Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Extraopțiuni la Cartela Vodafone

* * * * * 11 votes
  • Please log in to reply
19194 replies to this topic

#17101
black78

black78

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 25.06.2016
salut
am sunat la *222 si au confirmat ca bonusul smart family este de maxim 3GB ( la fiecare 15 zile). ati observat si voi reducerea de la un maxim de 25GB la 3GB?

#17102
RADU-HD

RADU-HD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 20.11.2014
Am observat ca Net primesti nu mai contorizeaza. De vreo 2 luni e tot pe zero.
Cred ca le scot si pe astea curand

#17103
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
Din decembrie a rămas și la mine blocat net primești la 3GB. Și eu cred ca urmează sa îl dezactiveze curând.

#17104
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Oferta Exclusiva Online inițial se activează cu plata prin card din app. După primul ciclu de 28 de zile plata se face din creditul disponibil? Că la mine nu s-a făcut prin card că la Flex.

#17105
radurus

radurus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,023
  • Înscris: 16.06.2006
Trebuie sa activezi manual oferta din aplicatie si sa faci plata.
Probabil ca ai putea sa activezi o plata recurenta cu cardul dat nu stiu cum se activeaza oferta aia.

(poate ca nu "trebuie" si exista o alta varianta dar nu mi-am batit capul)

Edited by radurus, 14 January 2022 - 11:22.


#17106
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,192
  • Înscris: 07.08.2003

View PostBuxelm, on 13 ianuarie 2022 - 15:32, said:

Oferta Exclusiva Online inițial se activează cu plata prin card din app. După primul ciclu de 28 de zile plata se face din creditul disponibil? Că la mine nu s-a făcut prin card că la Flex.

Dupa primele 28 de zile, la reinnoire. daca ai credit disponibil trage din el pentru Oferta Exclusiva Online, ea fiind recurenta. Nevasta-mea foloseste optiunea asta pt tel personal.

Edited by daniel28, 14 January 2022 - 13:38.


#17107
Colchonero

Colchonero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 03.01.2013
omul vrea sa i se retraga automat banii de pe card, adica direct debit.
daca asta ar merge la cartela, aia cu abonamente fara telefoane subventionate ar avea ciunga-n par sa ramana pe abonament.

#17108
Syneweap

Syneweap

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 04.09.2006
Azi am primit următorul mesaj

Attached Files



#17109
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
Ce opțiune ai?

Edited by sorinu, 25 January 2022 - 18:10.


#17110
RADU-HD

RADU-HD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 20.11.2014
Bonusu ala l-a primit multa lume. Nu stiu cati o sa-l si folosesca pentru ca se consuma ultimul din cauza ca are cea mai mare valabilitate.

#17111
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
Eu folosesc 50-60GB/ luna.

Attached Files


Edited by sorinu, 25 January 2022 - 18:52.


#17112
RADU-HD

RADU-HD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 20.11.2014
Eu cam 30-35  GB

#17113
RADU-HD

RADU-HD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 20.11.2014
Din milionu ala nu o sa ajung sa consum niciodata

Attached Files



#17114
sorinu

sorinu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 01.02.2003
Cineva din familie a întrat în bonus 1 milion. Nu mai era nevoie sa activeze cei 50gb gratis săptămânal.

Attached Files



#17115
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,691
  • Înscris: 21.08.2008
Am primit din nou bonusul de 1 milion de MB, e a treia oara. Primele doua dati nu a ramas in sistem mai mult de o luna, oricum imi ajunge si fara el. Interesant e ca inca primesc notificare de bonus din Smart Family dar nu intra nimic, la Flex cred ca e ceva ce nu se pupa cu sistemul.

Vad ca ultima data pana la care e promotia cu 2 euro reducere e 31.01, de regula cand se apropia finalul lunii anuntau ca se prelungeste, acum gata, se pare ca va fi cu pret intreg de luna viitoare. Nu stiu daca pentru cei care vor intra in sistem sau si pentru cei care sunt deja. Coincidenta, pe 31 mi se reinnoieste oferta, sa vedem de luna viitoare ce va fi.

#17116
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,099
  • Înscris: 29.01.2016
Am vazut situatii in care eram pe 2-3 ale lunii si pe site scria ca e valabila oferta pana pe 31 ale lunii anterioare.
Deci, sunt si momente din astea. Eu zic ca se va prelungi, mai ales ca nu da nimeni 7 eur pe acea oferta, pariez ca au incercat deja si au vazut cat de cautata era, din moment ce de peste juma de an este cu 2 eur reducere...

#17117
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,691
  • Înscris: 21.08.2008
Si daca va fi 7 euro, ce alternative am avea?

#17118
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,099
  • Înscris: 29.01.2016
Depinde
Pe Vodafone, nu prea.
Daca ai semnal bun in zona, poti incerca Orange, Telekom si, the ieftinest, Digi, la 5 eur.
Ia cate o cartela de la fiecare si fa un test, sa vezi ce pot acele retele.
Eu am incercat cu Digi si am ramas placut surprins de cat de bun e semnalul pe 4G in zona mea. Pe locul 2 e Telekom. Pe 3 e Vodafone pt ca Orange nu am incercat. Dar au niste cunoscuti din zona Orange si au zis ca tot prost stau la semnal. La mine 4G e mai mult un vis. In aceeasi zona, cateva strazi mai incolo, si pe 2G sunt probleme si intreruperi.
Sincer sa fiu, daca ar fi sa ma portez, as porta la Digi, doar ca nu stiu ce semnal au prin tara, atat in orase cat si in zonele rurale, la munte, etc.
Pe Vodafone, daca trec telefonul pe 2G, e ok, nu am nicio problema, se aude perfect, functioneaza f bine reteaua. Singura problema ar fi netul, dar am Wifi, de aia nu ma stresez cu 4G-ul.
De bine de rau, cand plec de acasa, pe Vodafone nu am avut probleme indiferent unde am fost, l-am trecut pe 4G si nu am avut nemultumiri. Asta e si motivul pt care nu am portat inca.
Celelalt motiv ar fi ca eu inca am optiunea de 6 eur la 2 luni, copilul are Oferta de 3 eur cu 30 zile (aia veche) si sotia are Red10 la 5 eur. Vad cat vor mai tine si astea...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate