Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra
 Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari
 

Filmul necenzurat cu fata de 12 ani maltratata

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#37
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
@alexerbasu: deci tu filmai cu telefonul si intr`un acces de vina te`ai hotarat sa pui clipul pe youtube sa vada toata lumea ce bestii sunt alea, da? Sau ce tot vrei aici? Nu e frumos, nu e educativ, nu e nici macar interesant.

#38
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

View PostMosotti, on Mar 27 2008, 14:00, said:

astea-s viitoarele curve glamorous care se trag de par si se zgirie pe fata pentru te miri ce manelist cu beamve. inca o dovada ca nu exista dumnezo si ca totul e doar evolutie
Dă-o dreq de evoluție, care este...

#39
Vlad_Draku

Vlad_Draku

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 546
  • Înscris: 29.11.2005
mnezo, ia doua magneB6 ca te linistesti. Nu cred ca el a filmat, pentru ca altfel nu ne intreba cine e celalalt tip din videoclip.
Sper sa i se intoarca si fetei aleia la fel.

#40
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Eu n-am vazut filmul.  :huh:

Ce se organizeaza acolo?

#41
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View PostMosotti, on Mar 27 2008, 15:00, said:

astea-s viitoarele curve glamorous care se trag de par si se zgirie pe fata pentru te miri ce manelist cu beamve. inca o dovada ca nu exista dumnezo si ca totul e doar evolutie
Asta e evolutia prostiei  :death: :death:

#42
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006
si aia proasta..statea ca planta sa isi bata aia joc de ea :huh:

#43
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View Postavramseby, on Mar 27 2008, 16:42, said:

si aia proasta..statea ca planta sa isi bata aia joc de ea :huh:
Pai mie unul mi se pare ca e obisnuita .. ..
No offence .... ....

#44
alexerbasu

alexerbasu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.03.2008

View Postmnezo, on Mar 27 2008, 15:49, said:

@alexerbasu: deci tu filmai cu telefonul si intr`un acces de vina te`ai hotarat sa pui clipul pe youtube sa vada toata lumea ce bestii sunt alea, da? Sau ce tot vrei aici? Nu e frumos, nu e educativ, nu e nici macar interesant.

Mai, nu stiu de ce ati sarit toti in capul meu. Toata ziua de ieri a fost mediatizat cazul asta, iar in final a aparut si versiunea necenzurata a filmului pe youtube. Cu un program special am downloadat filmuletul si l-am uploadat si eu.

Povestea fetei este urmatoarea: un tip (Stiks - de origine rroma) o abordase pe messenger sa o combine, prietena lui Stiks i-a gasit corespondenta si au inceput sa se certe. Atunci asta, ca sa isi dovedeasca fidelitatea a dat vina pe fata agresata cum ca ea tragea de el si ca daca vrea, poate sa se duca sa o bata. Zis si facut, asta si-a luat-o pe sor-sa si inca o prietena si au asteptat-o la scoala. Inainte de a incepe filmarea, i-au tras un pumn in gura si i-au spart buza, dupa care i-au dat sa bea suc sa nu ii mai curga sange (ca vezi dom'ne, uneia dintre agresoare i se facea rau cand vedea sange). Dupa finalul filmului cand chipurile i-au dat drumul, s-au dus dupa ea si au amenintat-o ca daca se duce la politie ii taie beregata, timp in care au si ars-o cu o tigare pe fata. Se zice ca in preajma ei erau peste 30 de "curiosi", plus oameni maturi care iesisera la geamuri sa vada ce se intampla. Din punctul meu de vedere, toti cei care au asistat la aceasta cruzime sunt considerati complici morali. Toti se lamentau in declaratii ca le-a fost frica sa intervina ca Stiks asta are gashca de tigani, bla, bla, bla...

Nu vreau sa ma distrez pe seama fetei agresate ci din contra, vreau sa trag un semnal de alarma. Concluzia e ca in Romania exista doua mari categorii de oameni: cei nesimtiti si fara frica si cei cu bun simt dar fricosi. Eu nu am vrut decat sa bag putina ura in oamenii cu bun simt, ca in cazul in care or sa asiste vreodata la asa ceva, sa treaca peste sentimentul de teama si sa intervina. Sa se ajunga ca oamenii cu bun simt si corecti sa fie neinfricati, astfel sa bage teama in cei nesimtiti si violenti.

Eu vreau sa imi cer scuze daca din cauza mea v-ati simtit cu ceva lezati, insa intentia mea nu a fost in nici un caz asta.

O zi buna tuturor si cand vedeti cazuri de bataie, talharie sau mai grav, viol, INTERVENITI FRATILOR, caci altfel sunteti complici la ceea ce se intampla.

#45
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003

View Postavramseby, on Mar 27 2008, 16:42, said:

si aia proasta..statea ca planta sa isi bata aia joc de ea :huh:

las ca vine mai incolo cu un AK47 in scoala si ii killareste pe toti.  :naughty:

"O zi buna tuturor si cand vedeti cazuri de bataie, talharie sau mai grav, viol, INTERVENITI FRATILOR, caci altfel sunteti complici la ceea ce se intampla."

Io as interveni, dar avand in vedere ca nu stiu kung-fu, imi va sparge si mie fața.  :ph34r:

Edited by Skelet, 27 March 2008 - 16:57.


#46
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View Postalexerbasu, on Mar 27 2008, 16:49, said:

Mai, nu stiu de ce ati sarit toti in capul meu. Toata ziua de ieri a fost mediatizat cazul asta, iar in final a aparut si versiunea necenzurata a filmului pe youtube. Cu un program special am downloadat filmuletul si l-am uploadat si eu.

Povestea fetei este urmatoarea: un tip (Stiks - de origine rroma) o abordase pe messenger sa o combine, prietena lui Stiks i-a gasit corespondenta si au inceput sa se certe. Atunci asta, ca sa isi dovedeasca fidelitatea a dat vina pe fata agresata cum ca ea tragea de el si ca daca vrea, poate sa se duca sa o bata. Zis si facut, asta si-a luat-o pe sor-sa si inca o prietena si au asteptat-o la scoala. Inainte de a incepe filmarea, i-au tras un pumn in gura si i-au spart buza, dupa care i-au dat sa bea suc sa nu ii mai curga sange (ca vezi dom'ne, uneia dintre agresoare i se facea rau cand vedea sange). Dupa finalul filmului cand chipurile i-au dat drumul, s-au dus dupa ea si au amenintat-o ca daca se duce la politie ii taie beregata, timp in care au si ars-o cu o tigare pe fata. Se zice ca in preajma ei erau peste 30 de "curiosi", plus oameni maturi care iesisera la geamuri sa vada ce se intampla. Din punctul meu de vedere, toti cei care au asistat la aceasta cruzime sunt considerati complici morali. Toti se lamentau in declaratii ca le-a fost frica sa intervina ca Stiks asta are gashca de tigani, bla, bla, bla...

Nu vreau sa ma distrez pe seama fetei agresate ci din contra, vreau sa trag un semnal de alarma. Concluzia e ca in Romania exista doua mari categorii de oameni: cei nesimtiti si fara frica si cei cu bun simt dar fricosi. Eu nu am vrut decat sa bag putina ura in oamenii cu bun simt, ca in cazul in care or sa asiste vreodata la asa ceva, sa treaca peste sentimentul de teama si sa intervina. Sa se ajunga ca oamenii cu bun simt si corecti sa fie neinfricati, astfel sa bage teama in cei nesimtiti si violenti.

Eu vreau sa imi cer scuze daca din cauza mea v-ati simtit cu ceva lezati, insa intentia mea nu a fost in nici un caz asta.

O zi buna tuturor si cand vedeti cazuri de bataie, talharie sau mai grav, viol, INTERVENITI FRATILOR, caci altfel sunteti complici la ceea ce se intampla.
Aha .. .. uite eu unul nu intervin in ruptul capului .. ..
Sti de ce ?
Nu vreau probleme
Sun politia , o sa vina repede si o sa-i linisteasca , asta e obligatia lor .
Cat despre "complici" , sunt politisti care stau si privesc diferite certuri , aia sunt "complici" nu noi .. ..

#47
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View Postportugalkix, on Mar 27 2008, 14:39, said:

@mianna

Nu cred ca e cazul sa ne pronuntam ce a facut sau nu fetita acea. Indiferent daca e sau nu cum zici tu, ti se pare normal de ce i sa intamplat?

parerea mea despre ce i s-a intamplat fetitei n-ai citit-o si n-o vei citi. doar despre apelativul "fetita", pe care-l folosesti si tu. sau, extins, despre exagerarile din media.

bietul copilas... :console:

#48
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002

View PostReVaNgEr, on Mar 27 2008, 16:53, said:

Aha .. .. uite eu unul nu intervin in ruptul capului .. ..
Sti de ce ?
Nu vreau probleme
Sun politia , o sa vina repede si o sa-i linisteasca , asta e obligatia lor .
Cat despre "complici" , sunt politisti care stau si privesc diferite certuri , aia sunt "complici" nu noi .. ..
Nimeni nu vrea probleme. Suna politia si o sa vina la pastele cailor, martori n-or sa fie ca nici aia nu vor sa aiba probleme.
In vacanta dintre anul I si II de la facultate eram in centrul orasului si citeam niste afise cu filmele ce rulau la cinema. Vin 2 tigani beti (norocul meu) si-mi cer o tigara. Le dau una, apoi vor bani. Nu aveam chef de panarama si le zic ca am numai 20 lei. Aia nu, "Ba, da mai mult ..". Scoate unul un briceag il agita, vrea sa faca o schema sa-mi traga un picior in stomac, se dezechilibreaza, il trag de piciorul care era inca in aer si cade cu , capul de ciment. Se ridica (drac mort n-am vazut), se duce prin spatele blocului cu mare dificultate, amicul lui mai putin beat o ia la fuga. Erau cel putin 20 persoane in jur  (dintre care cel putin 8 barbati solizi). N-a intervenit nimeni.
Daca nu vreti sa aveti probleme sa nu faceti nimic. Daca s-ar lega cineva de copilul meu praf l-as face. Pe alea doua si nenea coloratu din clip , i-as da cu capul de primii pereti.

#49
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View PostInginerul, on Mar 27 2008, 17:51, said:

Nimeni nu vrea probleme. Suna politia si o sa vina la pastele cailor, martori n-or sa fie ca nici aia nu vor sa aiba probleme.
In vacanta dintre anul I si II de la facultate eram in centrul orasului si citeam niste afise cu filmele ce rulau la cinema. Vin 2 tigani beti (norocul meu) si-mi cer o tigara. Le dau una, apoi vor bani. Nu aveam chef de panarama si le zic ca am numai 20 lei. Aia nu, "Ba, da mai mult ..". Scoate unul un briceag il agita, vrea sa faca o schema sa-mi traga un picior in stomac, se dezechilibreaza, il trag de piciorul care era inca in aer si cade cu , capul de ciment. Se ridica (drac mort n-am vazut), se duce prin spatele blocului cu mare dificultate, amicul lui mai putin beat o ia la fuga. Erau cel putin 20 persoane in jur  (dintre care cel putin 8 barbati solizi). N-a intervenit nimeni.
Daca nu vreti sa aveti probleme sa nu faceti nimic. Daca s-ar lega cineva de copilul meu praf l-as face. Pe alea doua si nenea coloratu din clip , i-as da cu capul de primii pereti.
Dar de ce sa nu vina ??
Exista politie comunitara , etc , etc

#50
alexerbasu

alexerbasu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.03.2008

View PostReVaNgEr, on Mar 27 2008, 17:53, said:

Dar de ce sa nu vina ??
Exista politie comunitara , etc , etc

Exista? Esti haios!

Eu am vazut la un moment dat o faza in care un baiat s-a dus la un politist comunitar sa ii spuna ca l-a batut alt copil si ca i-a furat nu stiu ce. Politistul i-a zis "fiti mai baieti cuminti!" si si-a vazut de drum.
Nu mai zic ca ii vad pe aici pe la Gorjului in fiecare seara cum stau in masina lor si asteapta sa treaca timpul.

#51
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007

View Postalexerbasu, on Mar 27 2008, 18:08, said:

Exista? Esti haios!

Eu am vazut la un moment dat o faza in care un baiat s-a dus la un politist comunitar sa ii spuna ca l-a batut alt copil si ca i-a furat nu stiu ce. Politistul i-a zis "fiti mai baieti cuminti!" si si-a vazut de drum.
Nu mai zic ca ii vad pe aici pe la Gorjului in fiecare seara cum stau in masina lor si asteapta sa treaca timpul.
Ce sa zic .. .. cheama armata  :P :P  
p.s. : Nu te pune cu mine , sunt rasist , la voi in sud totul e pe dos ( respectiv Est )

#52
CRISTAKEM10

CRISTAKEM10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 831
  • Înscris: 05.02.2005
O sa aiba mult de tras proastele alea pentru ce au facut.

CURVE sunt toate , dar unele mai sunt si cu instincte CRIMINALE.

#53
virusel2013

virusel2013

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 24.04.2006
Aiurea tare. Dar cred ca nu e nici primul caz de acest gen, nici ultimul.
Totusi ce au vrut sa demontreze facand asta?

#54
IVAN__V

IVAN__V

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 07.09.2005

View Postjihadu, on Mar 27 2008, 14:36, said:

trebuiau exmatriculati toti si cu asta basta.

Nu e musai sa faca toata lumea scoala, Sorinei i-ar sta foarte bine impingand un tomberon :thumbup:

ce mare kkt e scaderea notei la purtare? :nonobad:

Ce-i ba cu gandirea asta de pe vremea lu Ceasca? Cum pe toti ? Poate ai vrut sa zici pe toti in afara de aia de 12 ani.

View PostPatricians_legacy, on Mar 27 2008, 14:41, said:

Hai facem pariu : eu zic 15 min ( max ) ... timpul in care o sa intre nenea semeu' sa inchida pravalia asta
Ai pierdut pariul. Unde-i baxu de bere? Pardon baxele. :D

View Postalexerbasu, on Mar 27 2008, 15:40, said:

Sunt zeci de variante pe youtube si l-am descarcat si eu de la altcineva. Nu il pun ca mi se pare amuzant ci din contra. Nu mai trageti concluzii pripite.

Daca era sor'mea acolo, muream cu cele 3 proaste de gat.
Hahaha.... :lol: :lol: :lol:    Nu puteai sa bati 3 fetite ?  :roflmaofast:

Edited by IVAN__V, 27 March 2008 - 21:28.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate