Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Text invitatii majorat

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004
Salutare. Am si eu peste ceva timp majoratul unei bune prietene, si m-a rugat sa ii fac niste invitatii, si m-am gandit sa ii fac niste invitatii mai haioase( texte ) ... am cautat pe net, am cautat si prin alte parti dar mai nimic. Asa ca m-am gandit sa postez aici , poate are cineva cate idei si ma poate ajuta si pe mine :). Majoratul este singura aniversare care este greu de uitat, si de aceea m-am gandit sa o fac chiar de neuitat :). Multumesc pentru intelegere, Astept cateva idei

#2
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
invitatii la majorat? :huh:
eu stiam de asta: "ba, sambata avem bairam ca fac 18 ani, vii?" :unsure:

#3
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Dragii mei si dragele mele. Se nasoleste treaba: de simbata xx.xx.2008 nu o sa ma mai pot imbata ca un animal pe strada, nu o sa mai pot scuipa bosorogii in autobuz si nici devasta cabinele telefonice sau sparge paharele in club. Asta deoarece voi raspunde penal in fata legii, implinind la data sus mentionata virsta critica de 18 ani. Va invit asadar si prin urmare la parastasul celor mai frumosi ani din viata si la bocirea celor ce vor sa vina.

#4
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

View Post934, on Feb 22 2008, 13:40, said:

Dragii mei si dragele mele. Se nasoleste treaba: de simbata xx.xx.2008 nu o sa ma mai pot imbata ca un animal pe strada, nu o sa mai pot scuipa bosorogii in autobuz si nici devasta cabinele telefonice sau sparge paharele in club. Asta deoarece voi raspunde penal in fata legii, implinind la data sus mentionata virsta critica de 18 ani. Va invit asadar si prin urmare la parastasul celor mai frumosi ani din viata si la bocirea celor ce vor sa vina.


:)))) Super tare :D, dar faza e ca am uitat :D ca e majoratul unei fete...si deh :)) nu prea merge chiar in halul asta !!

#5
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
De pe xx.xx.2008 incolo puteti sa mi-o trageti legal! Va invit sa vedeti de ce si cum.

Va multumesc!

#6
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

View Postkappa_man84, on Feb 22 2008, 13:46, said:

De pe xx.xx.2008 incolo puteti sa mi-o trageti legal! Va invit sa vedeti de ce si cum.

Va multumesc!

Hai mai nu mai fiti asa de duri :))  vreau ceva haios, dar nu porcos :( offf... tineretu din zia de azi :))

#7
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Buna ziua. Pe data de xx.xx.2008 imi serbez majoratul si nu am nici cea mai mica idee despre ce as putea scrie in invitatii. Daca stiti voi, va astept cu propunerile intr-un plic insotite de o sticla de vin si un cadou in locul cutarica la orele cutarescu. Cadoul este obligatoriu, prezenta facultativa.

#8
suny

suny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 13.02.2007

View Post934, on Feb 22 2008, 13:58, said:

Buna ziua. Pe data de xx.xx.2008 imi serbez majoratul si nu am nici cea mai mica idee despre ce as putea scrie in invitatii. Daca stiti voi, va astept cu propunerile intr-un plic insotite de o sticla de vin si un cadou in locul cutarica la orele cutarescu. Cadoul este obligatoriu, prezenta facultativa.
   :D Hmmm.. un barbat cu imaginatie!!!

#9
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

View Post934, on Feb 22 2008, 13:58, said:

Buna ziua. Pe data de xx.xx.2008 imi serbez majoratul si nu am nici cea mai mica idee despre ce as putea scrie in invitatii. Daca stiti voi, va astept cu propunerile intr-un plic insotite de o sticla de vin si un cadou in locul cutarica la orele cutarescu. Cadoul este obligatoriu, prezenta facultativa.


Super :) Asta este mai bun . . . mai "omenesc" orice idee este bine venita, majoratul va fi pe 2 martie .. asa ca pana pe 25 februarie... sunt bine venite :) merci mult

#10
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postsuny, on Feb 22 2008, 14:03, said:

:D Hmmm.. un barbat cu imaginatie!!!
:huh: Unde, unde? Arata-mi-l si il voi slavi ca pe un prea marit guru ce ar fi...  :P

Leitar iedit: Voi nu pricepeti o aluzie? Eu ma tot bag in seama aici in speranta ca voi fi invitat. <_<

Edited by 934, 22 February 2008 - 14:05.


#11
suny

suny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 13.02.2007

View Post934, on Feb 22 2008, 14:04, said:

:huh: Unde, unde? Arata-mi-l si il voi slavi ca pe un prea marit guru ce ar fi...  :P

Leitar iedit: Voi nu pricepeti o aluzie? Eu ma tot bag in seama aici in speranta ca voi fi invitat. <_<
  alo, alo!! Barbatul asta cu imaginatie cand va fi invitat la majorat nu are nevoie de insotitoare?  :P Sau are in plan una din'asta de 18 primaveri?

#12
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

View Post934, on Feb 22 2008, 14:04, said:

:huh: Unde, unde? Arata-mi-l si il voi slavi ca pe un prea marit guru ce ar fi...  :P

Leitar iedit: Voi nu pricepeti o aluzie? Eu ma tot bag in seama aici in speranta ca voi fi invitat. <_<


Cu cel mai mare drag sunte-ti invitati amandoi :) dar numai daca veniti impreuna :)) ( cadoul obligatoriu dupa cum ai spus ) ....

#13
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
daca vede CICI iti da :death: 934 :lol:
suny, ma sacrific eu :proud:

#14
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View Postsuny, on Feb 22 2008, 14:09, said:

alo, alo!! Barbatul asta cu imaginatie cand va fi invitat la majorat nu are nevoie de insotitoare?  :P Sau are in plan una din'asta de 18 primaveri?

View PostAletzu, on Feb 22 2008, 14:11, said:

Cu cel mai mare drag sunte-ti invitati amandoi :) dar numai daca veniti impreuna :)) ( cadoul obligatoriu dupa cum ai spus ) ....

M-a luat gura pe dinainte cu cadoul... nu cred ca ma mai duc la majoratul asta.  :whistling:  Ma duc la majoratul de anul viitor. :D

Oooops, ssssst Kappa, keep it on the down low. See no evil, hear no evil, speak no evil. Hai ca fug, v-am pupat.

Edited by 934, 22 February 2008 - 14:15.


#15
Aletzu

Aletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.02.2004

View Post934, on Feb 22 2008, 14:13, said:

M-a luat gura pe dinainte cu cadoul... nu cred ca ma mai duc la majoratul asta.  :whistling:  Ma duc la majoratul de anul viitor. :D

Ti-ai facut-o cu mana ta :)) La majoratu de anu viitor cu cel mai mare drag :))

#16
suny

suny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 13.02.2007

View Postkappa_man84, on Feb 22 2008, 14:11, said:

daca vede CICI iti da :death: 934 :lol:
suny, ma sacrific eu :proud:
  Omu' asta lucreaza strategic!! Ma anunta discret ca esti "ocupat" si imi ofera si alternativa, mentionand totodata si favoarea ce mi-o face!  :lol:

#17
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006
ba, manca-va-as gura de gingashi! sunteti invitati la majoratu' lu' piranda ca sa ascultam manele si sa ne dam beep-uri de pe telefoanele noastre super-bengoase!

#18
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postsuny, on Feb 22 2008, 14:15, said:

Omu' asta lucreaza strategic!! Ma anunta discret ca esti "ocupat" si imi ofera si alternativa, mentionand totodata si favoarea ce mi-o face!  :lol:

Mai rar asa ceva..:proud:

View Postcarman, on Feb 22 2008, 14:15, said:

ba, manca-va-as gura de gingashi! sunteti invitati la majoratu' lu' piranda ca sa ascultam manele si sa ne dam beep-uri de pe telefoanele noastre super-bengoase!

carman, ca intotdeauna, genial :lol:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate