Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Text invitatii majorat

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#19
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

 carman, on Feb 22 2008, 14:15, said:

ba, manca-va-as gura de gingashi! sunteti invitati la majoratu' lu' piranda ca sa ascultam manele si sa ne dam beep-uri de pe telefoanele noastre super-bengoase!


Cam rrom mesajul :) ceva mai romanesc . . .  :D

#20
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

 kappa_man84, on Feb 22 2008, 14:19, said:

carman, ca intotdeauna, genial :lol:
am inceput scoala in Vladesti si Ostroveni. facultatea am facut-o in Frentari si Rahova...

#21
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,397
  • Înscris: 09.08.2006

 carman, on Feb 22 2008, 14:22, said:

am inceput scoala in Vladesti si Ostroveni. facultatea am facut-o in Frentari si Rahova...
:lol:

#22
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 suny, on Feb 22 2008, 14:15, said:

Omu' asta lucreaza strategic!! Ma anunta discret ca esti "ocupat" si imi ofera si alternativa, mentionand totodata si favoarea ce mi-o face!  :lol:
Daa, e o dulceata de baiat. ;)  E genul de om cu care ai putea la o adica sa ma inseli. :P

Hai Kappa ca ti-am asternut calea. :D

#23
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
:shibby:

#24
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ceea ce vrei in viata. Si fie ca viitorul sa fie intesat cu lucruri de bine. Astazi (si in fiecare zi ) ma gandesc la tine si iti urez o zi de nastere plina de liniste, fericire, de prieteni buni, familie si momente de neuitat. Prietenia ta inseamna pentru mine mai mult in fiecare an. Pe masura ce inaintam in timp devenim mai apropiati.
Fie ca ce e mai bun sa vina de-acum incolo. La multi ani! Amintirile de la zilele de nastere sunt cele pe care inima nu le uita niciodata. Reuniuni de prieteni pline de caldura, momente fericite petrecute cu familia si cei iubiti, o acumulare din ce are ziua si viata mai bun.
La multi ani!
[ http://www.myemoticons.com/avatars/bad-boys/images/puke.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by queensoft, 22 February 2008 - 16:10.


#25
Krystyna

Krystyna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,345
  • Înscris: 11.12.2006
" Hai sã aruncãm departe povara asta grea ºi rece a iernii ºi sã deschidem uºa caldã ºi frumos aromatã a primaverii... printr-o petrecere cum nu s-a mai vãzut pe lumea luminatãããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããã!!!" :huh: e bine?

#26
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

 Krystyna, on Feb 22 2008, 16:31, said:

" Hai sã aruncãm departe povara asta grea ºi rece a iernii ºi sã deschidem uºa caldã ºi frumos aromatã a primaverii... printr-o petrecere cum nu s-a mai vãzut pe lumea luminatãããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããããã!!!" :huh: e bine?


e bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)) merci fain

#27
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Un coleg, la ideea mea ºi-a scris ceva asemãnãtor, pentru fete: "Frumoaso, te invit la mine la chef, sâmbãtã seara, xx.xx.2007 la ora 20:59 fix la (unde a avut loc)! Mâncare ºi bãuturã din partea casei! P.S: Sã nu vii fãrã cadou!" sau pentru bãieþi "Tinere, dacã n-ai de lucru sâmbãtã seara în xx.xx.2007 te invit sa fii pe la ora 20:59 la (unde are loc). Mâncarea ºi bãutura pe gratis! P.S: Sã nu vii fãrã cadou!"
Eu personal nu vãd scopul acestor invitaþii! Colegii þi-i anunþi în clasa, când îi prinzi pe toþi (mai rar) ºi pe restul îi suni, ºi le verifici ºi disponibilitatea.

Edited by m3th0dman, 22 February 2008 - 18:14.


#28
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

 m3th0dman, on Feb 22 2008, 19:14, said:

Un coleg, la ideea mea ºi-a scris ceva asemãnãtor, pentru fete: "Frumoaso, te invit la mine la chef, sâmbãtã seara, xx.xx.2007 la ora 20:59 fix la (unde a avut loc)! Mâncare ºi bãuturã din partea casei! P.S: Sã nu vii fãrã cadou!" sau pentru bãieþi "Tinere, dacã n-ai de lucru sâmbãtã seara în xx.xx.2007 te invit sa fii pe la ora 20:59 la (unde are loc). Mâncarea ºi bãutura pe gratis! P.S: Sã nu vii fãrã cadou!"
Eu personal nu vãd scopul acestor invitaþii! Colegii þi-i anunþi în clasa, când îi prinzi pe toþi (mai rar) ºi pe restul îi suni, ºi le verifici ºi disponibilitatea.


Stiu asa este :) dar noah ce sa ii faci in ziua de astzai daca se poate sa iti faci majoratul si sub apa ... :| :)) aia i-am zis si eu, daca la majorat vrea asa ... la nunta ce o sa faca?

#29
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004
Ma da si pentru asta trebe invitatie scrisa? :thumbdown:

#30
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006
Daca e materialista tipa poti sa incerci chestia asta:

Dragi prieteni, va anunt ca de azi xx.xx.2008, implinesc varsta legala pentru a conduce un autoturism pe drumurile publice. Asa ca va invit la ora ____, la _____ pentru a-mi inmana cheile noii mele masini.

PS Daca e Logan, nu te mai deranja :naughty:

PPS (si cu litere foarte mici): tzeapa :w00t:

#31
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

 carman, on Feb 22 2008, 15:22, said:

am inceput scoala in Vladesti si Ostroveni. facultatea am facut-o in Frentari si Rahova...
Da tu de unde esti ma ? :huh:

#32
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Dar ceva mai sec nu mergea, de genul: "Invitatie la majoratul meu, data de _____ , in locul ________ " ?

#33
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

 ciutacu, on Feb 23 2008, 15:55, said:

Da tu de unde esti ma ? :huh:
de unde s-a intarcat... Miorita!

 ciutacu, on Feb 23 2008, 15:55, said:

Da tu de unde esti ma ? :huh:
sa-l intrebi pe unchiu' Gorun!
da' a cam murit, saracu'...

#34
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

 carman, on Feb 25 2008, 07:42, said:

sa-l intrebi pe unchiu' Gorun!
da' a cam murit, saracu'...

gorun nu a murit :uhuhno:

#35
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007

 kappa_man84, on Feb 25 2008, 09:42, said:

gorun nu a murit :uhuhno:
E liber din cate stiu eu. Ce repede trec anii...
Ontopic: De ce trebuie invitatie ? Nu poti sa zici pur si simplu: "Ba, hai la mine la petrecere ca fac 18 ani !" ?

#36
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

 kappa_man84, on Feb 22 2008, 14:11, said:

daca vede CICI iti da :death: 934 :lol:
Am vazut!  :eek: Mama lui de pedofil...cand e vorba de invitatiile noastre, e in pana de idei, ca sta la barfa cu minorii si ar vrea sa mearga si el la majorat si ete asa am ajuns eu sa organizez toata nunta.  <_<

 Aletzu, on Feb 22 2008, 14:11, said:

Cu cel mai mare drag sunte-ti invitati amandoi :) dar numai daca veniti impreuna:)) ( cadoul obligatoriu dupa cum ai spus ) ....
Serios?  :huh:
Ia zi, 934, mai vrei sa te duci cu suny la majorat?

on : cand am facut eu 18 ani, looooooong time ago, am incins telefonul vreo 2 zile si i-am invitat pe toti.

Edited by CICI&Co, 25 February 2008 - 19:50.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate