Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Gothic 1 nu mai stiu ce sa fac :)

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
CraXlils

CraXlils

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.10.2009
Va rog frumos.. dati-mi si mie add la rzv1891 am inceput azi sa jok gothic... si vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine.. cu anumite chestii minore...
Multumesc :)

#38
raza93

raza93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.01.2010
in gothic 1 inainte de a fi dat afara din Old Camp poti obtine cumva heavy guards armor??

#39
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,860
  • Înscris: 06.10.2003

View PostCraXlils, on 10th October 2009, 19:06, said:

Va rog frumos.. dati-mi si mie add la rzv1891 am inceput azi sa jok gothic... si vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine.. cu anumite chestii minore...
Multumesc :)

Daca stii engleza, vezi ca sunt o gramada de walkthrough-uri pt. Gothic 1, de ex. aici sau aici.

#40
pdragos67

pdragos67

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.12.2009
[quote name='WizardAly' post='4381346' date='7th April 2008, 22:22']Am dat peste alta problema la gothic 1.Sunt la misiunea cu cele 5 focus pentru bariera..la aia de ma intalnesc cu Gorn la poarta de la manastire.Acu problema e ca folosesc scroll ala sa ma transform in gandac si nu isi mai revine(ramane gandac)...sau e normal sa dureze pe putin 6-7 minute?
Si inca ceva.Dupa ce a murit y'berion am citit undeva ca trebuie sa ii raportez lui Raven(old camp sunt guard) ca sa ma promoveze dar nu am facut asta si mam dus direct la mages in New Camp si acu daca vreau sa vorbesc cu Raven nu pot sal intreb decat cum merge afacerea cu "ore" sau ceva de genu si nu ma promoveaza la "superior guard" ca sa pot sami cumpar ultima armura probabil...
Deci....aveti vreo idee?
multumesc![/quote]

Apasa pe enter.Dar cum imicresc rangul?

[quote name='raza93' post='7635258' date='11th January 2010, 14:17']in gothic 1 inainte de a fi dat afara din Old Camp poti obtine cumva heavy guards armor??[/quote]
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              apasa  b  scrie  marvin  apoi  apasa  b  ,f2 apoi  CHG. du-te la un guards si apasa  o.VEI INTRA IN CORPUL LUI!

[quote name='WmaS' date='14th April 2008, 10:08' post='4414894']
am si eu o intrebare, care poate va va face pe multi sa radeti, dar am nevoie de raspuns ca sa pot continua jocul :). cum i-au arme de jos? am apasat control stanga de 1000 de ori si nu s-a intamplat nimic  :deadtongue: , de asemenea cand ajung langa o persoana (din misiune), apas si nu se intampla nimic.
mersi.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               CTRL si in fata

[quote name='WmaS' date='14th April 2008, 10:08' post='4414894']
am si eu o intrebare, care poate va va face pe multi sa radeti, dar am nevoie de raspuns ca sa pot continua jocul :). cum i-au arme de jos? am apasat control stanga de 1000 de ori si nu s-a intamplat nimic  :deadtongue: , de asemenea cand ajung langa o persoana (din misiune), apas si nu se intampla nimic.
mersi.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               CTRL si in fata

#41
pdragos67

pdragos67

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.12.2009

View Postosmiumbin, on 22nd September 2008, 02:28, said:

Cred ca e cel mai bun raspuns:  :naughty:  http://uk.youtube.co...h?v=SWbNYf6gtv4

Apropo sunt mare fan gothic :D am jucat G1 de 2 ori G2 de 7 ori si G3 de 4 ori...
Nu ma intrebati de ce... probabil ca nu am alt joc de jucat care sa semene....
Intrebare! cum se trateaza aceasta dependenta? :(



Roaga-ti parintii sa-ti dea o pedeapsa!

#42
claudiurapas

claudiurapas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.03.2012
buna... auzi te rog ajutama cu o problema... nu pot sa vand sau sa cumpar deoarece de ex merg la dexter sau oricare altul care vinde lucruri si imi apar niste casute.... 6 in mijloc in stanga si si in dreapta.. niste casute dar cand dau sa vand anumite lucruri mi le ia iar bani nu mi da ... de ce?

#43
sebi2210

sebi2210

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.07.2012

View PostWizardAly, on 25th March 2008, 22:18, said:

Salut.Stiu ca e cam tarziu pentru Gothic 1 dar lam luat de cateva zile pentru ca am jucat cateva rpg-uri care miau placut si mi sa parut bun si acesta si am hotarat sa incep cu prima serie pana la ultima  :console: .Problema e alta sunt la inceput si sunt cam nob...deci trebuie sa fiu admis in Old Camp, am facut quest la toti aia importanti Sly,Dexter...Diego a zis ca stau bine dar problema e alta....cum sunt admis?  :D  Trebuie sa dau un fel de test cred si nu stiu cum il dau sau parca trebuie sa gasesc pe cineva Ian care sami dea testul si nul gasesc nici in Old nici in New Camp.
Deci daca poate avea cineva rabdare sami explice si mie ce sa fac ar fi perfect...si poate imi spuneti si in ce consta acest test :)
Va multumesc!
deci ian se afla in old mine...daca nu stii unde e old mine poti lua o harta de la unu pe nume graham din old camp.dupa ce dai de ian si iti da lista o poti duce la lares si apoi lui diego(daca vrei sa te faci rogue)sau te poti duce direct la diego(daca vrei sa te faci shadow)

#44
sebi2210

sebi2210

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.07.2012

View Postclaudiurapas, on 10th March 2012, 11:37, said:

buna... auzi te rog ajutama cu o problema... nu pot sa vand sau sa cumpar deoarece de ex merg la dexter sau oricare altul care vinde lucruri si imi apar niste casute.... 6 in mijloc in stanga si si in dreapta.. niste casute dar cand dau sa vand anumite lucruri mi le ia iar bani nu mi da ... de ce?
cand vinzi lucrurile tale,nu le vinde pe de geaba.Vinde-le pentru alte lucruri in schimb pe care le au vanzatorii.ca de de exemplu tu ii dai 1000 de ore si tu ii ei acolo ceva la fel de scump,sau ceva mai ieftin dar asa vei pierde mai mult de geaba si de aceea te satuiesc sa iei ceva egal.Sau mai multe lucruri poate care sa stabileasca egalitatea intre ele.


am si eu o problema cu vanzarile:)dc cand pun acolo ceva sa imi vanda imi calculeaza pretul pe jumatate iar cand pun la vanzator ii calculeaza pretul intreg?asa e jocul sau e o eroare la mn sau ceva de genul?

acea problema nu ca mi-ar trebuii acum fiindca sunt Necromancer.....intreb si eu asa de curiozotate ca nu-mi mai trebuie nimic..am 6 circle,am destule runuri bune multa mana.....si chestii din astea.Si apropo...ce trebuie sa fac dupa ce ajung Necromancer?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate