Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Free LOGO-AVATAR

- - - - -
  • Please log in to reply
441 replies to this topic

#415
bobo2006

bobo2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 18.06.2007
Poate cineva sa imi modifice si mie logo-ul de pe www.3bb.ro, el e ok acuma insa poate are cineva o idee mai buna ! Multumesc

#416
alex05ok

alex05ok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 08.11.2007
[ http://www.librariasophia.ro/img/pozefmari/nicodim_aghioritul_sf-razboiul_nevazut.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Salut, te rog sa ma ajuti cu un banner (aproximativ 900px pe 400 px ) avand ca tema imaginea de mai sus.

Multumesc!

Edited by alex05ok, 23 May 2012 - 09:30.


#417
alex05ok

alex05ok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 08.11.2007

View Postalex05ok, on 23rd May 2012, 09:13, said:

[ http://www.librariasophia.ro/img/pozefmari/nicodim_aghioritul_sf-razboiul_nevazut.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Salut, te rog sa ma ajuti cu un banner (aproximativ 900px pe 400 px ) avand ca tema imaginea de mai sus.

Multumesc!

O idee ar fi un om in centru, un inger in dreapta si un drac in stanga. In stanga sa apara masini, bani, femei(decent imbracate) etc si in dreapta raiul.

Multumesc!!!

#418
Monitonix

Monitonix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 12.03.2009
Buna ziua, eu sunt mai varza cu partea de design si am incercat sa creez un logo la fel ca asta (acelasi text si culori):
[ https://i.imgur.com/aligJvh.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Vreau sa faci unul la fel, dar cu alt text - Tutoriale IT, adica unde e My sa fie Tutoriale si unde e Red sa fie IT

Multumesc frumos!

#419
aWp_viTal

aWp_viTal

    Romania's Special Operations Forces

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 06.10.2007
Salut ,

Am fost plecat , nu prea am avut acces la PC ... iar treaba asta "Free Logo" a fost abandonata . Acum am ceva timp si pentru pasiunea mea ascunsa Logo'uri,Bannere... personalizate . Nu va asteptati la ceva foarte profesional , dar ceva simplu , rafinat ... cu siguranta .

Daca mai sunt persoane interesate , ii rog sa posteze aici . Nu va costa nimic (daca cineva doreste sa-mi trimita ceva simbolic .... ii multumesc) , timpul de lucru va fi undeva la 24-72h .

#420
crisGC

crisGC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 26.02.2010
Buna,
   As avea nevoie si eu de un logo pentru un site denumit magazin grădină si pădure. Ceva simplu, poate chiar ceva abstract.
   Multumesc!

#421
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
ia uite, la alegere...

#422
delphi1982

delphi1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 08.09.2014
doresc un logo pentru www.webdesigneuropa.ro/v

hunt romania

#423
ibc

ibc

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.04.2017
Am preluat stafeta ! Astept provocarile ca-sa spunem asa . Posted Image

Edited by ibc, 17 April 2017 - 16:44.


#424
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,426
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://i.imgbox.com/beCcvvqt.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

vreau ca fundalul sa fie "transparent" pt un meci, ceva de genul:

[ https://i.imgbox.com/TlPnYNoZ.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

multumesc!

#425
ibc

ibc

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.04.2017
Le-am facut cu backround transparent .

Attached Files

  • Attached File  1.png   69.1K   7 downloads
  • Attached File  2.png   35.45K   7 downloads


#426
delphi1982

delphi1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 08.09.2014
nu imi faci te rog frumos un logo pentru restaurantul http://www.rotis-snacks.de/
se vinde burger pizza schnitzel mersi

#427
SymbaOpera

SymbaOpera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 04.03.2014
Salut! Am nevoie de un avatar si un banner pentru youtube. Daca se poate sa scrie: "Styliash" pe amandoua. Si daca se poate sa integrati ceva legat cu League of Legends. Multuemsc

#428
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 31.07.2011
Aceste servicii sunt gratuite?

#429
delphi1982

delphi1982

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 08.09.2014
nu imi faci te rog frumos un logo pentru https://www.iedesign.de ca nu mai imi place logo care ii pe site
te platesc

#430
ibc

ibc

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.04.2017
Acum multi ani am inceput un proiect (acest topic mai exact ) , intre timp s-au schimbat multe , printre care si cunostintele mele in materie de grafica si marketing . Asa ca am revenit , cine este interesat ...


IBC Design ofera servicii gratuite de grafica si tot ce se invarte in jurul acesteia . Identitatea vizuala este primul element cu care interactioneaza publicul. Cu cat este mai simplu, mai clar, mai puternic, cu atat va fi mai usor pentru public sa inteleaga brandul si sa il indrageasca . Avand in vedere importanta imaginii canalului dumneavoastra de Youtube , a conturilor de Facebook sau Instagram oferim suport pentru o alegere cat mai profesionista .

Singurul "cost" este o simpla distribuire pe una dintre retelele de socializare . Eventual acestia pot face o donatie , pentru sustinerea acestui serviciu .

Contactati-ne in privat pentru a stabili detaliile .

Edited by ibc, 14 December 2020 - 22:22.


#431
MSI-86

MSI-86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.02.2015
Salutare ,

Mă poți ajuta și pe mine cu un logo asemănător cu poza atașată mai jos , acest logo îl folosesc pentru un canal de YouTube, și încerc să-l folosesc și că într-o in video.
Acest logo mi la generat un site care îți crează automat , nu arata rău dar nu pot să-l folosesc că e doar poza și eu am nevoie de unul fara background și cu o claritate m-ai buna .

Canalul se numește : ASMR Food Mukbang
Că slogan folosesc : SUBSCRIBE For the journey that you will never forget!

Mulțumesc anticipat

#432
MSI-86

MSI-86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.02.2015
Salutare, nu pot sa atașez poza dar am pus-o la mine la avatar, momentan sunt la serviciu și scriu de pe telefon. Mulțumesc și o zi buna

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate