Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

yahoo doua iduri

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
dreyfus

dreyfus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 21.02.2006
se pot crea alisas-uri in Yahoo Messenger si te logezi cu un singur id iar cand scrii la cineva iti aleg ce alias vei folosi.

#20
mcgregory

mcgregory

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 10.06.2008
Vreau sa creez un alt id(adresa de mail) asociata adresei existente!Va rog sa-mi explicati pas cu pas cum se procedeaza si cum functioneaza ulterior!De exemplu,daca nu vreau sa raspund pe mess cuiva care ma agaseaza pe actualul id pentru ca la detectorul de invizibilitate imi gaseste statusul chiar daca sunt pe invizibil de pe noul id cum pot face pentru a nu-mi mai vedea statusul!Fiind vorba de aceeasi parola pentru ambele id-uri cand ma loghez prima oara,indiferent daca pe actualul id ori pe noul id nu poate vedea ca m-am logat,chiar daca dupa aceea comut pe noul id,necunoscut respectivelor persoane?
Multumesc frumos pentru ajutor!

Edited by mcgregory, 31 January 2013 - 09:04.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate