Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RC09 pentru camera A500s

Dren de fosa langa casa?

Panko lung

plata la persoana juridica pentru...
 Infiintare asociatie sprijin copi...

Recomandare pompa submersibila

Analfabetism functional la relati...

Declaratia Unica - dividende WINE
 Plase ferestre, din nanofibra, an...

Batch defect de cartele metrou

350 lei pentru o plomba e mult sa...

Incarcator Makita China
 Boala pomi, sau insecte?

Ghiduri clinice Romania

Credit - persoane cu dizabilitati...

Diferente dioptrii intre ochi

Salutari un mic mare ajutor :D

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Chetu17

Chetu17

New Member

• Grup: Members
Va salut pe toti .... Acum 2 saptamani mam apucat si eu de sala ,scopul meu fiind sa pun masa musculara sunt destul de slabut am 63 kg 1,83 ectomorf-mezomorf nu stiu exact :) ....as dori daca se poate sa imi spuneti si mie daca este bine cea ce iau si fac :D.........deci am comandat  2 produse unul de la weider ...Mega mass 4000(3kg) & de la pronutrition Milk&Egg (900gr)           Mega massul il iau inainte si dupa antre si milk&egg seara inainte de culcare ^_^
Antrenament ....: Luni:piept,trapez
                         Marti:Spate,umeri
                        Miercuri:Abdomen.picioare
                         Joi:Pauza
                         Vineri:Triceps,Biceps
                         Sambata:Pauza
                         Duminica Pauza
cam asta ar fi :D in rest mancare si odihna lucrez la ele in sensul ca voi incerca sa bag ca un spart in mine  :D si de odihnit cam 8-9 ore........ ce spuneti este bine cea ce fac :D? astept sfaturi si pareri Va multumesc ! :)

ciutacu

ciutacu

Active Member

• Grup: Senior Members
E bine pana acum ! Tine-te de treaba !

Edited by ciutacu, 24 March 2008 - 16:54.

lupulalb

lupulalb

Junior Member

E bine ce faci, se vede ca te-ai documentat. Ai mai putea adauga 5g de Creatina inainte de antrenament, pt mai multa forta.

Adorian Moldovan

Adorian Moldovan

Member

View PostChetu17, on Mar 24 2008, 15:07, said:

Va salut pe toti .... Acum 2 saptamani mam apucat si eu de sala ,scopul meu fiind sa pun masa musculara sunt destul de slabut am 63 kg 1,83 ectomorf-mezomorf nu stiu exact :) ....as dori daca se poate sa imi spuneti si mie daca este bine cea ce iau si fac :D.........deci am comandat  2 produse unul de la weider ...Mega mass 4000(3kg) & de la pronutrition Milk&Egg (900gr)           Mega massul il iau inainte si dupa antre si milk&egg seara inainte de culcare ^_^
Antrenament ....: Luni:piept,trapez
                         Marti:Spate,umeri
                        Miercuri:Abdomen.picioare
                         Joi:Pauza
                         Vineri:Triceps,Biceps
                         Sambata:Pauza
                         Duminica Pauza
cam asta ar fi :D in rest mancare si odihna lucrez la ele in sensul ca voi incerca sa bag ca un spart in mine  :D si de odihnit cam 8-9 ore........ ce spuneti este bine cea ce fac :D? astept sfaturi si pareri Va multumesc ! :)

Mda, e OK, insa daca cumva antrenamentul nu da asa randament, atunci schimba-l, stiu si eu unul de masa foarte bun:

Luni:       piept + antebrate
   Marti:      biceps, triceps
   Miercuri:  pauza
   Joi:         picioare, abdomene
   Vineri:    spate, umeri, trapez

Antrenamentul acesta il folosesc de 1 an si cateva luni, am incercat vreo 5 tipuri de antrenament si nu au dat asa randament ca acesta. Merg foarte bine combinate asa.
  Cat despre suplimente, da e OK, doar ca eu nu tare ma avant pe ele, prefer sa fac natural. Ramane la decizia ta.

Multa bafta

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate