Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

inline skating

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
grumette40

grumette40

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 24.07.2006
Dragii mei, am avut o tentativa de dat cu rolele duminica ce tocmai a trecut in parcul Titan. Vreau sa spun ca parcul era full de copii nazdravani care-ti ies in cale de unde nu te astepti si de cateii care umbla fara lesa. Mai multi nervi mi-am facut la cat de aglomerat era parcul. Sportul asta ar trebui sa fie o placere si nu o metoda de a te enerva.
Spuneti-mi va rog in ce alte parcuri sau in ce alte locuri putem practica acest sport fara a ne impiedica de toate ,, animalutele'' zvapaite?

Edited by grumette40, 31 March 2008 - 21:50.


#2
Aries(ro)

Aries(ro)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 22.03.2004
Daca vrei sa fie vid, parcul Izvor (nu de summit evident :)). Daca vrei sa ai cu cine sa mai schimbi o vorba, parcul Herastrau.
Informatii mai gasesti pe role.ro, e o sectiune speciala pentru fitness acolo...
In Titan cum mai este asfaltul? Anul trecut se pregateau sa mestereasca la el, au terminat cite ceva?

#3
grumette40

grumette40

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 24.07.2006

View PostAries(ro), on Apr 1 2008, 16:43, said:

Daca vrei sa fie vid, parcul Izvor (nu de summit evident :)). Daca vrei sa ai cu cine sa mai schimbi o vorba, parcul Herastrau.
Informatii mai gasesti pe role.ro, e o sectiune speciala pentru fitness acolo...
In Titan cum mai este asfaltul? Anul trecut se pregateau sa mestereasca la el, au terminat cite ceva?


Mersi mul.. . intr-adevar nu m-am gandit la Izvor. De Titan... stiu ca erau in lucrari acum o luna... nu stiu daca au terminat toata treaba ca nu m-am plimbat peste tot duminica trecuta... m-am enervat repede si am plecat

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate