Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Cel mai tare system?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
102 replies to this topic

#91
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
citesc si rad...terminati fratilor, gata, lasati-l in plata domnului. dati-i un mesaj lui Zamolxel, mufa, Celestin si cine mai e super moderator sa stearga aberatiile si sa il baneze si gata.

#92
SpiderPhenom

SpiderPhenom

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.02.2008

View PostSilvan14, on Feb 2 2008, 17:11, said:

-si cica nu stiu nimica de hardware ..........pai atunci daca nu stiam nimica de hardware nu stiam sa-mi fac un pc foarte bun in banii pe care i-am avut si nu stiam sa OC procu ...etc
-cum zice si celios mai bine ai invata tu sa scrii :P

ps:
"SOBRII"
-singular=sobru
-plural=sobri
ma mir ca ti-ai dat seama...scrisesem asa ca sa intelegi si tu, dar cum prostu nu e prost destul pana nu e si fudul, mi-ai atras atentia imediat...BRAVO
deci am avut dreptate ca o sa mai dai posturi

#93
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,819
  • Înscris: 06.10.2003

View PostSpiderPhenom, on Feb 2 2008, 17:37, said:

ma mir ca ti-ai dat seama...scrisesem asa ca sa intelegi si tu, dar cum prostu nu e prost destul pana nu e si fudul, mi-ai atras atentia imediat...BRAVO
deci am avut dreptate ca o sa mai dai posturi

Ai vacanta 7 zile ... :wave:
Ceilalti ...Mai sunt 2 topicuri cu aceeasi tema pe aria Generalitati si, evident, alti useri cu probleme care trebuie ajutati ...

Have phun!

#94
eXcet

eXcet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 435
  • Înscris: 10.11.2007

View PostSilvan14, on Feb 1 2008, 13:31, said:

1. placa video praf
2. procu nai ce face cu atata
3. la 2500-3000 ron iei un sistem de joci crysis pe high ;)

1)nu stii ce vorbesti...Este cea mai tare placa video a momentului...si daca tot visam,cauta o placa de baza cu 4 sloturi PCi-Ex si pune 4x HD3870 X2...nu mai stiu cum se numeste platforma..AMD SPIDER?!daca am gresit va rog sa ma corectati
2)ba da....are
3)corect!

#95
Silvan14

Silvan14

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,610
  • Înscris: 12.04.2007
1. scuzama ......... am citit review-uri si m-am convins ;)
2. oricum sitemul era la misto facut
3. ms :)

Edited by Silvan14, 02 February 2008 - 18:06.


#96
cristyyo

cristyyo

    missyou

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 18.04.2007

Quote

1)nu stii ce vorbesti...Este cea mai tare placa video a momentului...si daca tot visam,cauta o placa de baza cu 4 sloturi PCi-Ex si pune 4x HD3870 X2...nu mai stiu cum se numeste platforma..AMD SPIDER?!daca am gresit va rog sa ma corectati
CrossFireX, am impresia.

P.S:Cea mai tare, cea mai gurmanda, cea mai fierbinte.

Edited by cristyyo, 02 February 2008 - 18:11.


#97
Darth_Vader

Darth_Vader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,554
  • Înscris: 12.11.2006

View PostSpiderPhenom, on Feb 2 2008, 16:39, said:

si darth vader...n-are rost sa-ti mai chinui neuronasul tau ala singuratic...ti-am zis eu ce topicuri ti se potrivesc
Ar trebuii sa ma simt jignit?? Scrii ce scrii, si ne faci sa iti dam replica.

#98
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 18.08.2007

View PostMariusRZR, on Feb 2 2008, 18:03, said:

1)nu stii ce vorbesti...Este cea mai tare placa video a momentului...si daca tot visam,cauta o placa de baza cu 4 sloturi PCi-Ex si pune 4x HD3870 X2...nu mai stiu cum se numeste platforma..AMD SPIDER?!daca am gresit va rog sa ma corectati

Este, dar cu 15mil iei 2 bucati de 8800gt  :naughty:

LE. Topicul asta nu se inchide??

Edited by pruny26, 02 February 2008 - 18:21.


#99
KodrutZ

KodrutZ

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 17.05.2006

View PostSpiderPhenom, on Feb 1 2008, 15:36, said:

bah copii! voi ce spuneti p'aici e asa, sa mai facem reclama la cat'un site... eu v-am dat exemplu de un sistem care sa duca crysis cu toate detaliile p...i ma-sii fara prea mari probeleme si, cu un pic de efort, sa duca si Crysis 2, cine stie? si va mai spun eu, nu mai marsati pe nVidia cu gt-urile, gtx-urile si ultranu-mai-stiu-ce-urile ca astea's denumiri ptr masini. tot ati e taticul lor...:P
Mie imi place silvan ca e complet pe linga. Colegu', seria 9800Gx2 de la (i)NVIDIA vine in MARTIE, cel putin pentru martie e momentan aminata, iar 3870X2 e disponibila ACUM, iar pentru ~450USD in SUA, unde un 8800ULTRA, singura care o bate, e vreo 700USD, e o afacere foarte buna! Si cu asta am pus punct problemei asteia.

On topic...Spider, chiar merita sa arunci toti banii aia pentru un joc pe care il termini in 3-4 zile de jucat cite 3 ore? Acuma nah, nu zic nu, un Crossfire cu 2 HD3870X2-uri te-ar rezolva pentru ceva vreme...

#100
Silvan14

Silvan14

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,610
  • Înscris: 12.04.2007
stiu ca apare peste 1 luna :) dar oricum ce rost are? sa cumperi un sistem la 60-70 mil :) mai bine iti iei un sistem in max 20 mil cu care sa joci jocurile cele mai "mancatoare" pe mediu si il ti sa zicem un an si peurma il schimbi ......etc. si uite asa faci si economii :)

ps: oricum si-a luat ban 1 sapt :drac: ......... speram pana atunci sa se inchida TOPICUL asta!!  :bye:

Edited by Silvan14, 02 February 2008 - 20:40.


#101
SPreloaded

SPreloaded

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.02.2008

View PostKodrutZ, on Feb 2 2008, 20:24, said:

Mie imi place silvan ca e complet pe linga. Colegu', seria 9800Gx2 de la (i)NVIDIA vine in MARTIE, cel putin pentru martie e momentan aminata, iar 3870X2 e disponibila ACUM, iar pentru ~450USD in SUA, unde un 8800ULTRA, singura care o bate, e vreo 700USD, e o afacere foarte buna! Si cu asta am pus punct problemei asteia.

On topic...Spider, chiar merita sa arunci toti banii aia pentru un joc pe care il termini in 3-4 zile de jucat cite 3 ore? Acuma nah, nu zic nu, un Crossfire cu 2 HD3870X2-uri te-ar rezolva pentru ceva vreme...
guess who's back...
codrut, nu e doar pentru un singur joc. gandeste-te la ce jocuri vor aparea de acum incolo(Far Cry 2, GTA IV.etc) si la ce-am propus eu, cu un mic upgrade cred ca nu o sa stau sa plang pe langa el.
cat despre domnu' silviu(cred ca asa il cheama): topicu' asta se va inchide cand vei invata tu sa scrii, deci...
domnii moderatori, v-as ruga ca in loc sa inchideti topicul, mai bine stergeti posturile care nu-si au rostul(atat ale mele cat si ale celorlalti) si pentru care imi cer scuze-fata de voi si de persoanele care au venit cu sfaturi ontopic- pentru ca subiectul, desi unii nu il vad asa, este destul de interesant. ramane la alegerea dumneavoastra. va multumesc

Edited by SPreloaded, 02 February 2008 - 21:12.


#102
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
ahahahaha...are dreptate, va atrage topicu de continuati pe el :D

oricum, eu nu pun prea mare valoare pe actualele placi video cand stiu ca mai spre vara va aparea 9800GT.  -_-

eu zic totusi sa se inchida topicul, s-a aberat gratios pe aici, si e total offtopic fata de rubrica unde e postat.

#103
cods

cods

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 05.06.2005
Vad ca s-a facut AUTOBUZ aici :D
Nu mai dati apa la moara la toata lumea, ce naiba.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate