Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Ikariam

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
dinozaur2005

dinozaur2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.07.2010

View Postcutu22, on 20th June 2010, 15:59, said:

adica sa-ti faci mai multe orase?uite aici:
"Cum pot forma orase noi?
  
Imediat ce ai cercetat Extinderea poti sa construiesti un palat.Fiecare nivel iti permite sa intemeiezi un oras nou.Iti trebuie 1.250 materiale de constructii , 12.000 aur si 40 de cetateni pentru o noua colonie cat si 5 nave de comert disponibile.Imediat ce ai indeplinit toate conditiile trebuie doar sa gasesti un loc de oras liber pe insula , click pe el si incepe colonizarea."


jocu ii chiar fain...pacat ca sunt cateva lucruri care il impiedica sa fie cel mai bun joc

Sunt nou in joc si as vrea sa intreb cum pot ca odata ce mi-am facut o colonie pe o noua insula locuitorii din aceea colonie sa extraga minereu de pe insula respectiva.
Multumesc anticipat pentru raspuns

#38
castorulblanos

castorulblanos

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.11.2010
Salutare

Vand cont pe ikariam, lume alpha, foarte dezvoltat economic si militar, punctaj foarte mare
PM sau mail pentru detalii.

Mersi

#39
tmd2fast

tmd2fast

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 20.11.2010
Salut !

Jocul este frumusel, dar un singur lucru nu imi place ... Prea multe jocuri au aparut, si in toate faci exact ce faci si in Triburile. :deadtongue:

Dar daca va place jocurile de genul asta ( Triburile, Travian, etc.) eu zic ca merita incercat.

Take care !  :notangel:

#40
n00bzZ

n00bzZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 03.09.2010
Da , si eu tot de pe Triburi vin :)
App , joci ikariam ? Daca da , pe ce lume si ce nick ai ? ... sa te fac umpic ;) .

#41
corectsunt

corectsunt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 06.08.2012
Mai joacă cineva?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate