Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 

motoras electic de curent continuu 3, 6, sau 9 V

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
nexio

nexio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.10.2004
[COLOR=orange] Salutare la toata lumea!

Baieti, am shi eu nevoie de una bucatica de motoras electric de curent continuu la 3,6, sau 9 volti!

Puteti sa ma ajutati cumva? Nu stiu pe unde sa mai caut....

Am nevoie disperata :)


Cu respect, Nexio!

#2
alicumircea

alicumircea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 11.06.2004
daca esti din cj iti dau eu. daca nu e imposibil sa nu gasesti. depinde cat de mare motoras iti trebuie. poti gasi in telefoane sau pagere motorase foarte mici, in casteofoane jucarii etc

#3
Americann

Americann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 29.12.2003
Cumpara o masinuta de aia cu telecomanda (cu fir). Nu stiu cat costa...dar daca vrei neaparat si nu gasesti nicaieri...  :P

#4
raduflo

raduflo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 11.12.2003

nexio, on Oct 23 2004, 13:03, said:

[COLOR=orange] Salutare la toata lumea!

Baieti, am shi eu nevoie de una bucatica de motoras electric de curent continuu la 3,6, sau 9 volti!

Puteti sa ma ajutati cumva? Nu stiu pe unde sa mai caut....

Am nevoie disperata :)
Cu respect, Nexio!

<{POST_SNAPBACK}>



E simplu de tot. Ori iti iei o jucarie din comert - d'aia de 20k lei - aia are motoras la 3v sau daca vrei mai mare, incearca unul de casetofon ala il poti gasi la 6 sau 9v. (nu te trimit sa iti iei un casetofon - ma gandesc ca poate gasesti pe la cineva un rest sau prin targ, acolo ai mai multe sanse).
Acum depinde si la ce vrei sa il folosesti... Da-mi mai multe date si poate iti dau sfaturi mai exacte... si cred ca am si ceva motorashe pe acasa...
Sper sa iti fie de folos...
Florin

#5
Hazard

Hazard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,587
  • Înscris: 11.01.2004
Daca esti din Bucuresti, vezi si tu pe Maica Domnului sau la Dioda, pe Ion Mihalache, langa Piata Domenii.

Daca esti din alt oras, s-ar putea sa fie si acolo Dioda. Cauta in www.paginiaurii.ro

#6
.ral:cr

.ral:cr

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,591
  • Înscris: 16.07.2004
sau de prin cd-roame stricate, le iei ieftin de tot. au si uun motor pas cu pas da banuiesc ca nu dela vrei

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate