Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parere ac sh

Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta
 Cine poate lamuri extra-judiciar ...

Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...
 telefon fix cu cartela SIM plus e...

Comercianti (inclusiv PFA) obliga...

Recomandare cazare tranzit, 1 noa...

Inchidere stalpi in placa de la u...
 Acceleratie sacadata Vespa 300ccm

Microfon pentru un Sony A6100?

Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

despre cibernetica

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Tr3nDy

Tr3nDy

New Member

• Grup: Members
salz all.... :D

Am deschis acest topic pentru ca am niste intrebari de domeniul viitorului. Am 16 ani sunt in clasa a 9-a la liceu si vreu sa fak facultatea de cibernetica dupa ce termin liceul. Imi plac foarte mult PC'urile sunt mort dupa ele stiu sa umblu cat de cat cu ele si as vrea pe viitor sa am un serviciu in domeniul PC'urilor unde se castiga binsor :D    Spuneti'mi si mie daca merita sa fac facultatea de cibernetica despre materii profesori etc........ce faculatetea trebuie sa fac sa am un serviciu la CALCULATOARE. Am auzit de la unii ca de la fac. de cibernetica se poate iesi si programator :D:D.....i like this idea :D......Spuneti'va si voi parerea

MULTUMESC ANTICIPAT !

Edited by Tr3nDy, 01 June 2008 - 22:04.

danok007

danok007

Member

• Grup: Banned
cibernetica de la ASE ? daca esti asa interesat de calculatoare mai bine mergi la AC/UB - mate info/Credis - Departamentul de tehnologii/Info Iasi

zalman

zalman

Member

daca vrei sa studiezi cibernetica io zic sa te gandesti la ceva mai serios...in romania nivelul calitativ este foarte scazut asa ca eu as alege sa merg in strainatate.Esti cls a9a ...ai timp sa faci performante in domeniu, olimpiade, concursuri si sa incerci sa intri la ceva mai serios gen MIT (poate am exagerat putin) :D

katalin1984

katalin1984

Junior Member

Aici depinde ce iti place mai mult. Daca iti place partea de electronica/fizica/matematica vezi Automatica de la Politehnica.
Daca iti plac Economie+Matematica mergi la Cibernetica :)....daca iti place multtttt Matematica du-te la UB. :))))
Succes!

Tr3nDy

Tr3nDy

New Member

ms fratilor....mi'am fakut niste pareri :*

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate