Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Prețul, prețurile

Anulare contract vanzare cumparar...

scoala postliceala sanitara si hi...
 Copiere 2 sau mai multe valuri cu...

La multi ani @AlexFCSB4!

La multi ani @silcar!

La multi ani @Cipry7!
 Intretinere F30 vs Audi A4 vs Mer...

drept de autor pentru o poezie

Inlocuire lichid cooler procesor ...

Baterie atv
 Proroblema cu centre de greutate

Gasire cheie in iarba

Contract nou cablu/internet fix

aparat auditiv

NTFS Undelete

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#andrei

#andrei

Active Member

• Grup: Members
Salut!
Am reusit sa iau un virus care mi-a sters cam tot de pe hdd ( aveam Win XP ). Astazi cand l-am gasit gol, i-am dat repede un restart si am bootat cu un live cd Knoppix. Cu "ntfsundelete" am reusit sa recuperez majoritatea fisierelor. Am tot cautat pe google, dar nu am gasit vreo optiune sa recupereze si structura directoarelor. Pana acum am reusit sa salvez toate fisierele intr-un singur folder. Existe vreo posibilitate sa recuperez vechea structura a directoarelor ? Cu ntfsundelete sau alt utilitar ?

KALOO

KALOO

Active Member

• Grup: Members
fii fericit si zi doamne-ti multam ca ti-ai recuperat fisierele.
PS: cum poti sa fi asa copac sa iti instalezi un virus care iti sterge hardu ?!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate