Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

Kyle XY

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1
Johnny89sv

Johnny89sv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 25.12.2007
Serialul se apropie de sfarsitul sezonului 2, fiind difuzat de o luna, in fiecare vineri (ora 23:00) si pe Kanal D.
Nu aveam mari asteptari de la acest serial si nu eram convins daca sa incep sa-l urmaresc si acum nu regret...pentru ca este un film care te relaxeaza...fiind pe de-o parte un serial de familie, romantic insa are si destula aventura..o combinatie frumoasa care merita vazuta. :coolspeak:

#2
Flav

Flav

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 07.10.2005
Cat a fost difuzat pe KANAL D chiar nu l-am urmarit. Poate cateva fragmente in fuga din vreo 2 episoade. Apoi am facut rost de el si in 3 zile am vazut cele 2 serii. Mi-a placut, e intr-adevar un subiect nou si interesant. Acum sunt curios daca a mai aparut seria 3. Era promitator.

#3
DmF16

DmF16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 06.05.2006
Au aparut vreo 6 episoade din sezonul 3... din cate am inteles va fi ultimul sezon si va avea doar 10 episoade.

#4
GaMeR

GaMeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 15.04.2007
io am vazut la kanal D primele 10 episoade dar asta acu 1-2 ani ... tot zic sa iau si restu dar nu ma indur :P

#5
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Unele dintre cele mai captivante seriale pe care le-am vazut pana acum :)

#6
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
de ce s-a anulat :cursing: ??e un serial bun si nu merita asa ceva :thumbdown: .cand am vazut ca se incheie la sezonul 3,episodul 10 ma gandeam ca vad si eu un serial cum se termina,dar ultimul episod te lasa cu ochii in soare,chiar nu mai inteleg nimic :cursing: .am auzit ca s-ar face un film,stie cineva ceva de asta??

#7
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Da, a fost un adevarat "bummer" si pentru mine cand am auzit :( Nu stiu nimic despre vreun film, dar iti pot spune ca s-a anulat datorita rating-urilor scazute, in comparatie cu principalul contracandidat, "The Secret Life of the American Teenager".

#8
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 abcdefu, on Mar 25 2009, 22:53, said:

Da, a fost un adevarat "bummer" si pentru mine cand am auzit :( Nu stiu nimic despre vreun film, dar iti pot spune ca s-a anulat datorita rating-urilor scazute, in comparatie cu principalul contracandidat, "The Secret Life of the American Teenager".
am auzit si eu de asta,dar altii zic ca s-a anulat deoarece ABC vrea sa aiba serialele de familie pe aceeasi tema,in aceeasi directie,si Kyle XY nu se mai incadra,asa ca a fost scos,adica ei prefera sa aiba 3 seriale cu acelasi subiect decat sa fie si ceva diferit.Daca era problema cu audienta il mutau la alta ora,cum se intampla de obicei in cazuri din astea,dar nu cred ca era de vina audienta scazuta sau ca exista asa ceva.
Uita-te aici si vezi ce se intampla daca continua serialul.
Mi-a stricat toata ziua,nu mai am chef de nimic cand am vazut cum s-a terminat :cursing: .Sunt niste oameni retardati care isi bat joc de fani :death:

#9
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
A aparut Kyle XY episodul 11 din sezonul 3. :w00t: :naughty: :D   .Se pare ca ABC a cedat in fata fanilor si reia difuzarea serialului!!
Spoiler


#10
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Serios? :w00t: De unde ai aflat, pentru ca vad ca wikipedia nu are nici un fel de informatie legata de o reincepere?

#11
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 abcdefu, on Apr 2 2009, 15:16, said:

Serios? :w00t: De unde ai aflat, pentru ca vad ca wikipedia nu are nici un fel de informatie legata de o reincepere?
ai citit si spoilerul(banda aia neagra)??

#12
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
M-am tot uitat si nu il gasesc. Ma poti ajuta cu un link, te rog?

#13
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 abcdefu, on Apr 2 2009, 15:32, said:

M-am tot uitat si nu il gasesc. Ma poti ajuta cu un link, te rog?
e banda aia neagra de la postul pe care l-am dat.o selectezi si vezi ce scrie "sub" ea.Citeste ce am scris mai jos si aici!
Spoiler

Edited by Ann0nim, 02 April 2009 - 17:06.


#14
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
:thumbup: Eu ma gandeam ca e vreun spoiler pus pe wikipedia si eram asa .. :huh: pentru ca nu vedeam niciunde :D

#15
oscar2doi

oscar2doi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 12.07.2007
Ha ha, buna poanta, pacat ca este doar o gluma :(
Si eu l-am urmarit, mi-a placut si mie foarte mult, si inca sper sa-l produca in continuare.
Daca vreti sa vedeti ceva legat de KYLE XY, cautati pe google "KYLE XY CASE MOD" :D, sper sa va placa si sa nu fie considerata reclama.
Bafta la toti!

#16
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
M-am uitat pe cateva pagini de la proiectul tau de carcasa.. :worthy: E incredibila munca de pana acum, imi place la nebunie scrisul facut prin traforaj cu ZZYZX si by oscar2doi... Felicitari, tine-o tot asa si sa ne anunti si pe noi cand e gata :D

#17
oscar2doi

oscar2doi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 12.07.2007
Multumesc pentru aprecieri! ;)
Iar, cand o sa fie gata, ma imbat. :D
Eu inca mai sper sa produca serialul in continuare.
Bafta!!!

#18
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Salutare.

Am urmarit cam jumate din toate episoadele de pana acum insa la un moment dat am renuntat. De ce? Pentru ca nu imi place cum prelungesc fiecare subiect.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate