Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

LITORAL GRECIA 200x

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#163
aditzuuu1556

aditzuuu1556

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 02.06.2006

View Postatupi, on 12th August 2009, 20:03, said:

pai poti sa-l faci sa mearga in felul urmator: il lasi setat pe destinatia ta si intri in Sofia si ai sa vezi ca dupa ce "vede" ca ai intrat in oras te va ghida pe traseul din oras.

Pentru cei care-i ghideaza gps-ul pe la Negru Voda si nu pe la Giurgiu nu cumva ati setat sa evite drumuri cu taxa sau setari de genul asta? Solutia de compromis in cazul asta este aceeasi: il lasati setat pe destinatie si voi mergeti catre Ruse (nu cred ca aveti nevoie de gps pana la Ruse) si apoi va sti el mai departe.

Oricum ca o idee generala, nu aveti nevoie de gps decat in zona Sofiei in rest sunt indicatoare arhisuficiente. Mai degraba o harta clasica e utila sa stiti ca mergeti in directia corecta.

Drumuri bune!


mersi,cred ca ai dreptate,o sa reconfigurezze traseul de 5-6 ori dupa care ma ia prin oras!
mersi

#164
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View PostGuRy95, on 15th August 2009, 15:15, said:

... nare rost .. ta personala vezi si u ... mai ales in grecia daca vezi ce strazi si sosele ...
ne cultivata . mam dus pana la 240 . :lol:  :lol:  :lol: .. ma ajuns ... Dute!
CU CE S-O FI DUS PANA LA 240????Pe pariu ca nu are cu ce iar daca are, are degeaba la gramatica respectiva. Vinde obectu si ia niste almanahe cu gramaticaaaa!!!!
NU CONTEST CA NU SE POATE MERGE CU VITEZELE RESPECTIVE IN GRECIA CI FAPTUL CA AR FI FACUT-O! Dovada!!!!!
A cam ramas fara moderatori aria asta,,,OMG!

Edited by sanddy1964, 29 September 2009 - 13:02.


#165
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,676
  • Înscris: 14.03.2006
Hai bre ca nu e chiar asa. Ba chiar ne-am inmultit de cand n-ai mai dat pe aici. :rolleyes:

#166
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,321
  • Înscris: 04.05.2006
Aide bre nenea Sanddy...

Suntem pe-aci :lol:...dar nah..ce vrei acu sa facem? Sa stricam visele (sau visurile) omului?

OT(Pun pariu ca n-a stiut unde sa puna virgula acolo :lol:)

L.E. Am modificat titlul topicului...pentru ca , cred ca s-au intors din Grecia toti cei care au plecat in vacanta....in 2008 :lol:

Edited by richelieu, 30 September 2009 - 14:44.


#167
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
Ceati sarit asa? :lol:  :lol: Crede-ti ca mam sonat de tot? Dar daca omu nua spus cu ce  fier  calatoreste, e logic ca a-m avut oarecari dubii, a-m crezut ca i-l tine cineva in brate... :rolleyes:
Nu maleg de greselei de regula, pentr-u ca si eu le fac destul de des.Mai ales in trafic...alea chiar intentionat. :P

#168
costyn_74

costyn_74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.06.2010
salut! in noaptea de 2-3 iulie plec din bucuresti spre grecia, halkidiki. mai exact in statiunea fourka de pe bratul kasandra. nu am mai iesit cu masina din tara.  puteti sa ma ajutati cu un traseu mai usor si cu niste sfaturi de incepator va rog?  am citit multe informatii pe forum, dar as vrea niste indicatii mai recente. multumesc!

#169
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,790
  • Înscris: 28.11.2005
Daca circuli legal nu se intampla nimic, ca traseu Giugiu - Sofia (centura) - Kulata (vama) - Salonic - Halkidiki. GPS-ul e sfant, daca nu ai sa cumperi harta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate