Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Promovare Magazin online

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
evil`boy

evil`boy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 11.09.2004

 gumball3000, on Feb 27 2008, 17:27, said:

pt 250 ron sunt dispus sa-ti aduc eu site-ul in prima pagina pt cuvantul "drujbe
sper ca pe ultima pozitie... va rog frumos macar in domeniul SEO sa nu ne rezumam la sume mici pentru a imbogati requesterii.

Parerea mea este ca bluestar vrea sfaturi. Daca stai o saptamana si citesti pe forumuri despre CE si CUM vei stii cum sa actionezi si tot la vorba lui gumball vei ajunge > trebuie sa investesti bani pentru a avea profit. Scuze ca sunt "rautacios", dar asa suntem noi :-)

#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Apropo, am discutat in privat cu initiatorul acestui topic si s-a dovedit a fi de fapt un "webmaster" lenes care face site-uri altora, si-i asteapta pe altii sa le optimizeze, chiar si asa i-am oferit gratuit sfaturi si o analiza seo pt. alt site, decat cel prezentat in primul post.


TOPIC CLOSED

Edited by gumball3000, 17 March 2008 - 15:51.


#21
simonastanvip

simonastanvip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.02.2013
Banii de pe o drujba vanduta investeste-i in promovare si analizeaza daca a meritat sau nu. In orice companie serioasa si sanatoasa bugetul de publicitate este undeva la 10% din cifra de afaceri.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate