de camere si radare multe dar de aici incolo spre sighisoara ai drum liber prin camp/padure si poti merge ca pe autostrada mai ales ca e drumul ok
valea oltului e aglomerata tot timpul de tiruri
ok, ms de sfat. Faptul ca voi ajunge prin bucuresti sambata dupa masa, este recomandat sa ma duc pe centura nu?

#4
geocosma

geocosma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 17.05.2007

 jeepers, on Jun 30 2008, 05:33, said:

ok, ms de sfat. Faptul ca voi ajunge prin bucuresti sambata dupa masa, este recomandat sa ma duc pe centura nu?

Nu ti-as recomanda sa o iei pe centura. Daca stii drumul prin Bucuresti, atunci treci prin oras. Centura este plina de camioane si se intretaie in multe locuri cu strazi care vin din oras si care sunt prioritare. Nu stiu cat de aglomerata este centura sambata dupa amiaza, insa Bucurestiul s-a mai golit de cand cu vacanta copiilor, iar sambata dupa amiaza cred ca multa lume e plecata ori la mare ori la iarba verde. Deci, eu as merge prin oras.

#5
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006

 geocosma, on Jun 30 2008, 10:07, said:

Nu ti-as recomanda sa o iei pe centura. Daca stii drumul prin Bucuresti, atunci treci prin oras. Centura este plina de camioane si se intretaie in multe locuri cu strazi care vin din oras si care sunt prioritare. Nu stiu cat de aglomerata este centura sambata dupa amiaza, insa Bucurestiul s-a mai golit de cand cu vacanta copiilor, iar sambata dupa amiaza cred ca multa lume e plecata ori la mare ori la iarba verde. Deci, eu as merge prin oras.
Dar dar eu nu conosc Bucurestiul si asta ar fi problema daca m-as duce prin oras.
Ca si ruta atunci ar fi mai buna pe valea prahovei, sau mai est ecineva de alta parere, cat despre centura din pacate ramane aproape singura solutie pt mine:(

#6
marr

marr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,192
  • Înscris: 13.07.2005
Sambata si duminica intre orele 06:00 - 22:00, pe Valea Oltului NU CIRCULA tirurile.
Deci, daca pleci sambata, poti merge linistit pe aici.
Am venit sambata pe la pranz, din Bucuresti la Sibiu si s-a circulat OK.

Este posibil ca, sambata dupa-amiaza sa nu fie prea aglomerat nici pe centura Bucurestiului.

#7
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006

 marr, on Jun 30 2008, 12:16, said:

Sambata si duminica intre orele 06:00 - 22:00, pe Valea Oltului NU CIRCULA tirurile.
Deci, daca pleci sambata, poti merge linistit pe aici.
Am venit sambata pe la pranz, din Bucuresti la Sibiu si s-a circulat OK.

Este posibil ca, sambata dupa-amiaza sa nu fie prea aglomerat nici pe centura Bucurestiului.
aha, pe ruta asta nu am fost niciodata inca, dupa parerea ta care este mai buna? Valea oltului sau prahovei?
PS: si unde sunt mai multe radare:)

#8
marr

marr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,192
  • Înscris: 13.07.2005
Locuind in Sibiu, este normal sa folosesc Valea Oltului.

In special in week-end recomand acesta varianta - muuult mai putin aglomerata decat Valea Prahovei.

#9
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006
alte pareri mai sunt?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate