Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...
 UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera

ce acte sunt necesare la inregist...
 stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...

Ce se poate face intr-o balta de ...
 Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Parere ac sh

E-learning (hardware si software)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

cosminhorhat

cosminhorhat

New Member

• Grup: Members
M-a intrebat cineva ce sistem hardware ii trebuie pentru o platforma e-learning. Am inteles ca vrea sa faca, cursuri online de formare profesionala. Si vrea sa cumpere un server pe care sa puna aceasta platforma e-learning. Nu am stiut ce raspuns sa ii dau referitor la caracteristicile serverului (procesor, ram, viteza internet, etc).
Si ce platforma e-learning sa ii recomand? Am vazut ca sunt multe firme care vand astfel de platforme, dar nu stiu cat de bune sunt in privinta modularitatii lor. Pe respectivul il intereseaza sa puna foarte multe  cursuri in platforma, cu examene, cu tot.
   Daca stiti si niste preturi m-ati ajuta foarte mult.
   Daca nu am fost destul de clar, mai revin cu detalii.

Pittick

Pittick

DIE HARD!..over and over again

• Grup: Senior Members
Numele platformei cred ca ar fi de ajutor.

cosminhorhat

cosminhorhat

New Member

• Grup: Members
la adresa (http://www.1educat.r..._elearning.html) sunt mai multe firme din Romania care ofera solutii elearning. Nu stiu care sa o aleg. Daca voi ati utilizat, sau macar auzit de una dintre platformele acestor firme, scrieti aici. Din cate am mai citit pe softpedia, am inteles ca e mai bine sa ma feresc de platforma celor de la siveco. Dar de celelalte firme, ce ziceti?

Confuz

Confuz

Junior Member

• Grup: Banned
Intuitext. E de la Softwin si e foarta fiabila.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate