Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Script gen 3x.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
clipocet

clipocet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 01.01.2008
sau poti folosi asta .merge foarte bine pe shared hosting si are si versiune free

#20
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007

View Postmafiott92, on Apr 2 2008, 21:14, said:

am uitat sa specific...la script as avea pretentia sa gasesc ceva free pe care sa-l modific eventual dar sa aiba de la inceput cpanel, sistemele necesare pentru ceea ce vreau eu sa fac... Deci vreau sa intre userul, sa-si faca cont , sa primeasca mail cu datele de logare la contul ftp, apoi sa intre si sa isi puna acolo script sau ce vrea, sa poata face baza de date, etc. Si vreau ceva sa suporte mai multe formate...si flash si cam tot ce are nevoie la un script mai complex... de exemplu as.ro nu accepta mai nimic. Ma poate ajuta cineva? Si sa pot folosi un sistem de plata la acest site...deexemplu cand faci cont , ca sa-l activeze sa fii nevoit sa faci plata si sa confirmi...


Si eu vreau!  -_-

#21
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007
ok. o sa ma uit si va anunt daca le incerc. Mersi pentru ele si... mai puteti da daca gasiti. Vreau ceva sa se poata modifica frumos sa implementez pe el mai multe chestii... am scris mai sus cam ce as vrea... si sistem de bannere si sistem de plata.. (daca plateste sa nu ii mai bage si bannere)... sa se inregistreze subdomeniile automat nu sa le fac eu manual.

View Postclipocet, on Apr 3 2008, 18:25, said:

sau poti folosi asta .merge foarte bine pe shared hosting si are si versiune free
Ce mi-ai dat tu, daca nu ma insel este un cpanel de unde administrez toate conturile inregistrate...deci asta e panelul meu. Dar imi tregbuie si partea de script, siteul propriu zis unde userul va intra, va face cont, va primi datele de ftp, va intra intr-un user cpanel (ceva asemanator 3x) si va putea incepe treaba.

cumva scriptul atasat de tine il folosesc impreuna cu acest panel? Il incerc mai tarziu. Mersi!

Edited by mafiott92, 03 April 2008 - 20:51.


#22
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007
Salut. Am instalat scriptul acela... arata cam asa n2.ro Acum ce fac? am vazut ca are login, etc si nu stiu ce sa-i fac, cu ce cont sa ma loghez? La config am configurat baza de date dar mai e ceva cu apache...cu asa ceva nu am lucrat pana acum... cine ma poate ajuta?  Am nevoie de ceva explicatii...eventual pe yahoo messenger ca sa vb mai usor. Mersi mult. Raman dator. Dau o bere :P

#23
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007
altceva...? mai stie cineva vreun script? hai...si cu bani pana la urma... macar sa gasesc ceva bun!

up!

#24
KoKet

KoKet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 02.12.2005

View Postclipocet, on Apr 2 2008, 23:07, said:

acum am conexiune adsl2+ cu o banda de 20Mbps down /2,5mb up , dar daca e nevoie trec la fibra optica
unde stai ? de ai 2,5 upload ?

#25
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View PostKoKet, on Apr 6 2008, 14:00, said:

unde stai ? de ai 2,5 upload ?
In Franta, din cate stiu...

Edited by mafiott92, 06 April 2008 - 14:02.


#26
clipocet

clipocet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 01.01.2008
in Franta si sunt abonat Free Telecom

#27
K3rn3L

K3rn3L

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 29.08.2006
Franta o fi .. dar ii putin 2,5mbps upload pentru un asemenea "proiect". Degeaba ai 20mbps download...

#28
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007
ok... scripturi bune mai stie cineva? eventual cu plata, dar sa aiba tot ce trebuie pe ele. Sa mai trebuiasca facut decat designul. Ceva gen as.ro ar fi superb.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate