Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Serial nou

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#19
Scursura

Scursura

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 20.12.2007
LOST

Daca iti plac filmele cu putin mister si o actiune intortochiata (foarte!!!) uitate la Lost, cel mai bun serial dupa parerea mea.
Ai putea incerca si House , un serial dragut unde personajul principal face toti banii.

#20
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
Stargate SG-1( inceput de la zero , sunt la sezonul 4), Lost ( m-am pierdut pe la sezonul 2), Heroes , si Dr. House.

#21
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
Blackadder,Little Britain daca esti fan british humor sau the Office varianta asta de pe NBC ca e inca in productie.Miniseria Jekyll (tot britanica) de anul trecut .

#22
maluca

maluca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 20.05.2008
CSI  ( Crime Scene Investigation ) -  e serie noua pe TVR1

#23
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
am filme de vizionat pana in 2009,ms mult la toti B)

#24
neocld

neocld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 12.06.2008

View Postantigen, on May 22 2008, 00:03, said:

Mie Grey's Anatomy mi se pare prea telenovelistic. Mai degraba ti-as recomanda Scrubs - are de toate.

mie Grey`s Anatomy mi se pare ca e furaciune dupa ER, mi se par foarte asemanatoare. poti sa te uiti la DESPERATE HOUSEWIVES care e super tare, comedie neagra. daca ati vazut AMERICAN BEAUTY atunci cu siguranta  va va placea si DH. are deocamdata 4 serii.

#25
hustla-

hustla-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 09.02.2008
Nu a auzit nimeni de The Wire ? Eu am vazut toate 5 sezoanele de 2 ori si m-as mai uita la cat e de superb.

#26
chmihai

chmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 22.05.2007

View Posthustla-, on Jun 23 2008, 15:12, said:

Nu a auzit nimeni de The Wire ? Eu am vazut toate 5 sezoanele de 2 ori si m-as mai uita la cat e de superb.

am incercat eu sa ma uit la primul episod, dar nu intelegeam mare lucru si m-am plictisit.
probabil o sa incerc sa ma uit din nou la el ca pe bune...toata lumea il lauda...

#27
hustla-

hustla-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 09.02.2008

View Postchmihai, on Jun 23 2008, 15:58, said:

am incercat eu sa ma uit la primul episod, dar nu intelegeam mare lucru si m-am plictisit.
probabil o sa incerc sa ma uit din nou la el ca pe bune...toata lumea il lauda...
E plictisitor pana incepi sa cunosti personajele mai bine si incepe actiunea,eu am avut rabdare 3 episoade si dupa aia a devenit preferatul meu.

#28
kayman

kayman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 22.01.2008
am observat ca tocmai a inceput Curb Your Enthusiasm pe HBO, cu Larry David, pentru cine stie si apreciaza genul...

Edited by kayman, 24 June 2008 - 10:24.


#29
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
Din ce mi-ati recomandat voi pana acum am vazut(cronologic):Scrubs,Joey,Heroes si Grey's Anatomy.Ce ar trebui sa vizionez acum???

#30
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006
House MD.

#31
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
iti recomand Battlestar Galactica daca iti place si genul SF(pe stil Stargate),e foarte bun si foarte complex.Are pana acum 1 miniserie,3 sezoane + 10 episoade din al 4lea care e si ultimul, 2 miniserii intre sezoane (The Resistance si Razor).
Daca-ti place Terminator poti sa te uiti la The Sarah Connor Chronicles . Daca ti-a placut LOST poti sa te uiti incepand din toamna la Fringe.Poti sa incerci si o comedie :Two and a Half Men si ,daca n-ai vazut pana acum, MASH

#32
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
Eu iti recomand Dexter. Mi s-a parut mult peste Prison Break si Lost. Scenele mi se par mai profunde, mai bine lucrate , iar partea audio e excelenta.

#33
antigen

antigen

    Djilawurr

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,599
  • Înscris: 10.08.2006

View PostAnn0nim, on Aug 24 2008, 21:54, said:

Din ce mi-ati recomandat voi pana acum am vazut(cronologic):Scrubs,Joey,Heroes si Grey's Anatomy.Ce ar trebui sa vizionez acum???
Pai si care dintre ele ti-a placut cel mai mult?

#34
mima_x

mima_x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.08.2008
Iti recomand Californication

#35
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

View PostDida, on Aug 24 2008, 22:06, said:

House MD.
pai inainte de astea am vazut Prison Break,House MD si Lost!!

View Postantigen, on Aug 25 2008, 22:17, said:

Pai si care dintre ele ti-a placut cel mai mult?
Top 5
1.Prison Break          -e cat celelalte 4 la un loc,are actiune,drama si e genial dar daca mai fac 2 sezoane devine plictisitor
2.House MD              -un doctor inteligent si caruia nu ii pasa de nimic,de aia e asa de amuzant si daca nu erau ultimele 2 episoade cred ca ajungea pe locul 3/4
3.Heroes                  -chiar daca e asemanator cu X-Men e interesant
4.Lost                      -4 sezoane interesante pe insula aia dar daca nu scapa toti supravietuitorii de acolo curand devine si el plictisitor
5.Grey's Anatomy     -chiar acum am terminat de vazut ultimul episod si mi-am dat seama ca imi place dar nu stiu de ce

Si m-am decis sa ma uit la Desperate Housewives :D

Edited by Ann0nim, 26 August 2008 - 19:51.


#36
Vidike

Vidike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 31.07.2006
Reaper

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate