Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Probleme deschidere cont amazon.com

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005
ma poate ajuta cineva cu prb asta?nu reusesc sa trec de acesti pasi:

City: Bucharest
State/Province/Region : ???
Zip/postal code :???

mentionez ca nu merge nici o combinatie intre Ilfov Bucuresti Bucharest strada sectorul si 7000 ori 0700 ori codul postal al strazii

#2
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Mi se pare o chestiune deosebit de greu de rezolvat...
Cum personal sunt mai batran si ca atare nedeprins cu tehnica aiasta modernia de internet, l-am intrebat pe Gogu'. Folosind exact cuvintele "coduri postale", dar fara ghilimele. Nu amm bifat nimic.
Dupa care am intrat atat in prima cat si a 2-a adresa indicata, de sus in josul paginii. Acolo am dat cateva strazi carora le stiam codul si culmea e ca mi-a arat la fel cu ceea ce stiam eu...Pesemne o fi greseala...
Dar talica, ca om mai tanar, ar fi mai bine sa iti deplasezi picioarele la prima posta, sa le ceri manualul si sa sapi prin el. E bine si sa nu te bazezi pe memorie si sa ai la mataluta un pix sau un stilou si o bucata de hartie. Sau macar un bilet de RATB, asta daca nu esti blatist convins. Daca da, e bun si ambalajul de la o ciunga, sau un colt de Libertatea, sau alt ziar. Mda, am considerat Libertatea ziar..
Cu speranta ca ti-am fost de ajutor, raman al dumitale batran, hodorog si inginer pe deasupra.
Aoleu, scuza-ma, pt ca sunt batran, am uitat cine-i Gogu'. Asa ca nu e cazul sa imi multumeti pt ajutorul incomplet.

Din pacate azi dimineata incercand sa mai cumpar niste carti de la ei, dupa selectie, cand completam plata, mi-a raspuns "Important Message  There is a slight problem with your order. (See below.).. We're sorry. This item can't be shipped to the country you selected".
Mi se pare curios pt ca am inceput sa cumpar de al ei din septembrie 2007 si am tot luat pana in aprilie 2008. Nu am avut niciodata probleme cu plata sau cu primitul, nu am primit vre-o atentionare sau ca mi-au refuzat vre-o expeditie..

#3
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
http://www.coduripostale.com/

#4
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005
nu ai pic de haz
inainte sa il faci pe interesantu ar trebui sa .... citesti?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate