Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Melodii Clasice Pentru Nokia 1100

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
hmm sper sa nu va stresez cu acest subiect clasic...sau mai bine zis ca nu ff multi mai au asa ceva....
dezamagit de telefoane cu ecran color..am trecut pe un Nokia 1100...de care sunt multumit deocamdata....
acuma intrebarea e...cum el nu dispune de wap...as vrea sa ii pun pe el tot ce se poate....
are composer...so niste site-uri http de unde pot gasi sa compun...cine stie..dar care sa fie free si sa mearga..(daca ar fi si unde sa gasesc si rock ar fi ceva)
despre imagini..era odata un site parca fonetastic parca se chema...mai stie cineva de unde pot sa imi trimit free..logo.imagini.c..hestii de astea?
plus stie cineva daca se poate sa trimit eu o poza...ei sa o transforme in format pentru nokia si sa o trimita mie pe mobil?
sorry daca am deranjat pe cineva cu aceste intrebari..si sincer am cautat pe aici la aceste intrebari dar nu am gasit raspunsuri
multumesc :rolleyes:

#2
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
haideti mai chiar nimeni nu stie nimik?
nu are nimeni un nokia 1100 care sa il fi imbunatatit cu unele chestii?
sau nu neaparat 1100 ca doar sunt compatibile cu multe alte nokia

#3
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
nu acuma deci jalnic ce pot observa.....inainte o tona cu sfaturi etc...si acuma nimeni nu stie ceva despre un lucru mai vechi.va intelegeamd aca va ceream chestii pentru ultimele modele.....but oameni buni...cati dintre voi ati avut nokia 3310 sau alte modele si si-au compus melodii si luat logouri si poze de pe net?
eu zic ca destui
so e jalnic ca nimeni nu raspunde.... :puke:
multumesc oricum
puteti sa stergeti domnilor moderatori acest topic....daca cumva chiar va uitati la el.. :angry:

#4
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
uite o lista mai jos ca sa nu mai fi asa suparat, insa exista Google sa stii unde gasesti caruta de site-uri d-astea free!

Attached Files



#5
Dalmatianu'

Dalmatianu'

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.08.2006

View PostMATRIXU, on Oct 13 2004, 17:16, said:

uite o lista mai jos ca sa nu mai fi asa suparat, insa exista Google sa stii unde gasesti caruta de site-uri d-astea free!




                   MAN DA CUM FACI SA SCRII IN HALU ALA CA NU IMI IESE  :worthy: DE EXEMPLU DAK APAS TASTA 6 IMI APARE CEVA DE GENU 4A1 :coolspeak:  PLS INTRA PE ID BYTZU1 SI EXPLICA-MI TE ROG CE TRE SA FAC PLS PLS PLS PLS PLS SI DACA DAU DE TINE AI O BERE  :kisstogether:

#6
aikman

aikman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.10.2006
am inceput eu sa lucrez la un mic site cu ringtone pentru telefoanele care mai au composer ... http://www.ringtonecompuse.4t.com .... oricum inca se mai construieste ... am avut shi eu un 1110 dar acum e pus undeva in sertar shi mi-am luat un 8138 :)

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate