Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

as vrea si eu un site de upload bun fara multe reclame

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
TERMINATORU

TERMINATORU

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 15.02.2006
nu stiu daca am postat unde  trebuie dar sper sa fie bine  ...
asa cum zice-am mai sus  as vrea si eu un site  de upload  unde imi pot pune fisiere pana la 300 de mega  cu o viteza bunicica in rds dac se poate ...


foarte important far reclame multe  ... si linkul de download sa fie  vizibil  ... (m-am saturat sa fie pus in josu pagini sau sus   in coltzuri etc... )

sa pot pune si poze sa imi acceseze decat posa adica un link unde sa o pot vedea  ... asta obtzional ..

multumesc mult !

#2
TERMINATORU

TERMINATORU

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 15.02.2006

View PostTERMINATORU, on Feb 11 2008, 14:56, said:

nu stiu daca am postat unde  trebuie dar sper sa fie bine  ...
asa cum zice-am mai sus  as vrea si eu un site  de upload  unde imi pot pune fisiere pana la 300 de mega  cu o viteza bunicica in rds dac se poate ...


foarte important far reclame multe  ... si linkul de download sa fie  vizibil  ... (m-am saturat sa fie pus in josu pagini sau sus   in coltzuri etc... )

sa pot pune si poze sa imi acceseze decat posa adica un link unde sa o pot vedea  ... asta obtzional ..

multumesc mult !


pt poze am gasit asa http://imageshack.us/ dar sper sa fie un site care sa le aiba cerintzele mele mai sus  ..eu inca nu am gasit :(

#3
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
de ce ti-ar da tie cineva spatiu si trafic fara niciun ban? sa sti ca nici ei nu culeg banda de prin copaci si platesc bani (multi) pentru ea
asadar, cont platit pe radidshare si ai scapat

#4
geegel

geegel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 11.03.2008

View PostTERMINATORU, on Feb 11 2008, 19:26, said:

nu stiu daca am postat unde  trebuie dar sper sa fie bine  ...
asa cum zice-am mai sus  as vrea si eu un site  de upload  unde imi pot pune fisiere pana la 300 de mega  cu o viteza bunicica in rds dac se poate ...


foarte important far reclame multe  ... si linkul de download sa fie  vizibil  ... (m-am saturat sa fie pus in josu pagini sau sus   in coltzuri etc... )

sa pot pune si poze sa imi acceseze decat posa adica un link unde sa o pot vedea  ... asta obtzional ..

multumesc mult !

Iti recomand www.driveway.com are limita de 500 de mega si poate fi folosit anonim,

#5
bAnDiTu2oo7

bAnDiTu2oo7

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.12.2006
Va recomand si eu www.Fisierele.Eu

Cateva detalii:
Site-ul este tinut pe un server dedicat
Dimensiunea maxima permisa / fisiere: 500 Mb
Pana la 69 de extensii acceptate
Max 10 fisiere / upload
Fara timp de asteptare la descarcare
Fara cod de verificare
Fara reclame
Inregistrare in 30 sec
Momentan fisierele sunt pastrate pentru o perioada nedeterminata, cand se va baga o limita se va anunta din timp via e-mail.

In curand se vor adauga statistici la incarcarea fisierelor.

Viteza maxima de descarcare: 2.4 Mb/ip
Serverul dispune momentan de conexiune 100 Mbit Up/Down.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate