Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Teapa produse Forever

- - - - -
  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#19
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View Postovidiu.cladoveanu, on Jun 30 2008, 03:17, said:

Efect Placebo ? Domnule raton, mai citeste putin. Efectul Placebo dureaza 2 saptamani si apoi se diminueaza dupa care dispare. In medicina moderna testul cu efectul placebo este inclus in crearea de noi produse pe baza de plante.

ceva linkuri, bibliografie, plis?

#20
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008
eu nu stiu cand o sa va linistiti cu produsele astea pentru slabit! singura solutie este scurtarea intestinului subtire...

#21
JJOne

JJOne

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,021
  • Înscris: 22.08.2006
Am auzit ca si niste viermi intestinali fac minuni pt. slabit.

Cat despre Forever: Mierea e excelenta, mai buna decat alte sortimente din comert.

#22
Sobolan Mort

Sobolan Mort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 22.09.2006
Bati campii cu o energie debordanta maestre ! (trebuie sa fie mierea cu aloe)...

Habar n-ai ce inseamna efect Placebo, habar n-ai despre ce e vorba in topic (Forever Living Products), postezi offtopic si offlogic, dar ai gasit tu un motiv sa te iei de Mosotti.

Credinta ? De ce m-ar interesa ce credinta are un om ? Faptul ca e crestin, musulman, evreu sau ateu il face sa fie mai putin logic, rational, capabil sa-si indeplineasca "sarcinile" de moderator (legatura pe care ai facut-o tu, nu eu). Habar n-am cine a fost Valeriu Gafencu, si probabil la fel ca mine sunt alti 95% dintre cei de pe acest forum. Si sincer, nici nu ma intereseaza (nici macar indeajuns de mult incat sa dau un Google). Vrei un topic despre credinta si martirii din timpul comunismului ? Aria de spiritualitate iti sta la dispozitie....

Cat despre "domnule raton", inteleg ca e o exprimare des folosita in lumea dreptcredinciosilor care se vor bucura de ingerasele inocente dupa moarte spre deosebire de noi, pacatosii, care vom arde in focul iadului. Mosotti, don't forget the beers man, I heard it's hot there...

#23
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postovidiu.cladoveanu, on Jun 30 2008, 02:17, said:

Fa un test cu un aparat de bio-rezonanta si vei vedea.

cu asta ai zis totul. ai o predispozitie pentru a lua teapa. multa bafta in continuare

Quote

Iar la partea cu Dumnezeu si credinta, copiez ce a scris asa zisul moderator singurul care cica a facut minuni a fost unu cristos, mort acum 2000 de ani si presupus inviat, dar eu nu pun botul nici la vrajeala aia

nu inteleg care e problema ta la faptul ca nu pun botul la vrajeala cu invierea? ai vreo dovada ca sa ma convingi de contrariu? daca da, prezint-o, daca nu, shut the fuck up. simplu. m-ai vazut pe mine agitindu-ma pentru ca pui botul la vrajeala cu invierea? nu, pentru ca eu cred ca e dreptul oricui sa puna botul la orice are chef :console:

Quote

Ce credinta crezi ca are un asemenea om ...domnule raton ? Stie el cine a fost Valeriu Gafencu ? Sau stie el ce s-a intamplat in perioada comunista despre prigoana crestina si marile minti ale acestui popor cum au fost macelarite ? El stie ca e moderator pe Softpedia si isi bate joc de orice...ca doar libertatea e o bogatie.

si ce legatura are ce-au facut comunistii si crestinii cu ce cred eu despre invieri si vindecari miraculoase? ah, si despre biorezonanta. vreau eu sa te macelaresc? dimpotriva, tu sari sa ma musti de funduletz, desi chiar nu inteleg de ce esti asa de agitat :lol:

Quote

In incheiere...."Adevarul te va face slobod" Istorie, Arheologie, cauta la Institutul de la Ierusalim, dovezi despre Inviere sau la Sfantul Mormant, unde se pogoara Duhul Sfant in fiecare an.

se pogoara my ass

#24
grp

grp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 08.08.2004
Mosotti si Sobolan Mort sunteti OFFTOPIC. Aici se vorbea despre ALOE VERA si produsele pe baza de aloe vera, precum si despre efectele bune sau rele sau despre lipsa acestor efecte bune sau rele prin consumarea acestor produse. Va puteti lua de Ovidiu pe PM.

Acum. Eu cumpar si folosesc aceste produse. Eu vand aceste produse. Eu recomand aceste produse. Departe de mine de a pune diagnostice sau de a oferi tratamente la diagnostice. Sunt anumite produse care se iau in functie de diagnosticul medicului. ATENTIE: orice tratament naturist nu exclude tratamentul alopat, decat daca ai ajuns in faza in care poti renunta la cel alopat fara riscul de a da coltu'. Si aici nu glumesc absolut deloc.

Mirajul castigului probabil i-a atras pe multi. Daca aveti cunostinte pe cineva din FLP va va explica procedeul. Partea proasta e ca multi nu au inteles ca, nu banii sunt prioritatea ci sanatatea celor din jur (banii apar mai tarziu, chiar as indrazni sa spun mult mai tarziu).

Nimeni nu-mi poate spune ca aceste produse sunt de cacao si sunt doar efect placebo, intrucat eu is mai Toma Necredinciosul. Si am preferat sa incerc pe mine si pe familia mea, vreme de un an si jumatate inainte de a ma apuca si de partea de afacere din FLP. Nu va obliga nimeni sa luati produse FLP. Eu nu va pot garanta miracole, si probabil nu o va face niciun distribuitor serios al produselor FLP. Pot sa va spun insa, ca pentru multe afectiuni, exista produse FLP care fac mult bine, dar asta doar daca sunt luate cum si cand trebuie. Am mai spus ca pretul lor pare mare, dar tot cum am mai spus, ce pret are pentru voi o mina? Sau sanatatea copiilor vostri si a familiilor voastre? Si peste toate astea mai spun, ca daca ai un salariu de 500 de lei in Romania cu siguranta multe lucruri ti se vor parea scumpe, inclusiv produsele FLP. Si oricat as vrea eu sa-ti vand un Mercedes si oricat as incerca eu sa va spun ca e bun, daca tu n-ai bani decat de Logan, asta iei.

#25
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
nu sint deloc offtopic. threadul se numeste "teapa blabla" si avind in vedere ca

Quote

Extracts from A. vera are widely used in the cosmetics and alternative medicine industries being marketed as variously having rejuvenating, healing or soothing properties. There is, however, little scientific evidence of the efficacy of A. vera extracts for either cosmetic or medicinal purposes and what positive evidence is available is frequently contradicted by other studies.

e bine ca oamenii sa nu mai puna botul la tot ce le toarna aia care cistiga bani de pe urma celebrei buruieni

mai mult, a compara niste zeama care n-are nici un efect conform testelor stiintifice cu lipsa unei miini este destul de penibil. la fel si promovarea pe care o faci este cit se poate de penibila "produsele fac mult bine pentru multe afectiuni". gargara de-asta va invata acolo? :lol:

#26
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Mosotti, repet intrebarea miannei: un prospect ceva? Compozitie chimica? Si eu am primit o invitatie de a ma alatura la Forever. Si nu vreua sa iau o decizie mana nu vad ce contin produsele respective.
Dar mi se pare total deplasat sa vii cu ironii gen "buruieni" samd.
Substantele chimice folosite la prepararea medicamentelor, a cremelor din ce mama dracu sunt facute? Nu din buruieni? Ca doar nu sunt extracte din sistemul solar?
Nu mai veniti cu retorica in locul argumentelor? Esti medic, bun. Vino cu argumente medicale!

Ai vazut tu pe un prospect scris: produs bun la toate afectiunile, etc?

Oricum, inainte de a arunca cu vorbe, ma informez. Atat in cazul forever, cat si in cazul medicinei alopate: antibiotice, analgezice, vaccinul-minune. Casc si eu ochii la efectele adverse, compozitia chimica, principiile de functionare.

Deci, ma intereseaza si sunt recunoscatoare pentru orice informatie pro sau contra "buruienii", insa fundamentata, nu aruncat pastile.

#27
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postclara_spiele, on Jul 1 2008, 10:14, said:

Mosotti, repet intrebarea miannei: un prospect ceva? Compozitie chimica? Si eu am primit o invitatie de a ma alatura la Forever. Si nu vreua sa iau o decizie mana nu vad ce contin produsele respective.
n-ai decit sa te alaturi, n-o sa te omoare. insa nu te astepta sa aiba si vreun efect

Dar mi se pare total deplasat sa vii cu ironii gen "buruieni" samd.
Substantele chimice folosite la prepararea medicamentelor, a cremelor din ce mama dracu sunt facute? Nu din buruieni? Ca doar nu sunt extracte din sistemul solar?
exista jde mii de creme care n-au nici un efect, desi sint promovate continind tot felul de megavitamine si chiuvitamine si provitamine. asa ca mi se rupe de ce substante chimice folosesc atita timp cit dpdv stiintific, adica testat serios, nu la modul "am luat eu si familia si ne-a facut mult bine", nu s-a observat nici o mare brinza. poate ca tu ai prefera sa-l cred pe unu care ma invita sa-i dau niste bani in sa-i cred pe aia care stiu sa faca niste teste :lol:

Nu mai veniti cu retorica in locul argumentelor? Esti medic, bun. Vino cu argumente medicale!
am citat mai sus. cauta pe net. argumente medicale my ass. argumente de bun simt nu-s bune? crezi ca aloe vera e prima buruiana sau substanta bagata la interval pentru fraieri? ai auzit de ginseng? da de echinaceea?

Ai vazut tu pe un prospect scris: produs bun la toate afectiunile, etc?
nu, am vazut la individul de mai sus, peste care se pare ca ai sarit, "bun la multe afectiuni". penibil

Oricum, inainte de a arunca cu vorbe, ma informez. Atat in cazul forever, cat si in cazul medicinei alopate: antibiotice, analgezice, vaccinul-minune. Casc si eu ochii la efectele adverse, compozitia chimica, principiile de functionare.
nu exista asa ceva, pentru ca nu sint medicamente. scrie pe ele "supliment alimentar", de-aia se pot vinde oricui si oriunde, in timp ce pentru un rahat de antibiotic iti trebuie reteta

Deci, ma intereseaza si sunt recunoscatoare pentru orice informatie pro sau contra "buruienii", insa fundamentata, nu aruncat pastile.


1) studiile sttintifice n-au aratat nici un efect pozitiv
2) nu e prima buruiana folosita pe post de medicament minune
3) chestiile alea sint suplimente nutritive, nu medicamente
4) experienta personala: n-am observat nici o diferenta intre spuma de ras cu aloe vera si aia fara aloe vera, nici intre gelul de dus cu aloe vera sau ala fara aloe vera etc etc :lol:

si banuiesc ca ai memoria destul de buna incit sa-ti amintesti de celebrul bitter suedez promovat la extrem dupa revolutie

http://en.wikipedia....Swedish_bitters

ia vezi la active ingredient. am cunoscut persoane care au pus botul si apoi au zis ca o prostie mai mare nu puteau sa faca, recunoscind ca au fost temporar imbecili :lol:

Edited by Mosotti, 01 July 2008 - 10:45.


#28
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Biterul suedez e de la Forever? Nu servesc biter suedez.

#29
Sobolan Mort

Sobolan Mort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 22.09.2006

View Postgrp, on Jun 30 2008, 17:46, said:

Mosotti si Sobolan Mort sunteti OFFTOPIC. Aici se vorbea despre ALOE VERA si produsele pe baza de aloe vera, precum si despre efectele bune sau rele sau despre lipsa acestor efecte bune sau rele prin consumarea acestor produse. Va puteti lua de Ovidiu pe PM.

Acum. Eu cumpar si folosesc aceste produse. Eu vand aceste produse. Eu recomand aceste produse. Departe de mine de a pune diagnostice sau de a oferi tratamente la diagnostice. Sunt anumite produse care se iau in functie de diagnosticul medicului. ATENTIE: orice tratament naturist nu exclude tratamentul alopat, decat daca ai ajuns in faza in care poti renunta la cel alopat fara riscul de a da coltu'. Si aici nu glumesc absolut deloc.

Mirajul castigului probabil i-a atras pe multi. Daca aveti cunostinte pe cineva din FLP va va explica procedeul. Partea proasta e ca multi nu au inteles ca, nu banii sunt prioritatea ci sanatatea celor din jur (banii apar mai tarziu, chiar as indrazni sa spun mult mai tarziu).

Nimeni nu-mi poate spune ca aceste produse sunt de cacao si sunt doar efect placebo, intrucat eu is mai Toma Necredinciosul. Si am preferat sa incerc pe mine si pe familia mea, vreme de un an si jumatate inainte de a ma apuca si de partea de afacere din FLP. Nu va obliga nimeni sa luati produse FLP. Eu nu va pot garanta miracole, si probabil nu o va face niciun distribuitor serios al produselor FLP. Pot sa va spun insa, ca pentru multe afectiuni, exista produse FLP care fac mult bine, dar asta doar daca sunt luate cum si cand trebuie. Am mai spus ca pretul lor pare mare, dar tot cum am mai spus, ce pret are pentru voi o mina? Sau sanatatea copiilor vostri si a familiilor voastre? Si peste toate astea mai spun, ca daca ai un salariu de 500 de lei in Romania cu siguranta multe lucruri ti se vor parea scumpe, inclusiv produsele FLP. Si oricat as vrea eu sa-ti vand un Mercedes si oricat as incerca eu sa va spun ca e bun, daca tu n-ai bani decat de Logan, asta iei.


Pai hai sa vedem, prietene, ce ne zici tu aici.

- "eu cumpar si folosesc aceste produse, le-am incercat si testat". Felicitari. Din pacate, asta nu ma convinge cu nimic. Decat in cazul in care esti o somitate in domeniul medical, in care testele s-au facut intr-un laborator specializat; si chiar si atunci as avea urme de indoiala;
- "noi facem asta pentru sanatatea celor din jur,  nu pentru bani". Ha, ha. Ce spirit crestin, cat spirit de sacrificiu. Ma lasi cu pliantele frumos printate in care toata lumea zambeste ? Iti garantez eu ca 99% din cei care vand FLP, Amway, si toata gama, o fac pentru bani, nu pentru a face o fapta buna si a-i ajuta pe altii. Restul e Can-Can.
- "nimeni nu-mi poate spune ca aceste produse sunt de cacao si sunt doar efect placebo" - Surprise, I just did.
- "Pot sa va spun insa, ca pentru multe afectiuni, exista produse FLP care fac mult bine, dar asta doar daca sunt luate cum si cand trebuie" - astept niste exemple concrete si dovedite stiintific in care un produs pe baza de Aloe Vera are un efect "mult mai bine" decat tratamentul alopat.
- ultima chestie cu mana m-a facut sa zambesc mai mult decat restul postului. Daca ceva e scump, extrem de scump, nu inseamna ca e si bun. Stiu ca asta merge destul de bine in snobismul societatii romanesti (cum sa dau eu 10 lei pe un medicament, cand pot sa dau 100 pe nu-stiu-ce-produs-care-nu-stiu-ce-face-da-trebuie-sa-fie-bun-pentru-ca-e-scump), dar din pacate pentru tine, o buna parte din acest forum nu considera snobismul o calitate.

@clara_spiele, nu cred ca iti va oferi nimeni niste dovezi clare. Pe orice pliant FLP (si de altfel, in orice sistem MLM) vei gasi informatii generale, formulari de genul "iti face bine", "o veche metoda traditionala japoneza/chinezeasca", "testat in laboratoarele americane", "s-au facut teste intensive", "98.9 % din cei care au folosit x, y, z au declarat ca le-a facut bine", and all that bullshit, fara ca nimeni sa iti ofere niste date concrete, verificate stiintific.

Ideea e simpla in orice MLM - se vand niste produse care valoreaza foarte putin la un pret foarte mare. Produsele au un efect (minim), descris initial printr-o intreaga gama de avantaje (vezi mai sus), dar cu unele mentiuni prin care se poate justifica lipsa unui efect foarte clar - "nu inlocuiti tratamentul medicamentos", "trebuie folosit timp de x zile, saptamani, luni", si mai amuzant (vezi mai jos) "trebuie sa credeti ca functioneaza". Nimeni nu iti poate spune exact ce face, dar trebuie sa ramai cu ideea ca "face bine". Si normal, doar n-o sa crezi ca ai fost luat de fraier si ai dat 25 $ pe o sticla de sampon de 3$, asa ca incepi sa crezi ca iti face bine. La toate astea se adauga, in momentul in care vrei sa intri in "retea", faptul ca trebuie sa cumperi ("cum poti sa recomanzi altora daca nu le testezi tu ?"), sa iti faci stocuri cand apar oferte promotionale, sa participi la traininguri, si sa iti creezi o imagine de om de succes care a castigat miliarde din asta pentru a-i convinge si pe altii sa intre in "sistem". Asta deja e alta discutie, pe partea de MLM, total diferita de partea medicala.

#30
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View Postclara_spiele, on Jul 1 2008, 10:47, said:

Biterul suedez e de la Forever? Nu servesc biter suedez.


nu stiu daca fac si aia, l-am dat ca exemplu de rahat pe baza de aloe, care nu are nici un efect pozitiv, pentru ca efectul negativ este ca te strimbi ca dracu dupa ce inghiti porcaria aia :lol:

#31
ovidiu.cladoveanu

ovidiu.cladoveanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 23.05.2007
"Ideea e simpla in orice MLM - se vand niste produse care valoreaza foarte putin la un pret foarte mare. Produsele au un efect (minim), descris initial printr-o intreaga gama de avantaje (vezi mai sus), dar cu unele mentiuni prin care se poate justifica lipsa unui efect foarte clar - "nu inlocuiti tratamentul medicamentos", "trebuie folosit timp de x zile, saptamani, luni", si mai amuzant (vezi mai jos) "trebuie sa credeti ca functioneaza"  "
   Ideea e si mai simpla, va aparati unii pe altii. De unde stie un sobolan mort ce valoare are un produs, sau ce inseamna GMP, sau HALAL ? Pai nu are cum sa stie daca posteaza numai aberatii  toata ziua pe forum.
   Tu esti amuzant, pentru ca nu ai nici cultura si nici inteligenta necesara pentru a te opri atunci cand trebuie.
   Pentru oamenii ca tine si ca celalalt nu exista dovezi ; va fi doar berea, televizorul, gadgetul si atat. Ramaneti fixati in mentalitatea de angajat si faceti misto in continuare. Unii vor castiga bani (nu enorm de multi dar suficienti) iar voi veti sta pe forum in continuare. Asta e viata...poftiti la bere in continuare.
   Societate indobitocita...si ordinarita.
   Ne meritam soarta.

#32
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ma faci sa pling. sau sa rid. nu stiu exact. diferenta dintre noi si tine este ca noi facem aceiasi bani avind timp si sa stam pe forum si sa bem bere. tu trebuie sa stai tot timpul la telefon ca sa-ti freci prietenii la cap sa-ti cumpere cacaturile cu aloe sau pasta de dinti la tub de 4 kile. asa ca ia-ti GMP-ul si infingeti-l undeva, nu mai zic unde, da e in partea din spate. HALAL

#33
Sobolan Mort

Sobolan Mort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 22.09.2006
Si se mai intreaba lumea de ce se posteaza offtopic, cand unii useri prefera atacuri la persoana in totala necunostinta de cauza.

Intr-adevar, domnule Ovidiu Gabriel Cladoveanu, 23 de ani, din Ploiesti, str. Primaverii nr. 12 A, absolvent al scolii generale nr. 7 Ploiesti si al Facultatii de Educatie Fizica si Sport, cunoscut si sub numele de Mutunachi, vanzator de cafea sanatoasa, semnatar de petitii si cautator de proiecte serioase, nu glume d'astea, de 2 lei, intelegi,  CVul dumneavoastra e o dovada de necontestat a unei culturi si inteligente uimitoare, cat si a unei mentalitati de lider adevarat.

Edited by Sobolan Mort, 01 July 2008 - 16:29.


#34
ovidiu.cladoveanu

ovidiu.cladoveanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 23.05.2007
Invidia e mare, prietene...dovada foarte simpla, ai scris tu pe offtopic. Te-a durut simplul adevar. Ha-ha.
   Eu nu vad produse si nu stresez niciun prieten. Atat stii atat faci si tu. La fel ca babele de la tara, ce aud si ele de la alte tate asta comenteaza. Prietene calculeaza matematic totul si ai sa vezi ca esti cam obtuz.
    O sa-ti trimit si o semnatura, daca tot esti asa pasionat de persoana mea.
  Domnule raton, poti sa faci diferenta intre cunostinte si cunoastere ? Eu nu cred...tu cel putin esti un ....sobolan mort.

#35
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006

View Postovidiu.cladoveanu, on Jul 1 2008, 21:32, said:

Prietene calculeaza matematic totul si ai sa vezi ca esti cam obtuz.

Aici esti tu fraier daca crezi ca cine vinde produse Forever o face din bunatate si nu pentru bani.

Se plang romanii ca-s saraci dar gusta din plin pacalelile astea cu produse scumpe. Ce e scump e si bun. Cred ca isi spala pacatele (obiceiurile nesanatoase) daca investesc in leacuri minune.
A ramas de pe vremea comunistilor impresia ca orice produs vandut pe sub mana e unul neaparat foarte bun.

Nu sunt studii, nu sunt cifre care sa ma convinga. Studiile in medicina se fac pe sute-mii de pacienti, pe ani de zile, si tot raman lucruri inexplicabile.

#36
ovidiu.cladoveanu

ovidiu.cladoveanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 23.05.2007
Da exista studii, exista multe astfel de lucruri. Sunt organizatii la nivel mondial care certifica anumite lucruri. Trebuie sa gandim in afara cutiei post decembriste. Cu toate ca Romania a ramas un ghetou neocomunist si un lagar de munca asta nu inseamna ca si alte produse lasa de dorit.
   Oricum nu folosesc produse Forever, nu sunt fanul lor, folosesc alte produse ...tot naturiste. Nu o sa fac reclama pentru e offtopic aici.
   Medicina naturista are peste 2000 de ani iar cea alopata cateva sute de ani. Un medic a spus ca medicina clasica muta boala dintr-un loc in altul. Daca vrei sa stii mai multe despre marea industrie cauta pe google documentarul "Big bucks, big pharma" . Asta e o situatie ce usor prinde contur si la noi.
   Cat despre partea cu banii si bunatatea, acest lucru depinde de fiecare. Dar in principiu cand te alaturi unui astfel de proiect, afacerea se bazeaza pe calitatea produselor ce ajuta la dezvoltarea afacerii.
    Eu am initiat un topic despre conceptul de network marketing
http://forum.softped...howtopic=406747 . Fara injuraturi, fara glume proaste, o analiza la rece a unui fenomen ce are o dezvoltare uluitoare, din statisticile Organizatiei Mondiale a Vanzarilor Directe.
   Am expus cateva informatii, zic eu destul de pertinente, de cateva zile nimeni nu mai zice nimic.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate