Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

Mozilla Thunderbird - E-Mail client, RSS client

- - - - -
  • Please log in to reply
494 replies to this topic

#487
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
Conturile au subscriere pe Junk

#488
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
tocmai m-a pleznit dupa ceafa v115, oribil cu spume, greu de citit, bara aia idioata de sus e pur si simplu oribila. Imi arata ca am mesaje necitite dar nu le arata in lista.
Se blocheaza fara sens in interfata.

Am revenit la 102 si oprit updates, nu inteleg cum pot astia nenorocii aplicatiile in halul asta. Vad ca tot spre dumb down se merge in aplicatii.
Daca nu ati avut bucuria de update aruncati o geana pe web inainte sa il faca automat

#489
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,602
  • Înscris: 07.02.2003
Merge foarte frumos 115.4.3, arata ca noile aplicatii win...

#490
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
A trebuit sa schimb parola la yahoo, am pus si 2-Step Verification, acum nu mai merge mailul in Thinderbird.

L-am eliminat in speranta ca adaugandu-l din nou isi ia setari ok, dar nu ma lasa. Gaseste setari ce par ok, OAuth2 porturi 993 si 465 SSL/TLS, imi da pop up sa ma loghez in contul yahoo si o fac cu succes, primesc pe yahoo mail cu "Your Yahoo account was used to sign in to a new third party application on thunderbird" insa thunderbird zice "Nu se poate realiza autentificarea pe server. Probabil configuratie, utilizator sau parola gresita."

#491
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,223
  • Înscris: 05.01.2006
Ai Yahoo plus/pro sau folosesti alta tara sau ce varianta ai pentru conexiune? Vad ca folosesti IMAP (dupa porturi) si din cate stiu nu functioneaza pe versiunea free.

#492
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Nu am pro/plus, am incercat acum cu POP3 si dupa ce sta 1 minute pe checking password returneaza acelasi mesaj.

[ https://i.imgur.com/tSDf0C7.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#493
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,223
  • Înscris: 05.01.2006
https://support.mozi...rbird-and-yahoo Incearca instructiunile de-acolo (cookies enabled, etc)

#494
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Sunt enabled cookies.

Dar vad acum ca nici adresa de gmail nu ma lasa sa adaug, tot eroarea aia da. Ambele andrese le-am avut in Thunderbird inainte.
O sa vad pe forumul lor daca nu rezolv cumva.

#495
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Deci problema era firewall-ul din Windows, ca altul nu am. Intr-un mod pervers ma lasa sa utilizez conturile deja in Thunderbird, dar cand vreau sa schimb parola sau sa adaug altul blocheaza ceva.

Am bootat in Safe Mode si am adaugat conturile fara probleme Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate