Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

F.C. Braşov

- - - - -
  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#19
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Acum au meci cu Otopeni, si e 1-0 in min 50.

Gol SURDU! :D

#20
norver

norver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 14.02.2008
yeeeeeeeeeeeeeeeeee

#21
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
Surdulețului îi prinde bine sub Tâmpa. :D

#22
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Cred ca a fost primul meci al FC-ului cand nu l-am injurat pe Surdu.
Totusi, asta nu e un lucru bun, daca a ajuns Surdu sa fie printre cei mai buni de pe teren.
Jocul echipei sufera, combinatiile sufera, dar macar se obtin puncte.

Sa vedem ce iese din meciul cu Steluta si apoi, asteptam Rapidul.
Deabia astept meciul cu brazilienii Giulestiului... au cam fost stegarii nasii rapidistilor in ultimul timp... atunci cand echipa juca tot in liga I, adica acum trei ani. :)

#23
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
BINE TIGANE BINE BINE !!! (cum ii spunea "unu lu altu" ):lol: A venit Buga la brasov sub forma de imprumut (gratis, nu a platit nimic clubul) pana la finalul sezonului ca na, nu mai prindea lotul rapidului ...

Edited by Merdiso, 03 September 2008 - 10:52.


#24
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008
Cum mai arata stadioanele din Brasov? Nu am mai fost pe un Tineretului de vreo 5 ani. Se mai construieste vreun stadion nou? Hai Brasovu !

#25
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Poze de anul acesta cu Tineretului.
Cu specificatia ca acum in acest moment, stalpii de nocturna sunt toti la locul lor, dar pare-se ca nu sunt functionali... speram ca meciul cu Rapid sa se  joace in nocturna, dar nu se poate... mai au un pic de lucru, probabil.


Attached File  Pic010.jpg   363.25K   11 downloads Attached File  Pic011.jpg   360.59K   9 downloads Attached File  Pic012.jpg   359.5K   9 downloads Attached File  Pic017.jpg   493.01K   10 downloads


In ceea ce priveste defunctul Municipal, s-a facut un mare tam-tam ca vor construi un super stadion, chiar au excavat o parte dintr-o peluza, dar.... atat... mai nou, cica s-au concentrat pe lucrarile de la Tineretului si acum ca au terminat, vor demara proiectul in tromba cu noul Municipal.

Edited by Uweman, 16 September 2008 - 20:42.


#26
Kharam

Kharam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2008
mda..la anu' si la multi ani...am facut 0-0 cu rapidu:(

Sustine echipa locala, nu cele din capitala!

#27
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Iubirea mea locala a facut un nou 0-0 cu prazarii... valeleu, da' ce meci a fost.
Dupa scor ai zice ca a fost un meci anost, dar s-a jucat cu garda jos si de o parte si de alta.

Remarcatul partidei: Arnold Stelea, care la 41 de ani respinge mai bine suturile ca juniorii de mare "perspectiva" Stancioiu sau Tatarusanu.
Trompeta meciului: ca de obicei... Zaharia... chiar nu inteleg ce cauta asta titular, dar fata de primele meciuri parca si-a mai revenit si fuge si el ca un fotbalist si nu ca o mioara lesinata.
Trompeta nr.2: Buga... dar baiatu' a lipsit ceva luni de pe teren... poate chiar ani... sa speram ca isi revine curand.

Tot asa, tot asa... uite prindem UEFA... :D

Ce mai buna aparare din campionat... doar 4 goluri primite... cine e in poarta la Feceu Beveu... Stelea... mare caracter. :OK:

Edited by Uweman, 28 September 2008 - 00:11.


#28
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
E Stelea insa nu mai e cel de acum de 10 ani, chiar daca a aparut foarte bine tot nu mai e ca pe vremea la nationala, se vede varsta in unele faze (plonjeaza cam incet).Partea buna e ca reflexele sunt cam aceleasi, s-a vazut ieri la acea dubla parada senzationala facuta impotriva craiovei;).Avem cea mai buna aparare, dar nici ca avem atac.Zaharia a ratat din toate pozitiile, puteam bate la scor, insa, sa fim realisti, puteam sa si pierdem.

Edited by Merdiso, 28 September 2008 - 20:47.


#29
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Brasovenii, care au declarat ca nu-i intereseaza cupa UEFA, ci obiectivul lor e salvarea de la retrogradare, ocupa acum locul 11 cu 20 de puncte. In urmatoarea etapa vor primi vizita lui Dinamo.

#30
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
GOOOOOOOOOL BRAȘOV!

(nu am apucat să o spun la meci, dar vroiam neapărat să o fac)

#31
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008
Ceva noutati (jucatori) pe la echipa din Brasov? Sper sa nu-si fi terminat toate golurile in poarta lui Lobont si sa mai pastreze si pentru meciul din Stefan cel Mare. :P

#32
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Nu sunt prea multe noutati... poate cea mai importanta, nu mai e Zaharia... a dat Domnul si ne-a auzit rugile :worthy: ... a plecat in China!

Altfel, se antreneaza baietii, il asteptam pe Dani Coman in poarta... iar atacanti... hmmm, pai sa vedem... Buga, dornic de revenire, Sburlea un tanar de mare viitor, Hadnagy care a fost golgheter in liga a doua sezonul trecut si "febletea" mea Surdu, care totusi parca si-a revenit de cand a revenit acasa... cu astia, eu zic ca nu e rau!

Intr-adevar, n-ar mai strica un atacant pur sange, dar mai bine lipsa decat unul ca Zaharia.

Si nicio problema... baietii nu si-au consumat golurile in tur... sa le vezi p'alea pe care le-au pregatit pentru primul meci de acasa... sa vezi acolo! :D

Deabia ii astept pe atacantii stegari, sa le strice "parcursul" verzilor fosforoscenti!! ;)

#33
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008

View PostUweman, on Jan 24 2009, 16:12, said:


Nu m-ar mira ca Surdu care nu a aratat nimic la Steaua sau Cfr sa fie cel mai bun in meciul cu "verzii fosforescenti".

#34
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Uitasem sa fac aceasta precizare despre Surdu in postul anterior.
Multumesc, mi-ai lut cuvintele din tastatura... ;)

#35
ionutz78

ionutz78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 13.03.2008

View PostUweman, on Jan 26 2009, 09:16, said:

Uitasem sa fac aceasta precizare despre Surdu in postul anterior.
Multumesc, mi-ai lut cuvintele din tastatura... ;)

Cu placere, Surdu sa dea vreo 2-3 goluri iar "fosforescentii" sa ia cele 3 puncte. La asta te gandeai, nu? :P

Edited by ionutz78, 26 January 2009 - 19:23.


#36
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Vorbim dupa meci... pana atunci te las sa speri... speranta moare ultima! :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate