Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

unde gasesc zbor ieftin Madrid - Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
whoop007ro

whoop007ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 01.04.2004
M-ar interesa si pe mine un zbor 2 way Madrid - Bucuresti si nu stiu cam care ar fi variantele , companiile cele mai ieftine . Daca a  mai zburat cineva pe ruta aceasta , as aprecia daca mi-ar indruma pasii . Multumesc .

#2
mihaisto

mihaisto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 22.01.2004
Incearca la Malev. Am fost eu pe ruta asta anul trecut cu escala in Budapesta. A fost cel mai ieftin si, in plus, compania e cunoscuta in ultimul timp ca avind preturi foarte bune si conditii la fel. Si asta pe toate rutele.

#3
whoop007ro

whoop007ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 01.04.2004
De la ce agentie ti-ai luat biletele si cat te-au costat ?

#4
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,136
  • Înscris: 09.09.2003
cel mai bine e sa pleci de la budapesta daca ai posibilitatea de acolo biletele-s mai ieftine de jumatate...

#5
whoop007ro

whoop007ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 01.04.2004
@ mihaisto cat ai platit tu 2 way flight ?

#6
Ideal600

Ideal600

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 14.12.2003
am fost eu acum 3 saptamani la Madrid...am zburat cu Lufthanssa, la ei a fost cel mai ieftin bilet pe care l-am gasit - 350 de euro dus-intors
este zbor cu escala in Germania, eu am avut la dus in Munchen si la intors in Frankfurt, dar nu au fost probleme, am asteptat foarte putin legatura..
daca ai timp poti sa cauti pe internet la alte companii sau pe http://www.airtickets.ro/ , poate au aparut alte oferte intre timp. o alta varianta, daca esti student este sa studiezi oferta lor---> http://www.gtsturism.ro/

biletele le-am luat chiar de la agentia Lufthanssa, care este pe bulevard, chiar langa cinema Patria.

succes

#7
marce

marce

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,117
  • Înscris: 24.06.2004
cu un autocar te scoti mult mult mai ieftin in jur de 200 de euro sau chiar mai putin...dar daca vrei tu sa zbori..

#8
Ideal600

Ideal600

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 14.12.2003
e adevarat, cu autocarul este mult mai ieftin, dar daca pleci pentru o saptamana cum am plecat eu, nu prea iti convine sa faci 3 zile la dus, 3 la intors si sa stai sa si tu 1 bucata zi in madrid, pe care binenteles o sa o dormi...in schimb cu avionul faci aproape 5 ore zbor si inca hai sa-i zicem 3 sau 4 ore asteptari, deplasari la aeroport and stuff
dar daca pleci la munca sau vrei sa stai o luna, doua, trei atunci poate merita sa mergi cu autocarul sau, de ce nu, chiar cu trenul... mai vezi si tu europa, chiar daca numai pe geam

#9
mihaisto

mihaisto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 22.01.2004
scuze ca nu ti-am raspuns mai repede

nu mai retin pretul dar oricum eu am luat bilete Bucuresti - Malaga cu escale in Budapesta si Madrid. pot sa caut chitantele dac ale mai am dar oricum sunt 2 zboruri in plus + inca 2 taxe de aeroport deci nu e relevant.

ideea e ca era cel mai ieftin si, in plus, daca ai sub 25 de ani (la mine nu e cazul ;() , iti ofereau si o reducere de vreo 30 EUR.
cel mai bine e sa suni si sa intrebi chiar la ei, nu neaparat la o agentie (din cite stiu eu agentiile isi iau comisionul de la compania aeriana deci ar trebui sa aiba aceleasi preturi).

suna si la Lufthansa, avea preturi apropiate.

#10
mihaisto

mihaisto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 22.01.2004
sorry. n-am vazut ca ti-a dat ideal600 pretul de la Lufthansa.

zbor placut

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate