Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

scleroza tuberoasa, epiloia,sindrom Bourneville Pringle

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Razvan-SRL

Razvan-SRL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.02.2008
Concubina mea sufera de acest sindrom si de 5 ani de cand suntem impreuna ne straduim sa trecem peste problemele acestei boli.Conform statisticilor boala apare la unul din 30000 de nou nascuti,asta insemnand ca ar putea fi 50 de cazuri numai in Bucuresti.Nu stiu cate dintre aceste persoane,de toate varstele, au internet,dar ar fi un lucru bun sa ne cunoastem,sa facem schimb de experienta.Daca suferiti de aceasta afectiune sau aveti in familie un caz diagnosticat asa,haideti sa comunicam.Treci mai usor peste o problema cand sti ca nu esti singurul care o intampina.

#2
nmario

nmario

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 20.05.2005
Salit,  eu am 36 de ani si am TS. Am afectati rinichii, creierul si pielea, nu am epilepsie. Am inxeput recent un tratament cu Everolimus, singurul medicament eficient,  medicament ce e f scump, dar gratuit prin programul bolilor rare. Coordonator dr Ismail Gener Nefro Fundeni

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate