Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

Alcool mentolat?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Sephh

Sephh

Member

• Grup: Members
Merge alcool mentolat peste pielea arsa de soare? Acum am intrat in a 2-a faza cand nu ma mai ustura, ma mananca.  :P
Am luat de la farmacie un fel de spray dar e f greu sa te dai cu el, e rece ca gheata.

Alte metode ca sa scap de suferintele astea mai sunt?

snipest

snipest

Senior Member

• Grup: Senior Members

View PostSephh, on May 28 2008, 13:14, said:

Merge alcool mentolat peste pielea arsa de soare? Acum am intrat in a 2-a faza cand nu ma mai ustura, ma mananca.  :P
Am luat de la farmacie un fel de spray dar e f greu sa te dai cu el, e rece ca gheata.

Zi-mi cum se cheama, am si eu nevoie, dar nu ptr arsuri ci pt ca mor de cald tot timpul. :)

Sephh

Sephh

Member

View Postsnipest, on May 28 2008, 13:17, said:

Zi-mi cum se cheama, am si eu nevoie, dar nu ptr arsuri ci pt ca mor de cald tot timpul. :)

Spray-ul e doar pentru arsuri.

Alcoolul mentolat - asa se numeste.

ovidiu21

ovidiu21

Senior Member

Alcolu` mentolat e bun si pentru cosuri, mie mi-a aparut unu mare pe nas si in 2 zile a disparut B)

Edited by ovidiu21, 28 May 2008 - 12:25.

PenicilinaV

PenicilinaV

Junior Member

Bun pentru arsuri este OXITERACOR. E bun si pt arsuri mai serioase decat cele de soare. Ex eu am reusit sa-mi torn un ibric cu cafea fiarta si a facut minuni.

adadoi

adadoi

scorpie bătrână

nu, nu merge, decat daca vrei sa deshidratezi de tot pielea. O emulsie "dupa plaja" (emulsie, nu lotiune), un lapte de corp bun, eventual pentru bebelusi, sau iaurt gras. (presupun ca nu esti ars rau, daca doar te mananca)

gamezcdr

gamezcdr

Active Member

• Grup: Validating
Bepanten, contine vitamina B5 vitamina regenerarii celulare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate