Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Masina TRICOTAT

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
teo0

teo0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 07.02.2006
Sotia mea isi doreste foarte mult o masina de tricotat. M-am tot uitat pe net si nu vad decat anunturi cu masini de tricotat second. Aveti idee de unde pot achizitiona o astfel de masina noua?

#2
teo0

teo0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 07.02.2006

 teo0, on Feb 6 2008, 20:15, said:

Sotia mea isi doreste foarte mult o masina de tricotat. M-am tot uitat pe net si nu vad decat anunturi cu masini de tricotat second. Aveti idee de unde pot achizitiona o astfel de masina noua?
up?

#3
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Făceau mai demult parcă reclama cu mașini electrice la teleshoping.

#4
urbann

urbann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 12.10.2007
nu teleshp, mai degraba la Brother Romania sau cauta reprezentanti Singer sau Pfaff . Ei te pot ajuta cu siguranta

#5
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005

 teo0, on Feb 6 2008, 20:15, said:

Sotia mea isi doreste foarte mult o masina de tricotat. M-am tot uitat pe net si nu vad decat anunturi cu masini de tricotat second. Aveti idee de unde pot achizitiona o astfel de masina noua?
Avem o masina de tricotat noua-nefolosita, marca Singer model 700 cu doua paturi, 400 ace, dublu jacard, car separat pentru dantela, schimbator automat de fir pentru 4 culori, intarsia, accesorii complete, multe seturi de cartele perforate, manuale complete, accesorii si piese de schimb. Nu am folosit-o din motive de sanatate. Eventual, va asiguram cateva ore de initiere, utilizarea masinii fiind foarte simpla.
Daca va intereseaza ne puteti suna la 0727393455

#6
CristinaG

CristinaG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.06.2007

 Blackhawk, on 26th February 2008, 12:28, said:

Avem o masina de tricotat noua-nefolosita, marca Singer model 700 cu doua paturi, 400 ace, dublu jacard, car separat pentru dantela, schimbator automat de fir pentru 4 culori, intarsia, accesorii complete, multe seturi de cartele perforate, manuale complete, accesorii si piese de schimb. Nu am folosit-o din motive de sanatate. Eventual, va asiguram cateva ore de initiere, utilizarea masinii fiind foarte simpla.
Daca va intereseaza ne puteti suna la 0727393455

Mai este valabil anuntul? Imi puteti spune un pret?
Multumesc.

#7
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,491
  • Înscris: 15.09.2010
Daca are cineva masina de tricotat cu 2 paturi marca Empisal Knitmaster 560ori 700 sau din seria 800, Singer 700, Silver Reed va rog dati-mi mesaj privat.

#8
Alinuca777

Alinuca777

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.05.2018
Am o mașină de tricotat empisal, cred ca e incompleta, poate cineva sa o cumpere pentru piese de schimb.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate