Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Certificat gratis pentru symbian!

- - - - -
  • Please log in to reply
3530 replies to this topic

#37
deejay4angels

deejay4angels

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.01.2006

View Postflorin__, on May 25 2008, 20:18, said:

a fost atacat de hackeri. acum linkul te trimite la alta adresa.

Lucreaza de zor baietii de la echipa tehnica opda, insa din nefericire sunt niste hackeri insistenti si inca insista sa blocheze site-ul... :ewwpu:

Atentie sa nu faceti spam sau postari aiurea pt certificat, sunt moderator acolo si nu verific toate ip-urile cand dau ban la useri mai obraznici.  :huh:

Sorry pt acei care au fost blocati, va rog sa-mi spuneti id-ul ca sa va scot interdictia.

Bafta si numai bine!    ;)

#38
Sharpeye

Sharpeye

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 08.01.2006
Nush dc am contul blocat..(nu am spamat etc) dar azi am reusit sa deschid pagina doar de 2 ori...in rest...nu s-a putut...ca si cum websiteul ar fi picat...
Dc in momentul acesta siteul merge...si eu nu pot accesa...inseamna ca am contul blocat... :(

#39
deejay4angels

deejay4angels

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.01.2006

View PostSharpeye, on May 26 2008, 16:57, said:

Nush dc am contul blocat..(nu am spamat etc) dar azi am reusit sa deschid pagina doar de 2 ori...in rest...nu s-a putut...ca si cum websiteul ar fi picat...
Dc in momentul acesta siteul merge...si eu nu pot accesa...inseamna ca am contul blocat... :(

Nu exista user "Sharpeye" pe forumul OPDA - !mod_message_member_nonexistence!

Forumul inca nu este complet functional, daca intr-adevar ai acest id revino mai tarziu.

Daca ai alt id pe acel forum, spune-mi care este. Bafta!  :peacefingers:

p.s. nu incerca sa utilizezi mai multe id-uri de pe acelasi IP pentru ca risti sa primesti ban pe IMEI-urile pe care le postezi.  :nonobad:

#40
rilley

rilley

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 30.08.2006
:) vad ca o fost picat situ recent.. si azi se pare ca merge... ciudat.. o intrebare am pentru moderatoru de pe opda.. auzi.. eu miam procurat un certificat de la ei.. pentru e50 meu.. si acuma taicamio so gandit ca sa isi cumpere si el unul :(( pfai.. si am postat acolo imei lui.. oare are ceva? daca cer 2 imei?uri?

si inca ceva cum adica iti da ban pe imei.. adica nu vei mai putea folosi alte aplicati ordecare sau cum?

#41
hight

hight

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 31.01.2008
site-ul mai cade din cand in cand pentru ca este foarte populat si ....  :peacefingers:  ms mie mi-a mers dar te costa :)) 5 OP si lam luat odata certificatul dar acum trebuie alte 5 OP sa il downloadez inca odata :| cum fac ?5 OP :))

_______________________________
[ http://i259.photobucket.com/albums/hh285/2xninja/hight.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#42
deejay4angels

deejay4angels

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.01.2006

View Postrilley, on May 26 2008, 18:24, said:

:) vad ca o fost picat situ recent.. si azi se pare ca merge... ciudat.. o intrebare am pentru moderatoru de pe opda.. auzi.. eu miam procurat un certificat de la ei.. pentru e50 meu.. si acuma taicamio so gandit ca sa isi cumpere si el unul :(( pfai.. si am postat acolo imei lui.. oare are ceva? daca cer 2 imei?uri?

si inca ceva cum adica iti da ban pe imei.. adica nu vei mai putea folosi alte aplicati ordecare sau cum?

Poti cere mai multe certificate, insa nu trebuie sa postezi de mai multe ori acelasi imei.

De asemenea poti primi ban daca utilizezi id-uri diferite de la acelasi ip.

In cazul in care un imei este pe "blacklist", nu o sa mai fie facut certificat pt acel imei si probabil stii ca in acest moment este singurul site care ofera gratuit aceste certificate.

Bafta!   ;)

View Posthight, on May 26 2008, 18:30, said:

site-ul mai cade din cand in cand pentru ca este foarte populat si ....  :peacefingers:  ms mie mi-a mers dar te costa :)) 5 OP si lam luat odata certificatul dar acum trebuie alte 5 OP sa il downloadez inca odata :| cum fac ?5 OP :))

_______________________________
[ http://i259.photobucket.com/albums/hh285/2xninja/hight.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Este simplu sa faci 5 OP-uri, postezi cate un "thanks" sau ceva opinii la cateva topic-uri.

Daca deschizi un nou topic poti face OP-uri mult mai repede. ;)

Atentie, toate postarile care sunt considerate inutile vor fi sterse si se vor scade puncte din OP-urile acumulate.

Numai bine!  :rolleyes:

#43
florin__

florin__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 05.03.2007
nu pot sa ma conectez la site. sunt probleme sau mi se blocheaza accesul? (id-ul meu este florin80)

Edited by florin__, 26 May 2008 - 19:30.


#44
Sharpeye

Sharpeye

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 08.01.2006
sincer sa fiu....nush cum s-a intamplat..am bagat ID Sharpeye cand am creat contul...dar cand ma logam aparea alt ID...nush dc...stiu ceva sigur...numarul de ordine la certificate pt "prietenii straini" in cadrul topicului aplicatii pt 9.1 etc era 10484...am facut "cerere" pt certificat...pagina 350...(a fost doar 1...etc..nik de spam :) ) dc ai putea verifica....multumesc

#45
deejay4angels

deejay4angels

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.01.2006
userii "high" si "florin80" -   !modcp_members_status_normal! iar "Sharpeye" - !mod_message_member_nonexistence!

pentru moment site-ul opda se deschide pentru public doar pentru teste, inca nu este functionabil.

sorry, insa nici administratorii nu stiu cat mai dureaza iar la ei deja este ora 3 dimineata...

#46
florin__

florin__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 05.03.2007
se mai dau certificate pe OPDA? am vazut ca ultima data e 23-05-2008.(in cele 5 min cat am putut sa accesez site-ul).

#47
alex_ai

alex_ai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 01.02.2007
hm, poate cineva sa imi semenze si mie un rotate me pt n73? imeiu meu este 352916026885351. multumesc anticipat!

#48
soboBN

soboBN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 19.04.2008
Daca intra cineva pe OPDA il rog sa-mi scoata certificatu ( http://www.opda.net....d.php?tid=26592 ) ...si sa puna arhiva aici ..pls

Am atasat si o poza!



:worthy:



LE : Am reusit..Ms oricum:)

Attached Files


Edited by soboBN, 28 May 2008 - 14:28.


#49
florin__

florin__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 05.03.2007

View PostsoboBN, on May 28 2008, 15:24, said:

Daca intra cineva pe OPDA il rog sa-mi scoata certificatu ( http://www.opda.net....d.php?tid=26592 ) ...si sa puna arhiva aici ..pls
salut. poti sa-mi scoti arhiva 2008-05-28?163051-164100? eu nu pot sa ma conectez la site. raman dator:)

#50
soboBN

soboBN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 19.04.2008
Mi-am scos ce trebuie de pe site certificatul si key ..am signsis..si daca semnez rotate me nu merge :-?? ce se poate face?..ma ajuta cineva..sa posteze un rotate me care si l-a semnat..sa-l semnez eu si sa mearga :) (N73) ..

Multumesc anticipat!

#51
rilley

rilley

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 30.08.2006
deejay4angels  sa ne anunti aproximativ cam cand se da drumu la site, ca taicamio e nerabdator sa ii bag o aplicatie si eu nu pot:))

#52
deejay4angels

deejay4angels

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 17.01.2006

View Postrilley, on May 28 2008, 22:10, said:

deejay4angels  sa ne anunti aproximativ cam cand se da drumu la site, ca taicamio e nerabdator sa ii bag o aplicatie si eu nu pot:))

Sunt facute certificatele pentru imei-uri postate pana pe 27.05.2008, dar site-ul tot are probleme.

OPDA este un site sustinut doar de ads-uri si donatii, nu au bani sa-l mute pe un server mai bun.

Spune-mi id-ul tau de pe opda si daca gasesc certificatul tau o sa-l atasez aici. Bafta! ;)

#53
florin__

florin__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 05.03.2007
in sfarsit am reusit sa iau certificatul de pe OPDA. Curios e ca de pe ip-ul meu imi zicea "Forbidden You don't have permission to access / on this server.". E banat ip-ul?

#54
Kocka26

Kocka26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 26.02.2007
Am reusit sa dau jos certificatele cu numerele de post cuprinse intre......号161641-163050, in asta o aveam pe a mea, daca trebuie la careva , sa imi spuneti sa va o pun la dispozitie.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate