Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
dupa ultimul episod cred ca e pe locul 1 in topul serialelor(pt mine).stie cineva ce se aude de sezonul 3?? :D

#20
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Pro TV-ul a intrerupt brusc difuzarea acestui serial, in acest an nici un episod nu a mai dat, inaintea meciurilor de CL asa cum incepuse.  :(

#21
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008

 duculeana, on Apr 11 2009, 17:26, said:

Pro TV-ul a intrerupt brusc difuzarea acestui serial, in acest an nici un episod nu a mai dat, inaintea meciurilor de CL asa cum incepuse.  :(
trebuie neaparat sa il vezi pe protv?? :P

#22
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
ati auzit ca l-au anulat??cum naiba sa fie mai tare Dollhouse decat TSCC???? :death: :cursing:

#23
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
daaa stiu si io ca il dadea intr0un timp protv-ul.dar nu prea ma uitam.ca nu prea intelegeam care e legatura cu trilogia "autentica".........pacat de Lena Headey ca e o actrita buna <_<

#24
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007

 Ann0nim, on May 18 2009, 22:13, said:

ati auzit ca l-au anulat??cum naiba sa fie mai tare Dollhouse decat TSCC???? :death: :cursing:

Pai chestia e ca s-au gandit ca Dollhouse n-a avut parte de prea multe episoade deci ar trebui sa-i mai dea o sansa( TSCC a avut o a 2a sansa cand ,prima data,au cumparat nu stiu cate episoade si dupa aia,prin iarna,au cumparat si restul desi anul trecut au avut o scadere mare la rating) si Dollhouse e facut de Josh Whedon care a facut Buffy the Vampire Slayer care e huge cult series si el e un fel de Dumnezeu al genului (n-am reusit sa inteleg de ce da' ma rog). Naspa e ca acu' apare si filmul Terminator deci lumea o sa fie atrasa din nou de fenomen si ar fi putut sa creasca rating-urile in toamna. Din ce-am inteles nu prea aveau cum sa le i-a pe amandoua ca n-au loc in grila si ar costa prea mult.

#25
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007
Ba din contra... cei de la Fox au creat TSCC pentru a ridica interesul pentru mult asteptatul Terminator Salvation si la felul cum s-a terminat serialul (caci e oficial ca s-a anulat) exista toate sansele ca asa sa fie. Oricum mie unuia nu-mi pare rau dar nici bine ca s-a terminat serialul ba pot sa spun ca ultimele 5 episoade le-am vazut cu viteza si saream pestea partea cu lalaiala ca in mare parte asta a fost in el desi nu trebuia pentru ca aici vorbim de Terminator nu de Desperate Housewives.

#26
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
dupa cum s-a terminat ultimul episod eu abia asteptam sa inceapa urmatorul sezon.credeti ca exista vreo sansa ca sa fie reluat serialul daca T4 are rezultate bune?? :rolleyes:

#27
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
nu mai e nici o sansa sa-l reia,cel putin la momentul asta nu vad sa fie sanse.

#28
ploiesteanu

ploiesteanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 02.10.2006

 entity22, on May 20 2009, 15:45, said:

nu mai e nici o sansa sa-l reia,cel putin la momentul asta nu vad sa fie sanse.
S-a terminat mult prea interesant ca sa nu-l reia. de fapt , e logica aceasta continuare, pentru ca lucrurile s-au modificat radical si trebuie musai o explicatie. Ultimul episod facut a fost excelent.

#29
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,532
  • Înscris: 01.08.2006
Dupa ce s-a intamplat in ultimul episod, si cum s-a terminat, pur si simplu am ramas socat. Sa lasi asa un serial, cand te gandesti ca nu mai faci continuare. Mai bine ii omorau pe toti simacar stiam o treaba. N-au avut scenaristi prea buni, aia a fost problema. Din 22 de episoade, daca vreo 7 au meritat vizionarea, in rest apa de ploaie. Si normal ca au ramas doar fanii infocati. Cum sa aduci si altii daca si atunci cand se uita, vad 2-3-5-6 episoade la rand in care numa' bolborosea Sarah ceva si in rest nu se intampla nimic?

#30
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
^ cred ca marea problema au fost banii pentru ca scenele de actiune,mai ales avand in vedere ca nu implica numai impuscaturi ci si efecte mai complicate cu robotii aia , costa mult . Un serial in general nu prea poate sa aiba actiune non stop, numai batai si explozii ,ar costa mult prea mult. Heroes ,de ex,e un serial care implica multe efecte speciale in fiecare episod chiar si fara scene de "actiune" si e foarte costisitor,se filmeaza in zile mai multe,etc.
FOX a avut asteptari de la TSCC si le-a cam pierit entuziasmul dupa prima parte a sezonului 1 dar i-au mai dat o sansa si la inceput a fost ok dar au scazut rating-urile mult si dupa ce s-au ars si cu Dollhouse au fost nevoiti sa aleaga. Sigur au ales Dollhouse pt ca se bazeaza pe faptul ca Whedon e un fel de Dumnezeu al genului si pt ca totusi n-a avut pana acum serialul atatea episoade,a fost si amanata lansarea,etc. Bine,n-aveau loc in time slot pt amandoua,FOX are ceva mai putine ore pt seriale si reality show-uri in prime time. In momentul de fata nu cred ca se mai gandeste cineva sa-l aduca inapoi si nu stiu daca s-ar risca dupa o pauza de un sezon sa il readuca dar banuiesc ca daca filmul are mare succes ,daca Dollhouse ramane la fel de neperformant si daca unul din noile seriale nu reuseste sa aduna audiente acceptabile poate,poate sa existe o miiiiiiiiiiiiiiiiica sansa. E pacat,puteau macar sa mai faca 2 episoade ceva ca sigur producatorii au sperat sa-l continue daca e sa  judecam dupa final(sau poate au vrut sa lase un final deschis)

#31
Ann0nim

Ann0nim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,082
  • Înscris: 07.04.2008
de la mine pt ei :finger:  :cursing:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate