Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Medicamente, remedii si utilizarea lor exacta in cazul Strongiloides Stercoralis

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
mybranescu

mybranescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.01.2008
1. Ce medicamente trebuie sa folosesc pentru prurit anal, mancarime si chiar usturime in zona perianala?;
2. Ce medicamente trebuie sa folosesc pentru anihilarea reactiilor neurologice provocate de prezenta Strongiloides Stercoralis in afara de autosugestia pozitiva?;
3. Milgama N, am folosit, este eficient dar prea scump. Ce medicament sau inlocuitor as putea folosi?

#2
mybranescu

mybranescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 29.01.2008
1. Ce medicamente trebuie sa folosesc pentru prurit anal, mancarime si chiar usturime in zona perianala?;
2. Ce medicamente trebuie sa folosesc pentru anihilarea reactiilor neurologice provocate de prezenta Strongiloides Stercoralis in afara de autosugestia pozitiva?;
3. Milgama N, am folosit, este eficient dar prea scump. Ce medicament sau inlocuitor as putea folosi?

Edited by adadoi, 04 February 2008 - 15:31.


#3
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
Ai mai deschis un topic pe acelasi subiect. Nu e nevoie sa mai deschizi  unul, daca nu ti s-a raspuns probabil e pentru ca nu stie nimeni. Nu e nevoie nici sa scrii cu caractere uriase, cine nu vede bine are ochelari sau pur si simplu nu sta pe calculator.
1. Doar medicul iti poate recomanda ceva, dupa ce te consulta. Sper ca ai atata minte sa nu incerci toate ideile pe care le vei vedea pe forum inainte de a intreba un medic.
2. Din nou, medicul. Nenea Dobrescu nu spune nimic de viemele tau, am cautat, dar nu te pot ajuta cu nici o informatie.
3. Milgamma N nu are echivalent. Scump, si singurul pe piata cu formula aia. Intreaba medicul de Neuromultivit, si asta are B1, B6 si B12, dar cantitatile sunt diferite fata de Milgamma N. E cam jumatate din pretul Milgammei.

Cred ca te-am ajutat mai mult de-o gramada. Imi pare rau.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate