Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

H2O: Just Add Water (2006)

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007

View Postandya_rap, on Mar 25 2008, 10:23, said:

le gasiti pe toate pe torrent :D m-am uitat la toate in engleza sunt abslut GENIALE... desigur cu happy-ending  :heart: :heart: :wub: :wub: :coolspeak: :coolspeak:

Bun atunci pune adresele de unde le-ai luat.


View Postmu_zz_i, on Mar 24 2008, 18:25, said:

Pai da asa este... de pe site nu le poti downloada dar poti daca ai Real Player instalat sau si mai bine: tu daca ai vazut pana la capat filmuletele de pe site-ul acela sau dupa youtube sau orice alte filme sau filmulete de pe www, acestea sunt deja salvate pe calculatorul tau, in C: in managerul tau de fisiere si le poti lua de acolo. Citeste ATTACH-ul de mai jos si incearca! Dc ai nelamuriri doar posteazale. Eu unul asa procedez cu downloadatul de pe diferite site-uri.


Eu am Save2PC PRO in calculator si pot sa le iau dupa Youtube dar asta e naspa ca e calitatea varza.
Ele au fost uploadate acolo cu calitate buna dar asa este siteul iti reduce dimensiunea filmului la 320x240

#38
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007

View Postmadaboss, on Mar 25 2008, 18:38, said:

Bun atunci pune adresele de unde le-ai luat.





Eu am Save2PC PRO in calculator si pot sa le iau dupa Youtube dar asta e naspa ca e calitatea varza.
Ele au fost uploadate acolo cu calitate buna dar asa este siteul iti reduce dimensiunea filmului la 320x240

Pai dc poti sa le iei e foarte bine, dar banuiesc ca doar de pe youtube... si nu si de pe site-ul ala ZDF pe care ti l-am recomandat. E sau nu asa?

Iar daca calitatea este slaba nu este nicio problema: doar downloadeaza de pe torrentz.com programele WinAVIVideoConverter
sau si mai bun Any Video Converter! Si poti sa le faci la orice calitate doresti!!!
Incearca si spunemi dc ai reusit.


View Postmadaboss, on Mar 25 2008, 18:38, said:

Bun atunci pune adresele de unde le-ai luat.

Eu cred ca ea vorbeste despre episoade si nu despre Making off.  :mellow:

#39
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
[quote name='mu_zz_i' date='Mar 25 2008, 20:35' post='4306190']
Pai dc poti sa le iei e foarte bine, dar banuiesc ca doar de pe youtube... si nu si de pe site-ul ala ZDF pe care ti l-am recomandat. E sau nu asa?

Iar daca calitatea este slaba nu este nicio problema: doar downloadeaza de pe torrentz.com programele WinAVIVideoConverter
sau si mai bun Any Video Converter! Si poti sa le faci la orice calitate doresti!!!
Incearca si spunemi dc ai reusit.
Nu am reusit cu WinAVIVideoConverter pentru ca indiferent cat de mare am dat rezolutia si Video Bitrate aceeasi calitate proasta o avea
O sa mai incerc cu celalalt program

Daca o sa reusesc, o sa unesc cele 2 parti de pe youtube, o sa le convertesc cu Any Video Converter, repet daca o sa reusesc, si o sa public Filmul ca Torrent

Edited by madaboss, 28 March 2008 - 16:35.


#40
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
Nu imi merge, aceeasi calitate are indiferent cum il convertez

#41
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007
Da... greseala mea. Nu scoti o calitate mai buna cu acest soft, doar convertesti si il mai "coafezi" un pic. Scoate aceeasi calitate ca si sursa (in cazul tau filmuletele de pe youtube).

#42
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
Totusi, making offul nu este pe net pentru download???
Cica daca mai adaugi cateva litere la adresa filmuletului de pe youtube filmul se vede HD, cu calitate mai buna

Edited by madaboss, 11 April 2008 - 23:03.


#43
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007

View Postmadaboss, on Apr 11 2008, 22:59, said:

Totusi, making offul nu este pe net pentru download???
Cica daca mai adaugi cateva litere la adresa filmuletului de pe youtube filmul se vede HD, cu calitate mai buna

nu stiu. E prima data cand aud.

#44
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
&fmt=18

Asta trebuie sa mai adaugi la adresa video-ului respectiv de pe youtube

Edited by madaboss, 16 April 2008 - 13:58.


#45
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007

View Postmadaboss, on Apr 16 2008, 13:54, said:

&fmt=18

Asta trebuie sa mai adaugi la adresa video-ului respectiv de pe youtube

Am adaugat la cateva chestia asta si am vazut ceva diferente si la video si la sunet.
Video-rile nu mai avea atatea frameuri iar sunetul se auzea mai tare si mai clar.
Banuiesc ca asta este o setare acolo pe site pt a vedea filmuletele la o calitate mai buna, iar dc downloadezi filmuletele cu &fmt=18 la sfarsit nu cred ca are efect. Chiar ai incercat sa downloadezi cu litere si cifrele alea la sfarsit sa vezi dc au o calitate mai buna decat cele fara ele?

#46
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
Am incercat, dar ai dreptate, dekt pe site merge

#47
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
Cand apare s03?

#48
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007

View Postmadaboss, on May 1 2008, 21:47, said:

Cand apare s03?

Unii zic ca in toamna acestui an iar altii zic ca la inceputul anului 2009. Azi am dat o raita pe torrentz.com si am vazut ca este un torrentz cu H2O - Just Add Water - The Movie (2007), ripp-uit de aXXo. Prima data am zis ca este fake dar am vazut ca sunt peste 22000 de leechers si peste 15000 de seederi si deci in niciun caz nu este. Cred ca nu poate fi decat o adaptare a serialului. Ciudat, stiam ca majoritatea serialelor se termina si apoi se fac adaptari pt un lung-metraj asta tinand cont de faptul ca o sa fie si un al treilea sezon. Dc stiti ceva sau aflati ceva nou va rog postatile aici. Momentan nu am timp si nu am cum sa iau acest film de pe torrent sa vad cam despre ce este vorba.

#49
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007
A gasit niste detalii la acest film. E un link aici de pe mininova. E in engleza.
Filmul e un fel de recapitulare al primului sezon, cu o durata de 90 de minute. Are scene din cateva episoade cum ar fi "Metamorphosis", "Pool Party", "Catch of the Day", "Party Girls", "Lovesick", "The Denman Affair" si "The Siren Effect". Credeam ca e ceva nou, dar se pare ca trebuie sa asteptam anul 2009 pt sezonul 3.

#50
silviandsi

silviandsi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 19.02.2007
sal
stie cineva unde gasesc subtitrare la acest film - H2O.Just.Add.Water-The.Movie ?

#51
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007

View Postsilviandsi, on Aug 4 2008, 20:38, said:

sal
stie cineva unde gasesc subtitrare la acest film - H2O.Just.Add.Water-The.Movie ?

Pana acum nu s-a ocupat nimeni. Nu e terminat nici serialul dar altminteri sa faca la asta.

#52
sinistru75

sinistru75

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 12.09.2008
S-a terminat sezonul 2 din h2o!!!

#53
mu_zz_i

mu_zz_i

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 13.02.2007
Am dat iarasi o raita prin www si am aflat ca Claire Holt (aka Emma) va fi "inlocuita" de Indiana Evans. De mentionat ca nici personajul Emma nu o sa mai fie in film ci isi va face apariatia Bella, caci personajul interpretat de Indiana Evans se va numi Bella. Nume predestinat Bella mai ales pt. Indiana Evans... i-a priviti cum arata frumoasa asta.

#54
anamaria4

anamaria4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 27.05.2008
si mie imi place. Acum nu ma mai uit, pt ca am vazut toate episoadele de cate 11-12 ori, deci si a cam pierdut din farmec...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate