Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

amenajari gradini si iazuri

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
calcis

calcis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 21.07.2007
cred ca multi dintre noi se lovesc de o problema in cazul cand dorim ssa facem o  schimbare in locuinta sau gradina...si atunci alergam si nu gasim solutia care ne-ar putea ajuta, de sfatul marelui mester care priveste direct la buzunar si care ne scaneaza sa vada cat cunoastem la tema in cauza....
eu doresc sa amenajez un iaz de vreo 50 mp. insa nu vreau sa pun acea folie pe care o pune toata lumea, si sa incerc sa creez un microclimat bacteriologic in care apa sa nu fie invadata de alge si in care nuferi si pestii sa o duca bine.....as dori sa stiu ce substante sunt necesare pentru a obtine acest echilibru si ce alte mijloace ar putea facilita acest lucru... :cheers:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate