![]() |
Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă
Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne. Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale. www.neurohope.ro |
Tomtom go 700
Last Updated: Dec 24 2018 20:20, Started by
Pilif
, Feb 06 2008 20:53
·
0

#1
Posted 06 February 2008 - 20:53

Mi`am luat si eu de curand un tomtom go 700 dar din pacate nu are harta romaniei, si e altor tari. Desigur cea mai importanta este romania, dar nici celelalte nu strica. Are sa`mi dea si mie cineva aceasta harta? Sau cum se face?? O gasesc pe dc++?? Sau macar niste informatii de unde le pot gasi si cum se instaleaza. Acest gps nu are card dar in schimb are mini usb. Sunt un noob in ale gps`ului deci nu cunosc nici un detaliu. Fara card se poate face ceva?? imi deschide gps`ul ca usb mass storage device. Se poate face ceva?? Plsss help me.
|
#4
Posted 09 August 2008 - 23:56

nimeni nu stie ce tre` facut??? Hai ca iti spun eu cum se face. Te duci la www.tomtom.com si iti downloadezi hartile pe care le vrei. (vei fi socat, dar da, hartile SE CUMPARA, a.k.a DAI BANI PE ELE). Oricum, ultimele updat-uri au scos Romania depe mapamond in proportie de 90%. Au lasat o autostrada sau doua si 10 drumuri nationale sau cam asa ceva, pentru ca strainul care intamplator trece prin balcanii nostri sa nu fie chiar pe zero cu acoperirea in zona. Desi mai acum un an apareau harti dela tomtom cu mai toate drumuletele si catunele din Romania, baietii au renuntat la a mai oferi harti pt romania.... si acum cam vad eu si de ce. Pai da cum, cand toata lumea pe aici sa ii fure si sa ii pirateze, pt ce p*** lor sa se mai sinchiseasca, corect ? Succes la ciordeala |
#6
Posted 24 December 2018 - 19:18

Va salut! Am aceiași problema ca a userului Pilif, ma poate ajuta cineva cu o harta pentru Tomtom Go 700? La ei pe site nu se mai găsește nimic pentru acest model,,,pe google nu găsesc nimic (am cautat și Eastern_europe-map v0.68 __la indicațiile userului Sergheiq),,,,din greșeala am pierdut și singura harta pe care o avea în memoria aparatului,,,,deci daună totala. Mulțumesc anticipat și sărbători fericite tuturor!
|
#7
Posted 24 December 2018 - 20:20

Intra aici https://www.gpszone....96dfb1f3d481091 si cere ajutor
|
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users