Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Cadou de 1 Martie

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1
ionutpopescu

ionutpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.02.2008
Dupa cum spune si titlul topicului, vreau si eu niste idei( de la fete in special ) despre ce cadou sa fac unei persoane speciale de 1 Martie(nu este prietena mea, dar s`ar putea sa fie in viitor). Ceva care sa fie frumos, deosebit, dar sa nu fie exagerat.
Multumesc anticipat.

#2
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
De martisor ai auzit? Dumb ass.
Asteptam topicul pe aceeasi tema de 8 martie.

#3
bellea_77

bellea_77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,371
  • Înscris: 21.08.2006

 ionutpopescu, on Feb 26 2008, 12:29, said:

Dupa cum spune si titlul topicului, vreau si eu niste idei( de la fete in special ) despre ce cadou sa fac unei persoane speciale de 1 Martie(nu este prietena mea, dar s`ar putea sa fie in viitor). Ceva care sa fie frumos, deosebit, dar sa nu fie exagerat.
Multumesc anticipat.
Impleteste-i parul cu ate albe si rosii. Sigur va aprecia efortul. :thumbup:

Edited by bellea_77, 26 February 2008 - 12:48.


#4
ionutpopescu

ionutpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.02.2008
mda .. cum ma asteptam :) numai "destepti" au raspuns pana acuma
daca vroiam sa`i iau martisor, nu mai deschideam topicu` asta nu?  sunt prea "frumoase" martisoarele de pe piata, pt a`i lua asa ceva, nu merita :) ... va las voua oportunitatea asta.

deci, astept raspunsuri de la oameni care si gandesc, si nu fac mishto

#5
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007
o bratara fina de argint si flori

#6
happy_me

happy_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 28.01.2008
Cu o floare nu se face primavara, dar gres nu ai cum sa dai.
Sa ii faci un cadou, mi se pare putin exagerat, avand in vedere ca nu este nimic intre voi inca. Si la urma urmei, gestul conteaza, nu calitatea sau cantitatea in mod special; daca nu este superficiala va stii sa aprecieze.

Edited by happy_me, 26 February 2008 - 14:21.


#7
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
De 1 Martie nu primesc barbatii de la femei? :huh: Cel putin asa e pe la noi in Moldova :)

#8
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Dinner and a movie!
Adica un cico si un divx. Asa aveti ocazia sa discutati despre oportunitatea viitorului evantualei posibile relatii dintre voi!

#9
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,171
  • Înscris: 02.04.2007

 happy_me, on Feb 26 2008, 14:20, said:

va stii sa aprecieze.
Total off dar nu ma pot abtine, cu consecintele de rigoare: ma zgarie la urechi cand vad i dublat. O fi (si nu fii) de la tastatura sau e de la vreun sindrom de sictirism la adresa limbii romane? Nimic personal, doar o mica problema psihica de-a mea.


Frumos, deosebit dar nu exagerat ar fi un buchet de flori. Incearca unele de sezon: lalele, frezii. Intra pe la o florarie si vezi ce-ti face cu ochiul.

#10
ionutpopescu

ionutpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.02.2008
nu pot sa`i spun cadou :) o sa`i leg un snur, si o sa i`l ofer ca martisor :) numai ca nu`mi place ce vad pe la toate gurile de metrou, martisoarele alea expirate. alea le iei si le duci cadou la servici, la gramada, pt fete care nu ai nici in clin nici in maneca cu ele :)
mai astept propuneri

#11
virusel2013

virusel2013

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 24.04.2006
Parerea mea e sa nu te agiti cu argintaraie, bratari, lanturi inele. O floare si o invitatie la un film si o cafea dupa, cred ca ar fi suficient.

Dar nu mai bine ai astepta tu 8 Martie?? Ca tot e ziua lor, a fetelor.

Edited by virusel2013, 26 February 2008 - 18:45.


#12
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

 ionutpopescu, on Feb 26 2008, 15:27, said:

nu pot sa`i spun cadou :) o sa`i leg un snur, si o sa i`l ofer ca martisor :) numai ca nu`mi place ce vad pe la toate gurile de metrou, martisoarele alea expirate. alea le iei si le duci cadou la servici, la gramada, pt fete care nu ai nici in clin nici in maneca cu ele :)
mai astept propuneri
Leaga-i snurul de gat si sigur te va tine minte toata viata (cateva minute ) ! ^_^

#13
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 ionutpopescu, on Feb 26 2008, 12:29, said:

despre ce cadou sa fac unei persoane speciale de 1 Martie(nu este prietena mea, dar s`ar putea sa fie in viitor). Ceva care sa fie frumos, deosebit, dar sa nu fie exagerat.
ceva frumos si deosebit care o va face sa fie prietena ta: un prezervativ.

I hate valentine, dragobete , 1 martie , 8 martie, 23 august  si lista poate continua

#14
beaucafea

beaucafea

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,919
  • Înscris: 03.04.2007

 ionutpopescu, on Feb 26 2008, 15:27, said:

nu pot sa`i spun cadou :) o sa`i leg un snur, si o sa i`l ofer ca martisor :) numai ca nu`mi place ce vad pe la toate gurile de metrou, martisoarele alea expirate. alea le iei si le duci cadou la servici, la gramada, pt fete care nu ai nici in clin nici in maneca cu ele :)
mai astept propuneri
1 Martie reprezinta doar venirea primaverii, nu se ofera cadouri; un buchet frumos de flori este cea mai buna sugestie ce ti s-a dat. Oricum, avand in vedere ca nici macar nu este prietena ta, probabil nici nu se asteapta la nimic, asa ca ar fi o surpriza placuta.

#15
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 beaucafea, on Feb 26 2008, 23:04, said:

1 Martie reprezinta doar venirea primaverii, nu se ofera cadouri; un buchet frumos de flori este cea mai buna sugestie ce ti s-a dat. Oricum, avand in vedere ca nici macar nu este prietena ta, probabil nici nu se asteapta la nimic, asa ca ar fi o surpriza placuta.
sa nu uit pana nu se trezeste berea din mine.

sa nu te puna dreacu sa nu duci la toate femeile de la birou de la maturareasa la directoare cate un martisor ca nu mai vorbeste aia cu tine pana la 8 martie  :console:

#16
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Din fericire anul asta pica sambata amandoua..... Am scapatttttt  :thumbup:  :thumbup:  :thumbup:

#17
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

 ionutpopescu, on Feb 26 2008, 12:29, said:

Dupa cum spune si titlul topicului, vreau si eu niste idei( de la fete in special ) despre ce cadou sa fac unei persoane speciale de 1 Martie(nu este prietena mea, dar s`ar putea sa fie in viitor). Ceva care sa fie frumos, deosebit, dar sa nu fie exagerat.
Multumesc anticipat.
sunt martisoare frumoase la Cellini + buchet 5 trandafiri.
succes!

#18
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

 carman, on Feb 27 2008, 09:21, said:

sunt martisoare frumoase la Cellini + buchet 5 trandafiri.
succes!
Nu va mai ramane cu bani nici macar de spini.  :roflmao:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate