Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Unde pot juca biliard,darts,popice intr-un club de nefumatori in Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
AdelaTm

AdelaTm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 27.08.2007
Caut un loc unde sa pot juca biliard sau popice si sa ies de acolo parca eu as fuma.EU nu sunt fumez.De asemenea caut cluburi,restaurante etc. unde sa nu se fumeze sau cel putin sa aiba un loc separat.In ultimul timp pana si la cofetarii se fumeaza.
Bineinteles pt petrecerea timpului liber as prefrera ceva cu preturi normale de asemenea localuri cu dans,karaoke,unde sa te simti bine atat in cuplu cat si cu prietenii.Astept idei.
De asemenea as dori sa-mi spuneti la ce trebuie sa fiu atenta cand cumpar o masa de biliard (am spatiu,cat spatiu este necesar),preturi.
De asemnea daca stiti unde se poate juca in Timisoara popice (bowling) in afara de tequila?Acolo se fumeaza ca nu mai stiu,preturile mi se par mari acolo in special la popice.

#2
privatemtx

privatemtx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 30.05.2007
Toate raspunsurile le gasesti la http://www.biliard.as.ro. Pentru spatiul necesar poti sa vorbesti cu unul dintre consultantii lor. Au cele mai mici preturi la mesele de biliard si sunt de calitate.

Edited by privatemtx, 25 February 2008 - 12:00.


#3
AdelaTm

AdelaTm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 27.08.2007
Deci nu stie cineva cluburi unde nu se fumeaza in Timisoara,eventual cu separau unde poti respira macar vreo 2-3 cat stai acolo?MA intereseaza orice fel de local unde v-ati simtit bine.

#4
AdelaTm

AdelaTm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 27.08.2007
Imi puteti recomanda locuri unde se mananca bine,ieftin,sa nu se fumeze,eventual Karaoke

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate