Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

alte firme gen adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
lovelife

lovelife

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 24.08.2006

View PostTERMINATORU, on Feb 2 2008, 16:19, said:

adsense la google  inca mi-l verifica ...
unde mi-l mai pot inregistra ... sa mai pot Face rost de bani  dupa uram reclamelor ce imi recomandati ...

situl este un forum  pt facultatile din craiova  avand utilizatori numai useri din craiova .. serveru este din bucuresti ..

am intzeles ca adsense  ofera pretzuri mici acum de la  1 ianuarie pe reclame  :( si m-ar interesa ceva mai bune !
Daca este un site cu vizitatori preponderent dintr-o regiune, eu zic sa apelezi la firmele din acea regiune care au nevoie de publicitate online, si vor fi incantati sa gaseasca un site unde sa ajunga mesajul lor targhetat.
Eu cunosc un forum de acest gen in galati care nu face fata cu cererile de reclama de la firme locale, si scoate mult mai mult decat ar scoate de la google

#20
benyamin321

benyamin321

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 28.02.2009
Este un site.. dar este in germana ! puteti alege acolo germania .. plata se face paypal .. cat despre limba daca nu stiti germana va descurcati cu google
acest site plateste cu 15 centi pe click sau 13 depinde ce banner alegeti ..
Eu am contul de o luna de zile nu am scos foarte mult.. deoarece trebuie sa ai site in alba limba nu romana .. nui prea intereseaza romanii..

cateva bannere puteti vedea pe situl meu dar nu vreau sa se considere spam .. bscript(.)eu .. cel din coltz si cel de sub articole !
Un avantaj mare este ca nu verifica siturile ca si google .. pe ei nui intereseaza daca tu scrii DA CLIK PE BANNER sau alte chestii de genul acesta

Puteti sa va faceti cont AICI

Astept pareri dupa ce incercati sistemul !
O zi buna !

View Postbenyamin321, on 5th February 2011, 11:44, said:

Este un site.. dar este in germana ! puteti alege acolo germania .. plata se face paypal .. cat despre limba daca nu stiti germana va descurcati cu google
acest site plateste cu 15 centi pe click sau 13 depinde ce banner alegeti ..
Eu am contul de o luna de zile nu am scos foarte mult.. deoarece trebuie sa ai site in alba limba nu romana .. nui prea intereseaza romanii..

cateva bannere puteti vedea pe situl meu dar nu vreau sa se considere spam .. bscript(.)eu .. cel din coltz si cel de sub articole !
Un avantaj mare este ca nu verifica siturile ca si google .. pe ei nui intereseaza daca tu scrii DA CLIK PE BANNER sau alte chestii de genul acesta

Puteti sa va faceti cont AICI

Astept pareri dupa ce incercati sistemul !
O zi buna !

Ce-i interesati de acest site sa ma contacteze pe mess beny(_)bpa

Edited by benyamin321, 05 February 2011 - 11:46.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate