Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

VIBE FM ( bye bye R.I.P :( )

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1123 replies to this topic

#1099
iulia40

iulia40

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 590
  • Înscris: 11.02.2009
pentru un pusti gaozar am fost eliminat, ca l am facut marlan ?
fara vreun mesaj privat ?
stergeti mi toate postarile de pe forum, inainte de elimnare.

ady,  moderator gaurit  in nari, fan vibe, care tine partea subiectiv tobistilor
morogan, super-moderator  cu mintea  in 3D, inchipuit erou, un taran devenit important pe net
w21,  marlan, asta am spus o de 3 ori, scuze repetitia.

#1100
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,436
  • Înscris: 20.11.2010
Nu inteleg de unde indignarea asta fata de ascultatorii de muzica dance si club. Ca si idee, muzica de noapte de la C FM, cu tot cu emisiuni e apreciata de multi primari din judet. De exemplu, primarul de la Eforie prefera emisiunile de muzica trance de marti seara, iar cel de la Navodari playlist-ul de noapte. Astea sunt doar doua exemple, din multe altele. Sa mai zic de multimea de patroni de firme, fie ele mici, sau mari din Constanta, care lauda la greu muzica dance/house/electronic care se aude de la ora 18:00? Mare parte au ales sa le fie difuzate spoturile publicitare si acolo, desi le-am oferit alternative ore de difuzare pana in 18:00. De ce? Nu cred ca are sens sa explic ce este lesne de inteles. Nu mai zic de cati constanteni asculta C FM si noaptea. Portretul ascultatorului de muzica dance si house, pe care l-ai facut tu, nu are nicio potrivire. Deci, hai sa nu exageram.
Este adevarat ca trebuie sa stii si ce sa selectezi, nu sa trantesti in playlist muzica la gramada, dar asta e o cu totul alta discutie.
Uite si un screenshot. Contine un mesaj primit acum 20 de minute pe pagina noastra oficiala de facebook. E unul din alte zeci pe care le primim seara de seara. Studiaza profilul si vezi daca se potriveste cu descrierea ta.

Attached Files


Edited by SebyD, 01 February 2015 - 20:27.


#1101
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Apropo,când găsiți un animator care să acopere golul lăsat de plecarea lui Lucian Matei?

#1102
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,436
  • Înscris: 20.11.2010
Deocamdata nu se cere. Lumea e multumita ca muzica de la ora aia sa mearga fara animatie.

#1103
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Eu unul vreau animator după 18 în timpul săptămânii.Radio Sky și Radio Constanța cum au animator până la 21/22 ?

#1104
SebyD

SebyD

    Radio de la A la... Play!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,436
  • Înscris: 20.11.2010
Ei nu merg pe format dance/house. Ce animatie sa faci pe muzica asta? Despre vreme? Despre intuneric? Stirile sunt suficiente.

Edited by SebyD, 01 February 2015 - 20:43.


#1105
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Voi nu aveti topic separat pentru C FM ?

#1106
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Ne scuzați.

Dar Radio Constanța știu că are o emisiune despre tematică muzicală de la 19 pe 100.1,Discuri de colecție în care DJ-ul spune detalii despre artiști.

Edited by necolae, 01 February 2015 - 21:07.


#1107
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Uite-le topicul http://forum.softped...z/page__st__738

#1108
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,340
  • Înscris: 01.09.2012

View Postnecolae, on 01 februarie 2015 - 20:39, said:

Eu unul vreau animator după 18 în timpul săptămânii.Radio Sky și Radio Constanța cum au animator până la 21/22 ?

@necolae - un radio nu sta numai in animatori ( dj ) C FM se descurca foarte bine . Cei care lucreaza acolo stiu ce este mai bine pentru acest post de radio
Eu unul deja il ascult in masina prin Tunein Radio ,dar pacat ca deocamdata nu am un radio auto cu intrare AUX , dar o sa-mi iau curand si atunci se va auzi in boxele masinii .

Edited by alexandrubold, 01 February 2015 - 21:51.


#1109
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postnecolae, on 01 februarie 2015 - 21:02, said:

Ne scuzați.

Dar Radio Constanța știu că are o emisiune despre tematică muzicală de la 19 pe 100.1,Discuri de colecție în care DJ-ul spune detalii despre artiști.
Ne scuzati dar mie imi place radio constanta doar aici la vibe fm Posted Image nostim!

Edited by Zvartoshu, 01 February 2015 - 22:44.


#1110
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005

View Postiulia40, on 31 ianuarie 2015 - 22:10, said:

pentru un pusti gaozar am fost eliminat, ca l am facut marlan ?
fara vreun mesaj privat ?
stergeti mi toate postarile de pe forum, inainte de elimnare.

ady,  moderator gaurit  in nari, fan vibe, care tine partea subiectiv tobistilor
morogan, super-moderator  cu mintea  in 3D, inchipuit erou, un taran devenit important pe net
w21,  marlan, asta am spus o de 3 ori, scuze repetitia.

Dar vai! am fost facut moderator gaurit si nu am vazut;:)) Lasa ca a avut grija cineva sa-i dea ban :D

#1111
maverik30

maverik30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,798
  • Înscris: 25.01.2011
stergeti si toate postarile lui de pe forum, plus topicul lui (asa cum a cerut, e dreptul lui)

cineva a avut grija de tine nu de el,,,exprima te real

#1112
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Conform regulamentului mesajele scrise de un user devin proprietatea Softpedia si nu mai sunt sterse pentru a nu a altera sensul discutiilor in care acestea au fost scrise.

#1113
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 03.12.2013
Vesti noi despre disparitia treptata a Vibe FM.
Pagina lor de soundcloud este acum denumita 4pe4.ro Site-ul www.4pe4.ro este deja online, iar un stream de radio 4pe4 este deja valabil 24/7.

Edited by RealZOD, 13 February 2015 - 21:28.


#1114
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Un stream cu muzica foarte buna. :)

#1115
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 03.12.2013
Sunt curios, insa, cand se va petrece tranzitia de la Vibe la 4pe4. In rest, numai de bine pentru noul radio.

#1116
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pare a fi un proiect separat (care nu se vrea doar radio), probabil incropit si de oameni din Vibe, dar nu cred ca il va inlocui.

E foarte tare muzica pana acum, verdicte mai tarziu dar e un inceput promitator. Posted Image

Edited by MembruAnonim, 13 February 2015 - 21:55.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate